Şimdi Ara

Vatandaştan ilginç yorum:'Koronavirüs Sayın Erdoğan'ı devirmek için yapılmış bir kara propagandadır' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Demokrasi, halkın eğitim ve bilinç düzeyi belli bir standardın üstünde ise anlamlı oluyor, yoksa böyleleri gidip oy atıyor, sonrası başımıza gelenler...

• Yazık la adama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Keşke böyle aptal insanlar tak diye düşüp ölse..

Düşünsene takır takır bir sürü insan ölüyor ve bir anda ülke iq ortalaması 30 puan fırlıyor.

Yoksa hükümet 65+ yaşa özel koruması bundan mı... Pandemiden 1 milyon yaşlı ölürse oyları AKP oyları direk %2 düşüyor

• Beleş emeklilik maaşların sonuçları bunlar .Demirel zamanında birşeyler yaptı 1999da bu sefer Y.Okuyan birşey yaptı önceki emeklilerin maaşlarını korumak için sonrakilerin maaşını ve süresini düşürdü 2008 de AKP yine benzer şey yaptı...1999öncesi 13-15 yıl pirim ödeyen en az 2 bin lirayla nerdeyse asgari ücret alıp yan gelip yatıyor sonrada Reis büyük adam diyor

Erdoğan giderse Türkiye Irak Suriye olur diyor birde.Bunu asıl muhalefet yıllardır diyordu zaten, hükümet Türkiyeyi komşuları gibi fakir ve karışık yapacak diye... Ülke dibe gidiyor devamlı 2-3 yıl sonra daha da kötü olacak 2023te hükümet gidince zaten Erdoğan giderse ülke kötü durumda olacak demiştik bile diyebilirler

• gelde bu kadına hak verme şimdi

• Vatandaştan ilginç yorum:"Koronavirüs Sayın Erdoğan'ı devirmek için yapılmış bir kara propagandadır"
  • Ben olsam bu adamı akıl hastanesine kapatırdım. Gerçekten bu tarz insanların normal olduğunu düşünmüyorum.

• dayı korona olsun büyük oyunu bozsun

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt

O değil bir de böylelerinin tek kesimde olduğunu zannedenler varVatandaştan ilginç yorum:"Koronavirüs Sayın Erdoğan'ı devirmek için yapılmış bir kara propagandadır" 

• toplumda ciddi temizlik lazım. cahillerin olduğu toplumda demokrasi olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 16 Ocak 2021; 19:10:35 >
  • Türk milleti çalışkandır Türk milleti zekidir diye propaganda yapan Atatürk ile büyürsek teknoloji ile gözümüz açılır, köylü de milletin efendisiydi...

Bu ırka ait ayak da baş da çok sorunlu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.