Şimdi Ara

Vatan pc RAM zammı!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/8%20gb%20ram%20modelleri%20ve%20fiyatları%20-%20vatan%20bilgisayar/pc-bilgisayar-bellek-ram/?opf=p2990937&srt=PU Bir gece de 100 er lira zam gelmiş ne güzel vatan pc yine kopartmaya çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vatandan ekran kartı / RAM alan bu saatten sonra çok büyük kazığın üstüne oturur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatana ürün bakmaya gidin. Alışveriş yapmaya değil. Bakın, deneyin beğenirseniz, distribütör firmadan alışveriş yaparsınız.

• Çakallar, ramlerden birinin fiyatını syafada belirtilen dolar fiyatına böldüm, $'ı 4.55TL almışlar. Sanki stokları 4.55'ten yaptınız da. Ama sadece Vatan değil, aynı ramin fiyatına HB'de baktığımda onlar da Vatan seviyesine çekmişler. En ucuz tabii ki resmi distribütörün sayfasında.
  • Vatan ne yazıkki pc bileşenlerini çok pahalı satmaya başladı bu sıralar Vatandan bişe alacaksanız başka eşya alın bilgisayar bileşenlerinden fiyatlardan dolayı uzak durunn.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rokie T

Vatana ürün bakmaya gidin. Alışveriş yapmaya değil. Bakın, deneyin beğenirseniz, distribütör firmadan alışveriş yaparsınız.
    Ben de aynen öyle yapıyorum, vatan pc benim gözümde vitrinden başka bir şey değil.

En son 2 tane 2032 pil almıştım araba kumandası için, arada para kazandırmaya çalışıyorum

• hala Vatandan alışveriş yapanlar var mı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.