Şimdi Ara

vatan computer garanti !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • M5A99X Evo 3 ram slotu yandı diyerek garantiye gönderdim 13 gün içinde geldi.. ve şimdi bilgisayara monte ettim 3 ram slotuu hala çalışmıyor.. teknik servisdeki adam slotların yapıldıgını ve test edildigini söyledi ne yapmam gerekk !! acil yardımmm

• tekrar gönder birdaha sorun yaşarsan ürünün değişimini talep etme hakkın doğar benim iki hafta içinde iki adet msi marka anakartım yandı değiştirdiler ikincide başka bir marka anakart istediğimi söyledim farkını ödeyerek asus marka anakart aldım msi eskidende sevmezdim birkez daha tiksindim

neyse kardeşim söyle adama sorun devam ediyorde üçüncü kez aynı durum olursa direk değişim veya para iyadesi isteyebilirsin ok
  • quote:

Orijinalden alıntı: alialtin

tekrar gönder birdaha sorun yaşarsan ürünün değişimini talep etme hakkın doğar benim iki hafta içinde iki adet msi marka anakartım yandı değiştirdiler ikincide başka bir marka anakart istediğimi söyledim farkını ödeyerek asus marka anakart aldım msi eskidende sevmezdim birkez daha tiksindim

neyse kardeşim söyle adama sorun devam ediyorde üçüncü kez aynı durum olursa direk değişim veya para iyadesi isteyebilirsin ok

ııııı... şey... hocam arkadaşın anakartı MSI değil, Asus
    teknoloji şans işi. alırsın yıllarca sorun yaşamadan kullanırsın. 4-5 tane MSI anakart kullandım hiç birinde sorun yaşamadım.

@0xsijen
    hangi marka/model ramleri kullanıyorsun? sıkıntı ramlerden olabilir belki? ram'ler tek başına çalışsa bile 4'ü birlikte takıldığında çalışmıyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DocZ -- 28 Şubat 2013; 23:51:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bronzeage

quote:

tekrar gönder birdaha sorun yaşarsan ürünün değişimini talep etme hakkın doğar benim iki hafta içinde iki adet msi marka anakartım yandı değiştirdiler ikincide başka bir marka anakart istediğimi söyledim farkını ödeyerek asus marka anakart aldım msi eskidende sevmezdim birkez daha tiksindim

teknoloji şans işi. alırsın yıllarca sorun yaşamadan kullanırsın. 4-5 tane MSI anakart kullandım hiç birinde sorun yaşamadım.

@0xsijen
    hangi marka/model ramleri kullanıyorsun? sıkıntı ramlerden olabilir belki?

onun anakartı msi demedim benim yakın zamanda yaşadığım sorunu anlattım yani ilk kez servise göndermiş tekrar göndermesi lazım

elektronik şans işi doğrudur bazı markaların kaliteleri biraz bellidir msi bu konuda pek başarılı görmüyorum şünkü yakın zamanda tamir ettiğim 10 anakartın 7 si msi 3 ü foxcondu

neyse burada bir marka kalite polemisi yaratmak istemiyorum sende haklısın

• quote:

Orijinalden alıntı: bronzeage

quote:

@0xsijen
    hangi marka/model ramleri kullanıyorsun? sıkıntı ramlerden olabilir belki? ram'ler tek başına çalışsa bile 4'ü birlikte takıldığında çalışmıyor olabilir.

gskl 4*2 8gb ramlari başka pcde denedim çalıştı şimdi teknis servise götürdüm deneyip cumartesi beni ariyacaklar :S

• quote:

hocam benm kartı alalı 5 6 ay oldu degisim olmaz dedi ama gönderirken talep edecegini söyledi.. ve bu vatanda teknik serviste çalısan adamlar pek bi umursamaz çok oyalıyolar kaç kere gittim geldm. ! şimdi mühendis mi bu kartı gönderdikleri yeri arayip ne işlem yapcagini sorup benni 2 gün sonra gelmemi istedi çok sıkıldım artık ne yapmam gerek yardımcı olursan :S bekliyorum....

• quote:

Orijinalden alıntı: 0xsijen

quote:

hocam benm kartı alalı 5 6 ay oldu degisim olmaz dedi ama gönderirken talep edecegini söyledi.. ve bu vatanda teknik serviste çalısan adamlar pek bi umursamaz çok oyalıyolar kaç kere gittim geldm. ! şimdi mühendis mi bu kartı gönderdikleri yeri arayip ne işlem yapcagini sorup benni 2 gün sonra gelmemi istedi çok sıkıldım artık ne yapmam gerek yardımcı olursan :S bekliyorum....

http://www.cizgi-rma.com/page.aspx?f=contact

Keşke çizgiye gönderseydiniz. Anakartınız Asus marka olduğuna göre çizgi ile direk temasa geçmenizi öneririm. Geri bildirimlere dayanarak söylüyorum müşteri odaklı tek yetkili servis deniliyor. Benim hiç asus marka cihazım olmadı o başka :)

• Bundan önceki bir aylık periyotda bende asus p8p67evo model anakartımı gönderdim vatan bostancı şubesine onlarda haliyle çizgi elektoniğe gönderiyorlar
    Benim sorun anakarta işlemci güç kablosunu takınca makina çalışmıyordu çıkarınca fanlar dönmeye başlıyordu
    İlk götürdüm vatana aldılar on günde geldi anakart aldım taktım çalıştırdım iki gün sonra tekrar aynı şekilde gitti tekrar götürdüm sorun devam ediyor diye bi on gün daha gitti çizgiye sonra mesaj attılar kutuyu ve içeriği getirin iade alıcaz diye götürdüm bende
    Bana para iadesi mi, hediye çeki mi, yoksa aynı üründen mi istersiniz diye sordu para iadesi istedim çok şükür hiçbir zorluk sıkıntı yaşamadan. Ve garantinin bitimine iki aydan daha kısa bir süre kala.
    Sanırım biraz şanslıydım siz hangi şubeye vediniz acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayjkartal -- 4 Mart 2013; 21:08:03 >

• direk çizgiye gönderseydiniz keşke şuanki anakartımın üstüne çıkıp zıplamıştım sinirden gönderdim çizgiye ve heryerini yapıp geri yolladılar müşteri memnuniyeti açısından. tavsiyem gidin anakartınızı elinize alın çizgiye gönderin çözüyorlar hertürlü.

kargo ücreti de dahil herşeyi çizgi karşıladı ve Türkiye Cumhuriyetinde ender rastlanacak bir hizmete tanık oldum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lestet -- 5 Mart 2013; 2:28:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayjkartal

Bundan önceki bir aylık periyotda bende asus p8p67evo model anakartımı gönderdim vatan bostancı şubesine onlarda haliyle çizgi elektoniğe gönderiyorlar
    Benim sorun anakarta işlemci güç kablosunu takınca makina çalışmıyordu çıkarınca fanlar dönmeye başlıyordu
    İlk götürdüm vatana aldılar on günde geldi anakart aldım taktım çalıştırdım iki gün sonra tekrar aynı şekilde gitti tekrar götürdüm sorun devam ediyor diye bi on gün daha gitti çizgiye sonra mesaj attılar kutuyu ve içeriği getirin iade alıcaz diye götürdüm bende
    Bana para iadesi mi, hediye çeki mi, yoksa aynı üründen mi istersiniz diye sordu para iadesi istedim çok şükür hiçbir zorluk sıkıntı yaşamadan. Ve garantinin bitimine iki aydan daha kısa bir süre kala.
    Sanırım biraz şanslıydım siz hangi şubeye vediniz acaba.

Ana kartı zaten çizgiye gönderdiler baya bi oyaladı elemanlar beni müşteri sıklığından hafta içi gittim tekrar aradılar firmayi ve ne işlem yapıldıgı talep etti cevap veremediler.. adam bana bunu söyledi. rezillik bence şimdi bu hafta başka bi firmaya gönderdi ana kartıı bekliyorum 25 gün oldu zaten bu ramlar yandığı için bi işlem yapmazlar ve değişimini onaylar dedi.. v.s v.s bekliyorum işte :S

• Muhtemelen onaylarlar çizgiye gönderseydin daha kısa sürede çözüm alırdın orası açık ben üşendiğim için araya vatanı sokmuştum ki şansıma kötü bişeyle karşılaşmadım çizgide zaten ikinci kez olan aynı arızaya hemen para iadesini verdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.