Şimdi Ara

Vatan'dan aldığım RAM kırık ve bozuk çıktı. Geri almıyorlar. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
148
Cevap
1
Favori
4.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Yıl olmuş 2016 hala Türkiyeden alışveriş yapıyorsunuz

Neden iktidarı savunuyosun o zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlış yapmışsın 0 gibi tekrar kutulayıp geri götürecektin hiç açmadım diyip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Madara.

Amazonda taksit imkanı yok ki. Var mı? Ayrıca komple pc toplasan gümrükte sorun çıkmaz mı?

Yanlış hatırlamıyorsam %20 gümrük vergisi ödüyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsuda

quote:

Amazonda taksit imkanı yok ki. Var mı? Ayrıca komple pc toplasan gümrükte sorun çıkmaz mı?

Gerek yok ya bunlara. Teknobiyotik gayet uygun fiyatlar sunuyor. Güvenilir de. Şahsen orayı tercih ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakko9

yanlış yapmışsın 0 gibi tekrar kutulayıp geri götürecektin hiç açmadım diyip

O zaman nereden çalışmadığını anladın deseydi ne diyecektim?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tsuda

quote:

Gerek yok ya bunlara. Teknobiyotik gayet uygun fiyatlar sunuyor. Güvenilir de. Şahsen orayı tercih ediyorum.

Valla ben en ucuz güvenilir siteden alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Yıl olmuş 2016 hala Türkiyeden alışveriş yapıyorsunuz

Neden iktidarı savunuyosun o zaman

Vatan'dan aldığım RAM kırık ve bozuk çıktı. Geri almıyorlar.

• Topkapı mağazasıyla ekran kartı konusunda aynısını yaşadım. Aynı gün getirseniz değişirdi servis onayı lazım diyorlar. Görerek aldınız diyorlar. Sanki bir kasaya takıp denetip veriyorlarmış gibi. Üste çıkmayı biliyorlar. Ayrıca para iadesi de yok hediye çekiyle başka şey almaya zorluyorlar. Vatan bilgisayar mı? Bir daha almayayım...

Yukarıda bir arkadaş amazon demiş. Kesinlikle destekliyorum. Ben de bundan sonra Amazon'dan alışveriş yapacağım. Hem daha iyi hizmet hem de daha ucuz.
  • quote:

İmzamdaki Amazon konusunu incelemeniz gerekiyor, kafadan hesaplarla gümrüğe takıldı, X vergi alındı, Y oldu falan böyle basit değil bu konu.
  • Ben n11den ram aldım yanlış geldi değişim talep ettim değiştirdiler ikinci gelen çalıştı ama n11 değişimi iadeye çevirmiş 60 lira geri iade geldi buda böyle bir anım ram bedavaya gelmiş oldu nasıl oldu anlamadım ama oldu 1.5 sene önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: bbkagp

quote:

Orijinalden alıntı: burakko9

yanlış yapmışsın 0 gibi tekrar kutulayıp geri götürecektin hiç açmadım diyip

O zaman nereden çalışmadığını anladın deseydi ne diyecektim?

çalışmıyo demeyecek başka bi bahane uyduracak
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Topkapı mağazasıyla ekran kartı konusunda aynısını yaşadım. Aynı gün getirseniz değişirdi servis onayı lazım diyorlar. Görerek aldınız diyorlar. Sanki bir kasaya takıp denetip veriyorlarmış gibi. Üste çıkmayı biliyorlar. Ayrıca para iadesi de yok hediye çekiyle başka şey almaya zorluyorlar. Vatan bilgisayar mı? Bir daha almayayım...

Yukarıda bir arkadaş amazon demiş. Kesinlikle destekliyorum. Ben de bundan sonra Amazon'dan alışveriş yapacağım. Hem daha iyi hizmet hem de daha ucuz.

Aynen... Vatan bilgisayar mı? Bir daha almayayım...
  • Ram kırık aha burası kırılmış diye götürürsen tabi almaz adam ben bozuk ekran kartını verdim para iadesini aldım 2-3 ay evvel pc topladım bir sıkıntı çıkmadı. Bozulan parçayı geri almama gibi bir durum olamaz 2 yıl garantisi var ama adam senin kırdığından şüphelenmiş almamış belkide haklıdır sen kırmışsındır bilemeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 18 Nisan 2016; 7:41:14 >
  • Millet vatanı iyi sanıyor ama ülkemizdeki en rezil firmalardan biri.

Trden alınacaksa inventus veya sinerji tavsiye ederim.Arkadaşların dediği gibi yurt dışından da alınabilir, hem de ucuza gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Ram kırık aha burası kırılmış diye götürürsen tabi almaz adam ben bozuk ekran kartını verdim para iadesini aldım 2-3 ay evvel pc topladım bir sıkıntı çıkmadı. Bozulan parçayı geri almama gibi bir durum olamaz 2 yıl garantisi var ama adam senin kırdığından şüphelenmiş almamış belkide haklıdır sen kırmışsındır bilemeyiz.

10 yıldır bilgisayar işindeyim, ben neden RAM kırıyormuşum? ... Bi de bu üründen 3 tane aldım, birisi bozuk çıktı...
  • quote:

Ram kırık aha burası kırılmış diye götürürsen tabi almaz adam ben bozuk ekran kartını verdim para iadesini aldım 2-3 ay evvel pc topladım bir sıkıntı çıkmadı. Bozulan parçayı geri almama gibi bir durum olamaz 2 yıl garantisi var ama adam senin kırdığından şüphelenmiş almamış belkide haklıdır sen kırmışsındır bilemeyiz.

Bide ürün pakette iki tane... Birisi kırık, diğeri sağlam, oda çalışmıyor
  • quote:

quote:

10 yıldır bilgisayar işindeyim, ben neden RAM kırıyormuşum? ... Bi de bu üründen 3 tane aldım, birisi bozuk çıktı...

Tek taraflı düşünmedim o kadar

• şikayetvar.com a yaz anlat derdini bir haftada geri alırlar. arkadaşın mesajını görünce aklıma geldi tüketici haklarına gidip başvuru yaparsan bilirkişi tarafından kontrol ediliyor ve sorun varsa ürün iade edilmesi gerekiyor oraya da git.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu44 -- 18 Nisan 2016; 8:06:21 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GriAtlas

Para kolay kazanılmıyor..Üzerine git derim bırakma...

Eğer kargo ile teslim aldıysanız ve tutanak yoksa tüketici hakları bir işe yaramaz.

Direk vatandan aldıysanız orada kontrol edip vermiyorlar.Yani tüketici haklarına gittiğiniz de %100 değişirler...

Vatanbilgisayar, Ankara, Keçiören şübesinden aldım. Fatura fiş falan herşey var...

Adam çok tuhaf davranıyor, sanki müşteri değilsinde, kişisel sıkıntın var onlarla... Garip yaaaa, anlamadım gitti...

Yorumunuz için çok teşekkür ederim...

Keçiören vatan hakkında oldukça olumsuz yorumlar var dikkat etmek gerekir.

• Onların tarafındanda düşünmek lazimde, konuşma tarzları çok kötü... Kendim kırmış olsam bile bir müşteriyle öyle konuşulmaz ki... Resmen kovuyorlar mağazadan... Çok kötü... Biz alışkınızda, Amerkalı birisi olsa gider bi daha buralarda dolaşmaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.