Şimdi Ara

Vatan partisi Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda vatan partili var mı ? Vatan Partisini biraz izledim , bu partinin zaten Atatürkçü olduğunu biliyordum. Dğer başkanlık geçmezse , diğer oylama da bu partiye oy vermeyi düşünüyorum. Bu parti hakkında görüşleriniz neler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben varım.
  • Bende vatan partiye vercem baskani trump gibi birisi ama digerlerine 1000 kez tercih ederim

• bu parti NATO karşıtı,Amerikan karşıtı bir partidir.
    Asyacıdır
    FETÖ nün bir numaralı düşmanıdır.
    ermeni soykırımı yalanına karşı en iyi mücadeleyi vermiş partidir.
    parti içinde çok değerli eski paşalar ve akademisyenler var.

hdp ve aşırı solcu grupların gözünde sosyal faşistler olarak nitelendirilir.

bazı konularda CHP den daha Atatürkçü dik duruş sergiliyor,daha bilinçli

örneğin kobani eylemleri sırasında CHP deki bazı gruplar kobaniye destek söylemleri yaparken Vatan partisi bu duruma çok sinirleniyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 26 Ocak 2017; 11:4:56 >

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    OTURUp düşününce bu partinin mantıklı tercih olduğunu gördüm. Aile boyu CHpliyiz. Bir dedem Vatan Partisine oy atar. Şimdide ben atmayı düşünüyorum

• bu partinin başkanı ergenekondan hapse girmişti. daha sonra salıverildiğinde ilk konusmasında tayyip erdoğanı ve fethullahı bitireceğini söylemişti. fethullahı tayyip erdoğan sayesinde bitirdi ve şu an akp yi destekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Habidin

bu partinin başkanı ergenekondan hapse girmişti. daha sonra salıverildiğinde ilk konusmasında tayyip erdoğanı ve fethullahı bitireceğini söylemişti. fethullahı tayyip erdoğan sayesinde bitirdi ve şu an akp yi destekliyor.

akp yi desteklediği yok uydurma. akp yi sadece fetö ve pkk operasyonları konusunda destekliyor. yani miili konularda destekliyor,öteki şeylerde tam karşısında.
    mesela Suriye konusunda ta 2011 den beri hep Esad ı desteklediler bundan taviz vermediler. Esad ile akp arasındaki ara buluculuğu bu parti yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 26 Ocak 2017; 12:4:53 >
  • tum secimlerde chp ye basmis birisi olarak bundan sonra tek parti vatan partisi benim icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 26 Ocak 2017; 12:0:57 >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum Hocam

• Vatan partisi Hakkında

Vatan partisi Hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marco Luigi -- 26 Ocak 2017; 12:2:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

tum secimlerde chp ye basmis birisi olarak bundan sonra tek parti vatan partisi benim icin.

• sus sus
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marco Luigi

başka argümanızız yok zaten. kardeşim bu adam 1968 kuşağı ikliminde yetişmiş 1980 in hemen ardındaki siyasal görüşleri ile şimdikiler arasında dağlar kadar fark var.
    ona bakarsak ben de 5-6 yıl öncesine kadar ülkücüydüm. zaman geçer insanlar olgunlaşır fikirleri değişir. fikirleri ve düşünceleri değişmeyenler yobaz sabit fikirlilerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 26 Ocak 2017; 12:9:58 >

• Sagcinin da solcunun da sevmediği tek parti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trouble48 -- 26 Ocak 2017; 12:10:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

sus sus

Ayıp ama, algı oyunu yapıyorsunuz.
  • ulusalcı kesimi
    kominist solcular sevmiyor,siyasal islamcılar sevmiyor,hdp ve pkk sevmiyor,Amerikancıları sevmiyor,fetöcüler sevmiyor.
    demekki doğru tercih ve doğru yoldayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 26 Ocak 2017; 12:13:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

başka argümanızız yok zaten. kardeşim bu adam 1968 kuşağı ikliminde yetişmiş 1980 in hemen ardındaki siyasal görüşleri ile şimdikiler arasında dağlar kadar fark var.
    ona bakarsak ben de 5-6 yıl öncesine kadar ülkücüydüm. zaman geçer insanlar olgunlaşır fikirleri değişir. fikirleri ve düşünceleri değişmeyenler yobaz sabit fikirlilerdir.

Bi insanın görüşü bu kadar değişemez hele pkk'yı öven yazılar yazıp sonra ulusalcı nasıl olur ? Savunmadığı görüş kaldı mı bu adamın ?

• quote:

quote:

Bi insanın görüşü bu kadar değişemez hele pkk'yı öven yazılar yazıp sonra ulusalcı nasıl olur ? Savunmadığı görüş kaldı mı bu adamın ?

pkk yı öven 1 tane yazısını göster. atıp tutmak kolay. hadi göster.

• Marco Luigi kullanıcısına yanıt
    bakın o görüşme hakkında gerekli açıklamayı bu videoda yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 26 Ocak 2017; 12:23:25 >
  • quote:

quote:

quote:

pkk yı öven 1 tane yazısını göster. atıp tutmak kolay. hadi göster.

Belirtilen dergilerin arşivlerine bakarsan bulursun

http://erhanoymak.blogcu.com/dogu-perincek-in-iki-yuzu/2596022

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.