Şimdi Ara

Vavacars-Arabam.com-Otoplus-Otokoç-Carvak Güncel Satış Teklifleri 2022 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
45
Favori
41.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Megane 2020 dizel otomatik hatasız 30 binde arabama 939 teklif verdiler gidince 850 dediler. Vavacarsa güvenmeyin. O kadar yıkattım 40 km mesafe uzaklığa gittim sonuç hüsran.
  • Fredegar kullanıcısına yanıt
    İzmir vavacars mi?
  • Ankara çayyolu koru mahallesi

Fiyatı neden düşürdüklerini söylediler mi hocam?
  • Şimdiki aracıma fiyat vermiyorlar fakat önceki aracımı 6 ay önce hepsine yazmıştım en yüksek fiyat veren 540 vermişti internetten, 1 hafta içinde biniciye 590 a satmıştım. O yüzden bunlara satmam daha da.
  • mehmetret M kullanıcısına yanıt

Seçimden dolayı riskler var dediler. Ama seçim olmadığı zaman da hep çok fiyat kırıyorlarmış. Ben söylentilere kulak asmayarak arabama güvenerek gittim ama bu bahaneyle baya düşürdüler. O zaman risklere göre fiyat verin yani o kadar yıkatıyoruz bir sürü yol geliyoruz sonuç hüsran.

Sağlık olsun hocam. Ben de sizin gibi hatasız aracım için fiyat alıyorum. Dod dediğiniz gibi fazla fiyat kırdı. 890 ilk fiyat son fiyat olarak 835 verdi. Carvak 835 ilk fiyat 834 son fiyat verdi. Vavacars 910 ilk fiyat verdi pazartesi ekspertize gideceğim. Umarım beklediğinizden iyi fiyata satarsınız.
  • Geçen yıl 2020 model 1.3 tce megane aracıma vavacars 454 dedi ekspertiz sonrasına 440 bine sattım ki 445 e hatasızdı vardı, benimki de boyasızdı ama bagajda işlem vardı. Yaklaşık 2 ay önce de 2021 model duster 1.3 tce prejtige aracıma 635 fiyat verildi gidince 630 a sattım, piyasası 640 670 civarıydı. Fakat letgo otoplus a götürdüğümde iki aracıma da uçuk paralar kırdılar. Bazılarında da duyuyorum farklı araçlarda vavacars en düşük veriyor. Acaba kişiye göre fiyat mı veriliyor diye düşünüyorum içimden.
  • Faruk3737 F kullanıcısına yanıt
    Yani sizce hangi firma daha iyi??
  • *INVICTUS* kullanıcısına yanıt

2 defa vavacarsın daha iyi olduğunu söylemiş

• *INVICTUS* kullanıcısına yanıt
    Hocam halihazırdaki aracımda da şu an için vavacars piyasa fiyatında fiyat veriyor bana. Diğerleri 100 bin tl daha düşük ortalama, hatta arabam.com fiyat vermiyor araç 2021 golf. Bana göre piyasa arabalarına ve hızlı satılan araçlara vavacars hakkını veriyor, yani en azından bana öyle denk geldi, bu durumda da kimseyle uğraşmam 10 20 bin altına vavacarsa veririm. Fakat bunun tersi örneği de çok, bazı kişilerde vavacars çok öldürmüş fiyatı
  • Hiç Carvaktan bahseden olmamış letgo otoplusin esamesi okunmuyor. Vavacars piyasayı domine ediyor demek ki.
  • Vavacars gümrük VS arabam.com gonya 1-1 hani eşitiz gibisinden ama hakem doğradi vavayi
  • Arkadaşlar yakın zamanda deneyimleyen oldu mu hiç büyük ikinci el alıcılarını?

• tavernac1 kullanıcısına yanıt

Vava ve Otoplus'ı deneyimledim, 1 ay kadar önce.

Vava fiyat veremedi, Otoplus için götürdüğüm ekspertiz, yanlış ekspertiz yaptı, ona göre de fiyatı iyice öldürdü. Verdikleri fiyatın 25% fazlasına gerçek kişiye sattım.

• 100k düşük fiyat veriyor tüm firmalar geçen aya göre
  • arkadaşlar merhaba vavacars^dan araç alımı yapan oldu mu? güvenilir bir yer mi sorun vs yaşayan var mı özellikle istanbul maltepe şubesi için tecrübesi olan yazarsa sevinirim.

• Seat Leon Exellence 2020 teklif 985 nihayi teklif 955. Geçen hafta arkadaşım sattı.
  • Bu haftasonu Carvak'a uğradım. Sahibinden'in S-Aracım analizine göre piyasa fiyatı 530.000 TL ile 560.000 TL arasındaki aracım için Carvak'ın verdiği fiyat 522.000 TL'ydi.

Carvak çalışanın ısrarları, ciddi derece fiyat kırmadıkları yönündeki aktarımları sonrasında ekspertiz randevusu oluşturdum. Ekspertiz sonrası tek parça (bagaj kapağı) lokal boyalı otomobilim için verdikleri fiyat 460.8XX TL. Kırdıkları toplam tutar 62.000 TL!

Neden bu kadar yüksek tutarda fiyat kırdıklarına yönelik elle tutulur bir cevapları da yok. Tek parça boyalı bir otomobil için de 62.000 TL (yaklaşık verdikleri fiyatın %12'si) kırılmaz. İlk verdikleri fiyatın gerçek verecekleri fiyatla alakası olmadığını, bunun tamamen satıcıyı kandırmak amaçlı verildiğini, kusursuz bir otomobile bile önden verdikleri fiyatı vermeyeceklerini düşünüyorum. Saçma sapan bir fiyatlandırma politikasına sahip bu firmaya asla uğramam. Daha önce Otoplus ve Vavacars ile görüşmüştüm bir önceki otomobilim için en azından onlar ilk fiyatlarına daha yakın fiyatlar verip, daha şeffaf bir süreç yürütüyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cridor -- 18 Şubat 2024; 18:52:33 >

• alitaran kullanıcısına yanıt
    Ben 2 kez corolla aldım. Herhangi bir sorun yaşamadım. Birinde anahtar eksikti serviste orjinalini yaptırdılar.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.