Şimdi Ara

Vatanbilgisayardan 14 kasımda hızlı al ile aldığım SSD hala kargolanmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 14 Kasım perşembe günü aldığım SSD nin yanında hızlı al yazıyordu akşam 5 gibi aldım hadi o gün yetişmedi cuma cumartesi günü stoktaki ürün nasıl yollanmaz anlamıyorum. Müsteri hizmetlerini aradım 10 dk bekleme süresi veriyor.Bir daha bu firmadan ürün falan almayacağım satarken bu kadar uğraştıran bir firma garantide ne yapar tahmin bile edemiyorum.

• Dostum Vatan kampanya zamanlarında hızlı gönderi olsa da 1-10 gün arasında kargo süresi veriyor. Müşteri hizmetleri ile görüşsen de aynısını söyleyecekler. Bu hafta da bayağı yoğunluk oldu siparişte bende dahil bir sürü kişi sipariş verdi. O yüzden büyük ihtimal önümüzdeki hafta içinde kargolanır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmkanin varsa gidip magazadan almak daha iyi sanirim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağazada olsa zaten internetten almazdım bundan sonra mağazasından da almam .
  • ocz vector 128gb mı aldın? bende aynısını aldım dün kargolanmış pazartesi bana ulaşır ancak. ayrıca mağazadan aldınızmı arızalı olmadıkça iade edemiyorsunuz öyle bir dezavantajı var fakat artık iade ürünlerin parasını ödemiyorlarmış, yani başka bir ürün almak durumundasınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casual -- 17 Kasım 2013; 13:46:09 >
  • Evet ondan aldım benim bugunde kargolanmamış SSD ile sistemi yeniden kuracaktım bir çok işim aksadı.
  • nehuse N kullanıcısına yanıt
    hocam gelir gelmez hdtune smart verilerine bak, benimkinde sorun çıktı iade edicem. eline ulaşınca smart verilerini ss alırsan karşılaştırma imkanı olur, kronik sorun varmı baka
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.