Şimdi Ara

Vatan dan Cooler Master MasterGel Pro V2 Termal macun aldım [ Test Edildi ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: homebird , homebird Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 74,51 TL ye aldım. Yarın sürmeyi düşünüyorum. Test edip sonuçları paylaşırım.
    Mevcut değerler max performans GPU:85 CPU:95, Güç tasarrufu min değerler GPU:45 CPU:45 ( Ortam sıcaklığı 40 derecedir )

Acaba kaç derece fark ettirecek

Edit

Min değerlerde herhangi bir değişme olmadı fakat rtx2070 ekran kartını max performansta 80 derece, 8750 işlemciyi max performansta 80 derece olarak sonuçlar alındı.

Sonuç

Ciddi bir düşüş gözlemlendi, fiyata göre değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wearesorryserver -- 3 Ağustos 2020; 11:56:45 >

• Son durum nedir hocam?
  • mit_27 M kullanıcısına yanıt
    yarın sabah süreceğim
  • Piyasada düzgün macun yokki başka, Bugün 175TL'ye 1Gr Kryonaut satanları görünce bende mastergel prov2 aldım. Ekran kartına(2080e) uygulamayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unconc3rn3d -- 2 Ağustos 2020; 22:13:54 >
  • Dün PS4 FAT kasayı temizledikten sonra kırmızı ışık hatası verdi. Açtığımda içindeki macun bitmişti. Hoş 24 liralık macun da pek etki etmemişti zamanında, aynı ses ile devam etmiştim ama çalıştırıyordu makineyi tamam dedim ben de.

Sesler daha fazla artınca, temizledikten sonra kırmızı ışık verince bu macunu alayım dedim. Sayıları bilmem ama The Last of Us 2'de çıt çıkarmadı makine.

Macun'un maşallahı var. PS4 için tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.