Şimdi Ara

Vatandaş taksitle telefon alamayınca krediye yöneldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
2
Favori
9.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fahiş fiyatlara, kaç kişi sesimizi yükselttik te bu insanlara kızıyoruz. Açık söyleyeyim, önceleri ben de kızıyordum ama şimdi kendim dahil herkese kızıyorum.

• bldoy kullanıcısına yanıt
    Telefon konusunu "islamcilara" getirmekte ayri bir meziyet.Ruh sağlığı önemli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zela3

Çok iyiymiş bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayranı yok içmeye taht-ı revana gider telefon almaya. Telefon ya da oyuncak, konsol vb gibi şeylerin fiyatı maaşınızın yarısını geçiyorsa almazsınız. Kredi nedir ya? Üç gün sonra yarı fiyatı etmeyecek alet için iki üç yılını bağlar mı insan? Gidin önce adam gibi para kazanacak şeylere yatırım yapın. Eğitim alın, kursa gidin, dil öprenin. Parasız adamın ne ihtiyacı olur binlerce liralık telefona?

• quote:

Orijinalden alıntı: TNTB

Telefon konusunu "islamcilara" getirmekte ayri bir meziyet.Ruh sağlığı önemli

islamcı rejimin yüzünden bu konu açıldığı için konuyu ona getirmem muhtemel değilmi islamcı rejim taksiti yasaklamadı mı ekonomiyi batırıp dövizleri fırlatıp alım gücümüzü en dibe çekmedi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bldoy

quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

quote:

Çok güzel haberler ne kadar güzel ve mutlu oldum anlatamam iki seneye hacizleri gelmeye başlar bu kişilerin beter olsunlar inşallah daha da batar ülke dolar fırlasın Türklere yar olamayan ülke İslamcılara hiç olmasın İnceldiği yerden kopsun artık

Bu nasıl kin, nefret? Var olan hükümeti beğenmezsin ona eyvallah da, Atatürkün bana, sana, ona emanet ettiği ülkeye nasıl böyle küfür ediyorsun? Barınama inşallah

Atatürkün ülkesi 2002 de yıkıldı arap devletine geçtik sayılır Türkler kapı kulu sadece ölmek için isteniyor gerisi salatanat sürüyor yok ya enayi miyim ben .

artık fazla kasmıyorum soran olursa ülke nasıl diye çok iyi mesela televizyonda görüyorum ağlayanları beter ol mahvol daha da sürünürsün inşallah diyorum kendi eden ağlamazmış ben izmirde yaşıyorum sırf izmir adını duydukları anda gavur lafını basıyor yobazlar hangi şehirde bu kadar türk bayrağı gördüler acaba anadolu yobazları

bazen demiyor değilim yunan gelip alsada şu sonradan izmire gelenleri kovsa diye kürtler araplar yerine onlarla yaşarım daha iyi .

Çıldırabilirsin.

• AKP ve CB güya faiz düzenine karşı. Yersen! Millet faize bulaşmadan kredi kartıyla vade farksız taksitle telefon alabilirken şimdi Bankalar bu düzende havadan para kazanıyorlar. Teşekkürler AKP!

• [simage]
    Vatandaş taksitle telefon alamayınca krediye yöneldi
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2A62F6A00 -- 12 Mart 2018; 21:24:30 >
  • 1700 liraya telefon aldım onun için de kredi çektim sıfır faizli ne malligimiz kalmış ne başka şeyimiz

• Bunun daha kolay yolu var her ay 200 lira koyarsin kenera sonra alirsin.Hem netten ucuza alacaksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Bunun daha kolay yolu var her ay 200 lira koyarsin kenera sonra alirsin.Hem netten ucuza alacaksin.

sen tam parayı biriktirdim dersin biriktirene kadar seneler geçer bir bakmışsın dolar almış başını gitmiş hoppala git bir kaç sene daha biriktir tabi gene dolar fırlar gene alamazsın
  • bldoy kullanıcısına yanıt
    Dalga geçmiyorum o kadar haklısınız ki....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 tl lik telefon kredi kartı ile taksitle alınsa kime zararı vardı. İktidar vatandaşı bankanın kucağına attı. Bankalarin kârı ortada.

• quote:

Orijinalden alıntı: KUM23

quote:

Orijinalden alıntı: anakata

Vatandaş harbiden mal.

Kendin mal olunca herkesi kendin gibi görüyorsun

Yaş 5-6 falan mı

• Mağara soğukmuydu

• Açıkçası şu bir gerçek ki ülke olaral teknolojiye para sarf etmekten kaçınmıyoruz. Eskiden taksitli alım vardı, millet taksitle istediği telefonu alıyordu. Malum daha sonra taksitli alım devlet tarafından kaldırıldı(telekominikasyon) bu seferde demokraside çareler tükenmez sözüne ithafen vatandaş krediye yöneldi. Peki bu işten kim fayda sağladı? Tabii ki bankalar. Kim zarara uğradı? Elbette vatandaş. Güya taksiti kaldırmanın amacı vatandaşı zorunlu olarak akıllı telefon konusunda tasarrufa sevk etmekti. Yani gereksiz harcamaların önüne geçmekti. Peki işe yaradı mı? Tabii ki hayır. Herkes bildiğini okuyor yine..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Bunun daha kolay yolu var her ay 200 lira koyarsin kenera sonra alirsin.Hem netten ucuza alacaksin.

sen tam parayı biriktirdim dersin biriktirene kadar seneler geçer bir bakmışsın dolar almış başını gitmiş hoppala git bir kaç sene daha biriktir tabi gene dolar fırlar gene alamazsın

altın yada dolar yada euro al hocam yani onuda ben mi söyleyeyim....

• quote:

Orijinalden alıntı: Artunç

Açıkçası şu bir gerçek ki ülke olaral teknolojiye para sarf etmekten kaçınmıyoruz. Eskiden taksitli alım vardı, millet taksitle istediği telefonu alıyordu. Malum daha sonra taksitli alım devlet tarafından kaldırıldı(telekominikasyon) bu seferde demokraside çareler tükenmez sözüne ithafen vatandaş krediye yöneldi. Peki bu işten kim fayda sağladı? Tabii ki bankalar. Kim zarara uğradı? Elbette vatandaş. Güya taksiti kaldırmanın amacı vatandaşı zorunlu olarak akıllı telefon konusunda tasarrufa sevk etmekti. Yani gereksiz harcamaların önüne geçmekti. Peki işe yaradı mı? Tabii ki hayır. Herkes bildiğini okuyor yine..

biz şanlı bir milletiz soyumuz asil devletlere dayanıyor biz savaşla keser keser atar zorla mallarını alırdık bu gösteriş rahatlık isteği ordan geliyor çinlinin avrupalının atilla mete han ortada öyle değildik diyenler açsın baksın bize oturup devleti geliştirmeye çalışmak yaramıyor milletimiz saf savaşmaktan anlıyoruz sadece .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bldoy -- 12 Mart 2018; 22:1:14 >

• Devlet tamamen dışarıya akan para kaynağı olan aşırı telefon satışını önlemek için düzenleme yapıyor, firmalar çıkış yolunu buluyor; vatandaşlar da çekinmeden krediye giriyor. Sonumuz hayrolsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: themky

Devlet tamamen dışarıya akan para kaynağı olan aşırı telefon satışını önlemek için düzenleme yapıyor, firmalar çıkış yolunu buluyor; vatandaşlar da çekinmeden krediye giriyor. Sonumuz hayrolsun...

yasaklayarak cozum elde edilmez. hic bir zamanda edilemez.

bu tarz yontemler olacagina, insaata para gomulecegine katma degerli isler yapilip, ihracati arttirip kuru asagida tutarsin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.