Şimdi Ara

(VATAN) INCA IKG-451 Empouse II Brown Swich Full RGB Mekanik Klavye FİYAT: 127 TL (Kargo Ücretsiz) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
11.027
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aç adam gitmiş 8 sipariş vermiş ve 1 tane onaylanmış. Aç gözlülük yapmasaydı muhtemelen 7 kişi daha o fiyata alacaktı. İnşallah o 1 tanenin de hayrını görmezsin.
  • Telegram kanalına abone ol hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200 liraya klavyeyi alabilirim satan olursa ?
  • 8 tane yine iyi hocam letgoda birisi 20 tane birden satıyor :))
  • Sayende belki 7 kişinin hakkı yenmiş oldu. Tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frankensteinn

Sayende belki 7 kişinin hakkı yenmiş oldu. Tebrikler.
  • Şöyle fırsatlara geç kalınca saç baş yolmak istiyorum, tam klavyeye ihtiyaç duyduğum vakit, stok bitince görebildim, keşke ihtiyacı kadar alsa herkes böylece herkese yetebilse..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0fx

10 sene önce inca 120 tl ye klavye satacak ve kapış kapış gidecek deselerdi inanmazdım. İnca piyasanın en kalitesiz, en ucuz markalarından biri. Bunu 500 tl ye alanlara allah akıl fikir versin.
    bu oyuncu adı altında bu tarz şeyler rağbet görüyor sanırım. benim oğlan 10 yaşında o bile oyuncu mouse aldırdı bana.
  • zipmaker kullanıcısına yanıt
    Telegram linki atar misin hocam pmden?

• İnca piyasanın en dandik markası. 2 tane aldım, ikiside bozuldu.

• Gidip dandiğini alırsanız bozulur, her markanın farklı kalitede ürünü vardır. Brown switch olan bu model en ucuz 500 lira iken 127 liraya satılması da sıcak fırsattır. 127 liraya değil mekanik sıradan bir klavye anca alınır, varsa daha "kaliteli" olarak gördüğünüz 100 liraya paylaşın kaçıran bir sürü arkadaşımız var faydalansınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndOne -- 3 Eylül 2020; 16:43:35 >

• AndOne kullanıcısına yanıt
    127 TLye bilindik markanın sağlam membran klavyesi bile yok. Arada dağlar kadar fark var...

• Kim ne derse desin klavye dün elime ulaştı, gerek aydinlatmasi gerek tuş sesi, basım hissi gerekse malzeme kalitesi olarak bu fiyata bulunmaz fırsattı. Klavye altındaki yükselticilerde bile kaymaz parçalar var. Son zamanlardaki sıcak fırsatlarda gördüğüm, yararlandığım, mutlu olduğum fırsatlarda ilklere oynayabilir

• pleh P kullanıcısına yanıt
    Vatan sağolsun geçen kasımda da 600₺ilk Asus rog pugio mouseı 200₺ya almıştım. Şimdi de klavye denk geldi güzel oldu.
    Bazen çok güzel indirimler yapıyor.

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Gider 400 alırım böylelerine kazandirmam

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Vatan sağolsun geçen kasımda da 600₺ilk Asus rog pugio mouseı 200₺ya almıştım. Şimdi de klavye denk geldi güzel oldu.
    Bazen çok güzel indirimler yapıyor.
    bu indirim değil yanlış fiyat.
  • Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Valla bilmiyorum gönderdiler 2 ürünü de

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.