Şimdi Ara

Vavacars-Arabam.com-Otoplus-Otokoç-Carvak Güncel Satış Teklifleri 2022 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
45
Favori
41.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sen 4 senelik kaliteli araç yerine sıfır clio al bin, kaliteden anlamıyorsan biz ne yapalım

• gkon kullanıcısına yanıt

Aracımı mart in başında sattim fiestayi, Şubat 2 ile mart 2 arasında aracım 270 e sari sitede ilandaydi, süresi dolmasina 3-5 gün varken 310 a fiyatını cektim. Süresi dolduktan sonra 300 e ilana koydum ve 3 gün telefonlar susmadı, 295 e sattım. ( 1 hafta önce oysa araç 270 e ilandaydi. Hatta bir dayı geldi bakmaya araca ilani 310 çektiğimde, çok istiyosun kafamda 280 var dedi, 285 el uzattım (içimden de diyorum 3 gün önce 270 idi fiyatı diye). Elimi sıkmadı, kendi kaybetti.. :) )

Malesef öyle hatta araç başında 295 e anlaştiktan sonra eve geldim. 310 a km si düşük, benimkinden daha az hasarı olan araç görmüştüm ilanda  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2020 3008 Aracım 33000 km de dün vavacarsdan teklif aldım 1.145.000 ön teklif geldi. aracımda boya değişen hiçbirşey yok bunları kendileride söyledi. Gelen teklif 965.000 tl oldu. Tam 180 bin tl fiyat farkı var. Cevap bile vermeden çıktım. Çok saçma neye göre ön teklif veriliyor anlamış değilim. 1.000.000 teklif ver sonra 965 ver anlarım. Boşa zaman kaybı. Belli fiyat üstü arabalara çok fiyat kırıyolar. %15 fiyat sapması tamamen saçmalık.

• bariscan111 B kullanıcısına yanıt

Aynisi benim basima da geldi. Yuzde on teklife gore az verdiler. Önce gel gel politikasi. Verdikleri cevap piyasa belirsizligi kosullari. Bana teklif verirken yoktu ama politika belirsizlik diyorum. Bu sekilde diyorlar. Ahlaksiz ticaret.

• OXMOXTOX O kullanıcısına yanıt

sizin araç neydi hocam ne kadar teklif ettiler

• cnyttt kullanıcısına yanıt

Arac seat arona 2021 model 1.0 ecotsi fr dsg 39.000 kmde ilk sahibinden boya degisen hasar kaydi yok. Karavan ve konteyner alacagimdan oturu satiyorum. Ön teklifleri 840.000 tl idi. Oraya gittigimde 770.000 teklif ettiler. Aracta bir sey olmadigini temiz oldugunu fakat piyasa belirsizliginden oturu bu fiyati verebileceklerini soylediler. Resmen ahlaksiz ticaret. Ama galerici 760.000 tl verdi. Galericiden daha insafli ciktilar. Herkese araci ne olursa olsun yuzde 10 ön tekliften kiriyorlar.

• 320 bine aldığım c5 e 500 bin verdi ya vavacars

Tabi kmyi 70 bin eksik girince, tam km yi girince direk red veriyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • OXMOXTOX O kullanıcısına yanıt

yüzde 10 fiyat kırmak hiç etik değil insanların zamanına yazık

araçta kusur yoksa en fazla %3 kırarsın bunu yapamıyorlar ise sitelerine düzen getirsinler terbiyesizliktir yapılan

aslında sizde biraz alay edebilirdiniz bende sizin sattığınız araçları %10 ucuza alayım verecekseniz aracımı size satmaya razıyım gibisinden

Hocam aracimda cok sukur cizik dahi yok. Adam zaten araciniz temiz fakatla baslayan cumle kurdugunda bir gerginlik sinirlilik hali olustu bende. Ben yapilan ticaretin ahlak disi oldugunu insanlarin vaktini calan bir sistem oldugunu belirttim. Adam da ben burada calisanim biliyorsunuz genel merkeze gonderiyoruz buyrun ekrani size cevireyim teklifi siz gorun karar sizin dedi. Ben de sosyal medyam arkadas cevrem guclu cok fazla kisiye bu kepazeligi yayacagim dedim siz bilirsiniz dedi. Ama dediginiz demek lazimmis aklima gelmemis.

• Güncel olarak bu markalardan hangileri lpg li araç alıyor bilen var mı?

• çesna kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla hiçbirinde LPG ayrımı yok.

• çesna kullanıcısına yanıt

slm,vavacars lpg li alıyor(civic eco elegance a yerinde ekspertiz yaptı.)

• *INVICTUS* kullanıcısına yanıt

Slm hocam,aracı sattınız mı?tam odel km tramer ne idi kaca gitti yada nihai teklif kac geldi ?

• 2022 kia stonic elegance 7.500 km hatasız aracıma 821.153 TL ön fiyat verdiler. Otoplus..

• Vavacars geçen hafta 2019 model 1.5 tsi business passat hasar kaydı, değişen, boya olmayan aracım için 1.203.000 ön fiyat, eksper sonrası ise 1.110.000 verdi. Beklentilerime göre güzel fiyattı, kendim satışa koysam son pazarlıkla ancak bu fiyata satabilirdim. Ancak sıfır araç alacağım bayi araç takas şartı koyduğu için aracımı daha ucuza, 1.050.000 liraya bayiye vermek zorunda kaldım.

• yakapaca37 kullanıcısına yanıt

sıfır olarak ne aldınız hocam

Skoda superb prestige paket

• Aracım duruyor tramer 15bin

• Vava cars - oto koç ve türevleri 420 - 450 arası verdiler.

Toyota 2. el alım fiyatı 395bin verdi komikler.

Sahibindende 500bin hemen gelip alayım dedi birisi.

araç 542 bine ilanda.

yarın letgo otoplus ücretsiz ekspertize gircem fiyat veremediler. Eğer iyi fiyat verirse takasa girerim bunlarla ama sanmıyorum. Çok öldürüyolar.

Bende dedim bari ekspertiz yapıyım işim görülsün :D

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.