Şimdi Ara

(VATAN) INCA IKG-451 Empouse II Brown Swich Full RGB Mekanik Klavye FİYAT: 127 TL (Kargo Ücretsiz) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
11.028
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Alanlara hayırlı olsun
  • kddrh K kullanıcısına yanıt
    Hocam o aşamadan sonra noldu, __ iptale mi götürüyor?
  • pleh P kullanıcısına yanıt
    Hocam aradım sordum ne durumda diye, kargo kodu verilmiş çıkış yapılacak dedi. Uzatmadan kapattım hemen :D 1 saat sonra da sms geldi ups kargoya verildi diye. Valla bayadır böyle uygun bir şey almıyordum çok iyi geldi :D :D :D
  • kddrh K kullanıcısına yanıt
    Aa evet hocam, benim siparişe de kargo takip kodu gelmiş. Korkmuştum bi an, konu sahibi arkadaşa tekrardan teşekkür ediyorum, alanlara siparişleri sorunsuz gelir iyi günlerde kullansinlar🤗

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meshur sarı siteye koyanlar baslamiş
  • Klavyeyi aldım kargodan geldi. Gayet güzel arkadaşlar. Alan arkadaşlara hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Klavyeyi aldım kargodan geldi. Gayet güzel arkadaşlar. Alan arkadaşlara hayırlı olsun
    Hayırlı olsun
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Hocam sesi ve genel olarak kalitesi nasıl, sizce ne kadarlık bir klavye?
    127 TLden çok çok daha iyi bi klavye hocam. Microsoftun eski bir klavyesini kullanıyordum onu hemen yana koydum, tek eksi yönü enter tuşu biraz küçük. Mekanik oldugu için sesli biraz ama mavi switch kadar sesli değil ve daha hızlı tepkime süresi var. Ben oldukça beğendim. Bilek desteğini de taktım gayet rahat.
    Yani şu an piyasada 500-550ye satılıyor ama bence asıl değeri 350-400 rahat eder.
    Burada arkadaş çok güzel tanıtmış klavyeyi. Bilek desteğini takınca çok yakışıklı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 2 Eylül 2020; 16:5:39 >

• Çok güzel fırsat kaçırmışız, lazımda aslında 2 katına satanlardan alsam mı? Yoksa başka bir klavye mi alsam?
  • hetşat kullanıcısına yanıt
    İki katına satan varsa al Mekanik rgb arıyorsan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim hocam, valla pencere önünde bekliyorum. Kargo adresimde UPS diğer kargolar kadar seri çalışmıyor, haftaya gelecek gibi görünüyor. Firsat gerçekten güzel denk geldi

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın hocam

• selamlar , benim klavye geldi ama kutu biraz eskimiş gibi birde koruma bandı yoktu.Sizinkilerde koruma bandı varmıydı acaba ?
  • al sat yapacaklar aldı..

benim gibi ihtiyacı olanlar ekrana bakıyor
  • HardMuz kullanıcısına yanıt
    Sorma

• 10 sene önce inca 120 tl ye klavye satacak ve kapış kapış gidecek deselerdi inanmazdım. İnca piyasanın en kalitesiz, en ucuz markalarından biri. Bunu 500 tl ye alanlara allah akıl fikir versin.
  • 5 dk da bir sıcak fırsatlara bakarım, herzaman ki gibi , 1 gün sonra görüyorum konuyu.😡

• İlk haberi alan nasıl alıyor acaba? Adam sürekli klavyenin fiyatını mı gözlüyor, anlamıyorum ki.

• n0fx kullanıcısına yanıt
    valla incayı genel olarak bilmem ama klavye çok güzel.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.