Şimdi Ara

VATAN MAĞDURLARI 132 TL Seagate 2,5 2TB Game Drive For Xbox (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
31
Favori
62.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün verdim tüm evrakları şimdi onlar düşünsün bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

Kardeşim sizi foruma sayıyla mı verdiler işiniz gücünüz boş yapmak bu ülkede her ne kadar zayıf olsa da kanun var nizam var isteyen benim gibi hakkını söke söke alır neyin kafasını yaşıyorsunuz çekemiyorsunuz da boş yaparak tartışma çıkarmaya çalışıyorsunuz size ne kardeşim allah allah yaaa ulan bu forum iyice bozuldu beee eskiden böyle değildi

Sakin ol şampiyon
    Konuyu açan adamı sen de mi tanıyorsun

https://forum.donanimhaber.com/part-3-yeniden-yaniyorrrr-seagate-2-5-2tb-game-drive-for-xbox-usb-3-0--121103002#121103002

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 4 Kasım 2016; 19:44:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fieryboys F kullanıcısına yanıt
    Hocam bişey demedin. Baktın mı konu sahibine

https://forum.donanimhaber.com/part-3-yeniden-yaniyorrrr-seagate-2-5-2tb-game-drive-for-xbox-usb-3-0--121103002#121103002

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hali hazırda 21 Ekim'de THH başvurdum ancak karar 2 - 3 ayı bulur dedi görevli. İstanbul İl Ticaret Müdürlüğü kararları hemen bağlamış, şu saatten sonra hala İstanbul İl Ticaret Müdürlüğü'ne de başvurulabilir mi arkadaşlar ? Sıkıntı olmaz ise bi iadeli taahhütlü posta da oraya göndereyim.
  • bende e-devlet üzerinden elektronik imza ile başvurdum.

sonuçları çıkan oldu mu hiç? sonuçlar ne şekilde geliyor. mail, sms yada bizmi takip ediyoruz bilen varmı.
    direk vatan'a mı gidiyor yoksa sonuçlar.
    bundan sonraki prosedür nasıl olacak bilen varsa paylaşırsa sevinirim.
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    İyi de Dolar ve TL aynı şey mi hocam? Tek ortak yanları ikisinin de para birimi olması. Senin ülkendeki asgari gelirin düşük olması yada Paranın değersiz olması ne Seagate'in nede Amazon'un zerre umrunda değil ki. Bu "Vatan Bilgisayar" denilen firma sonuçta ürünleri ithal ediyor 100 dolara geliyorsa atıyorum firmaya; "Bizim para birimimiz Türk lirası bunun ederi 100 TL hihohoho" yapmıyo ki. Kendilerini hiç sevmem umarım harici disklerinizi alırsınız o ayrı durum.
  • bursa il müdürlüğüne basvurabiliyormuyuz arkadaslar ? istanbul a basvurmak zorundayız ?
  • Bugun aradilar urunu gondereceklerini soylediler. isteyen olursa piyasa fiyatinin altina verecegim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • satın alma yapan herkese 1 adet göndereceklerini söylediler. ürünler yarın kargoya verilirmiş. stok sınırlı imiş vsvsvs
  • fieryboys F kullanıcısına yanıt
    satın alan herkese mi, başvuran herkese mi satın alan herkese zor biraz şu koşullarda zaten paraları iade ettiler kartla alanlara.
  • iade kabul etmememize rağmen 3 arkadas hepimizin parasını iade etmişlerdi. sizce ne olur. Ticaret İl Müdürlüğüne basvurduk bugun ulaştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesutuz -- 7 Kasım 2016; 19:40:27 >
  • Arkadaşlar ben göndereli bir hafta oldu bana bir cevap gelmedi veya vatandan aramadılar. İstanbul Ticaret İl Müdürlüğü ile görüşen olursa bilgi paylaşabilir mi?
  • Hakem heyetine verdim, istanbul il ticaret müdürlüğüne başvurmadım. İstanbul il ticaret müdürlüğünün kararını dikkate alıp gönderimleri gerçekleştirirlerse orayada başvuracağım. 2 ayrı üyelik ile farklı isimlere almıştım. İkisi içinde uğraşacağım. Sırf vatana uyuz olduğum için 2 sene öncede firmayla yaşadığım problem yüzünden sabrım taştı hakem heyeti ile falan uğraşmadan direkt tüketici mahkemesine başvurdum ve kazandım. Tüm masrafları karşı tarafa yıkarak paramı faizi ile beraber çatır çatır geri aldım. Mahkeme 2 sene sürdü. Vatandan sakız almış olayım şayet mağdur olursam hiç üşenmem dibine kadar uğraşır hakkımı ararım, gıcık oluyorum şu firmaya. Satarken canım cicim sattıktan sonra dilenci muamelesi yapıyorlar.

Haktan hukuktan anlamayan boynu bükük insanları ezmeyi pek seviyorlar, geçenlerde şahit oldum bir vatandaş ürün almış hediye amaçlı eve gidip açmışlar paketi çalışmamış ürün, aldığı günün akşamında geri getirmiş çalışmıyor bu diye. Kasadaki cin zekalı teknik servise yönlendiriyor oraya gideceksiniz, ordan servise gönderilecek, kontrol edilecek vs vs. Dayanamadım daldım aralarına ortalık karıştı, müdürleri geldi falan derken o mağdur vatandaşa direkt yenisini verdiler. Burda vurguladığım kısım sergilediğim davranış vs. değil. Kör kütük sapına kadar yanlış anlayacak bir ton üye olduğundan ana konuya odaklanmalarını rica ederim. Ha tabi benim olumsuz olaylar yaşama durumum şahsıma özel, belki başka bir arkadaşa çok çok ilgili davranışlar sergilemişlerdir, orasını bilemem. İnsan kalitesi farkı der susarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fieryboys

satın alma yapan herkese 1 adet göndereceklerini söylediler. ürünler yarın kargoya verilirmiş. stok sınırlı imiş vsvsvs

nasıl gönderecekler aga cok mantıksız tekrar satın almamız gerekecek o zaman
  • hakem heyetine verilen başvuruları nereden takip edebiliyoruz? bir kod gibi birşey vermeleri gerekiyordu diyorlar ama bana öyle birşey vermediler, zaten zar zor almışlardı başvuruyu.

ben odadan cıkarken e-devlet üzerinden yada kaymakamlıgın sitesinden takip edebilirsiniz demişti.
  • Bugün aradılar.Ben kredi kartı ile almıştım. Dedi göndereceğiz fakat para çekmemiz lazım. Kredi kartı bilgilerimi istedi. Bende olmaz dedim. Havale numarası ver dedim mailime göndereceklerdi fakat gelen giden yok. İlla uğraştıracaklar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • başvuru yapmışmıydınız hakem heyeti veya ticaret müdürlüğüne?
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Ticaret il müdürlüğüne yapmıştım. Bayagi hızlı çözdüler mevzuyu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kronik kullanıcısına yanıt
    başvuru işleme alınınca e-devlet üzerinden sorgulama yapılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HilmiE

başvuru işleme alınınca e-devlet üzerinden sorgulama yapılabiliyor.

tamamda hangi bölümünden onu bulamadım zaten.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.