Şimdi Ara

VATAN MAĞDURLARI 132 TL Seagate 2,5 2TB Game Drive For Xbox (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.029
Cevap
31
Favori
62.090
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Neyi ne zaman yazacağımı sana mı soracağım. Yetkili misin bilirkişi misin kimsin sen?

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Yardımların için teşekkürler. Eksik olma.

• Arkadaşlar burası serbestçe yazışma mesaj atma yeri. Adı üzerinde forum. Herkes düşüncesini paylaşır. Kimseye bunu böyle yazma demek bana doğru gelmiyor. İsteyen okur isteyen beni banlar görmez

Fikirler paylaştıkça olgunlaşır

• arkadaslar su soruya net bi cvp alabilir miyim :)
    Bursada ikamet ediyorum bende istanbul il ticaret müdürlüğüne mi göndermek zorundayım evrakları yoksa bursada elden bu işi halledebilecegim bi yer var mı ?
  • Ben şimdi bu işe dini yönüyle bakıyorum, bana ters geliyor.
    Bir hata olduğu bariz.
    Muhtemelen fiyatı siteye yazan maaşlı bir eleman. Ona bir yaptırım uygulanmış mıdır bilmem.
    Malın ederi 132 değil, bunu da biliyoruz. Haram mal olmuyor mu?

En azından Seagate'in Vatan'a aldığı Ferrari'yi satıp zararı telafi ederler
  • Arkadaşlar ben Hakem Heyetine başvuruda bulunmuştum. Konudakiler genelde ticaret il müdürlüğüne başvurmuş sanırım. Ayriyeten oraya başvurmama gerek var mı ilçe heyetimin kararını mı beklemeliyim? Bugün aramışlar Vatan'dan ama yeni fark ettim. Bakalım ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ykaraca

Arkadaşlar ben Hakem Heyetine başvuruda bulunmuştum. Konudakiler genelde ticaret il müdürlüğüne başvurmuş sanırım. Ayriyeten oraya başvurmama gerek var mı ilçe heyetimin kararını mı beklemeliyim? Bugün aramışlar Vatan'dan ama yeni fark ettim. Bakalım ne olacak.

paranız iade olmuş muydu? beni arayan soran yok hala. havale ile almıştım 2 gün sonra parayı geri yatırdılar. vatan başvuruları görüp ona göre mi arıyor anlamadım ben bu işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabe

Ben şimdi bu işe dini yönüyle bakıyorum, bana ters geliyor.
    Bir hata olduğu bariz.
    Muhtemelen fiyatı siteye yazan maaşlı bir eleman. Ona bir yaptırım uygulanmış mıdır bilmem.
    Malın ederi 132 değil, bunu da biliyoruz. Haram mal olmuyor mu?

En azından Seagate'in Vatan'a aldığı Ferrari'yi satıp zararı telafi ederler
    https://www.amazon.com/Seagate-Game-Drive-Green-STEA2000403/dp/B01065S79E/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1478239856&sr=8-2&keywords=2tb+xbox

Dolar bazında kazanan biri, 99 dolar yani bizim 99 TL şeklinde alabiliyor. Malın ederi 132 değil 99

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 4 Kasım 2016; 9:12:38 >

• drvimu kullanıcısına yanıt
    arkadasım öncelikle selamlar. Sen müşteri hizmetleri ile görüşmüssün. ben müşteri hizmetleri ile değil bağladıkları başka biri ile görüştüm. basvurum olduğu için ve ellerinde benimle ilgili yazı verildiği için.

Başvuru yapmadıysanız ticaret il müdürlüğünün kararı basvuranlar için gecerlidir. Sen basvurmadıysan senin adına bilgi girilmediği için bu sekilde cevap almışsın. basvursan baska cevap alacaksın.
  • arkadaşlar madem fiyatta sıkıntı var.
    bunu bile bile konuyu neden açıyorlar anlamıyorum.
    böyleleri forumdan süresiz uzaklaştırılmalı
  • Fiyatta sıkıntı olabilir. Hata da olabilir. Ben ilk parti stok bittiğinde müşteri hizmetlerini aradım. Hatta ürün o anda topkapı şube stoklarında da vardı. Ürün kodunu söyledim müşteri hizmetlerine. Evet o fiyattan satılmış ve bitmiş dedi. Şu an Topkapı stoklarında görünüyor gelelim alalım mı dedim (arkadaşım esenlerde). O da satılan ürünler topkapıdaki ürünlerdi, su an faturalandırma işlemleri olacak sonra sistemden düşer, AMA BEKLEYİN TEKRAR STOĞA GİREBİLİR dedi. Ben de bekledim tekrar stoğa girdi aldım. BU kadar basit. >Google cacheden konteol ederseniz ürünün fiyatı saat 17:50 civarında da 132 TL idi. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhanwolf

Fiyatta sıkıntı olabilir. Hata da olabilir. Ben ilk parti stok bittiğinde müşteri hizmetlerini aradım. Hatta ürün o anda topkapı şube stoklarında da vardı. Ürün kodunu söyledim müşteri hizmetlerine. Evet o fiyattan satılmış ve bitmiş dedi. Şu an Topkapı stoklarında görünüyor gelelim alalım mı dedim (arkadaşım esenlerde). O da satılan ürünler topkapıdaki ürünlerdi, su an faturalandırma işlemleri olacak sonra sistemden düşer, AMA BEKLEYİN TEKRAR STOĞA GİREBİLİR dedi. Ben de bekledim tekrar stoğa girdi aldım. BU kadar basit. >Google cacheden konteol ederseniz ürünün fiyatı saat 17:50 civarında da 132 TL idi. Saygılar.

bence konuyu açan arkadaşın işgüzarlığı
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    fiyat hatası olduğunu kim soyledi. Basbaya fiyatın üzerini cizip 132 tl yazdılar. fiyatta hata yok. Konuyu acan arkadasa da tesekkurler. isguzarlık filan yapmamıs. herkes nasıl konu acıyorsa o da sıcak fırsat olduğunu düsündügü sey hakkında konu acmıs. zira acık bir dorum değil mi herkes istediği seyi yazar.

"Arkadaşlar burası serbestçe yazışma mesaj atma yeri. Adı üzerinde forum. Herkes düşüncesini paylaşır. Kimseye bunu böyle yazma demek bana doğru gelmiyor. İsteyen okur isteyen beni banlar görmez

Fikirler paylaştıkça olgunlaşır"

bunu yazan be değil bizzat kendinsin.

ürün aldıysan belgelerinle basvur düsüncen varsa soyle ama forumda kirlilik yaratma.
  • az önce verdim Mersin/ toroslar tüketici hakem heyetine, "paranı almışsın işte daha ne istiyorsun, istedikleri zaman iptal edebilirler" tavrındalardı biraz aşağıladım herifleri kendilerine geldiler, kabul ettilerde, eğer o cahil ordusu heyette ise pek ümidim yok.
  • kronik kullanıcısına yanıt
    YENİ ADRES VE İLETİŞİM BİLGİLERİ
    Çankaya Mah. Soğuksu Cad. No:31/A
    Akdeniz/Mersin
    Tlf: 0324 336 17 95 - 0324 337 07 65
    Fax: 0324 237 94 91
    e-posta: mersin.tim@gtb.gov.tr

mersin ticaret il müdürlüğüne verseydin keske. bir basvuruda oraya yap eğer bizimki gibi sonuc hızlı çıkarsa hakem heyetiyle uğraşma
    istanbul ticaret il müdürlüğünden denetim yapıldığını da ilet.
  • HilmiE H kullanıcısına yanıt
    Hayır ben havale ile almıştım. Arayıp iban istediler ama vermedim. Parayı geri almadım yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

arkadaşlar madem fiyatta sıkıntı var.
    bunu bile bile konuyu neden açıyorlar anlamıyorum.
    böyleleri forumdan süresiz uzaklaştırılmalı

Sen varya Sayende bayağı 2tb harici oldu millette
  • fieryboys F kullanıcısına yanıt
    Hocam bu hdd vatan konusunu kim açmış hiç baktınız mı?
    Onunla ortak mısın yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 4 Kasım 2016; 14:22:51 >
  • bu mağdurum diye ağlayanların hiç birisi mağdur değil hepsi nitelikli dolandırcı... asıl vatanbilgisayar mağdur...
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.