Şimdi Ara

VATAN BİLGİSAYARDA FİYATLAR DÜŞMÜŞ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
5.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bizimkiler yalan olsun olmasın ucunda vergi koparmak olduğu için anında düşürmüşlerdir işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    İşler iyice rezil bir hal aldı.

• Vatan isterse bedava versin yine de gidip oradan bir şey almam. Sorunlu olan anakartı 5 kere servise yolladığım halde değiştirmediler.
    Sorun bios'un sürekli göçmesi! Default ayarda bile kullansam ve hiç kurcalamasam tamirden sonra bios kendi kendine bir zaman sonra göçüyor.
    Daha servis bile bu hatayı çözemiyor. Kusurlu ürünü değiştirmekten imtina eden bir firmadan patates bile almam bu saatten sonra.
  • 1700 liraya indiği zamanlar gene KDV indirimi olduğu günlerdi. Yoksa d 1070'lerin satış fiyatı 2200 -2400 civarıydı. 1080'ler ise 2700-3000 arası değişiyordu.
  • BalistikBomba B kullanıcısına yanıt
    +1

Bir kere mağdur eden her zaman edebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyatlar normale dönmüş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar ucmus

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan pişmanlıktır.. Almayın aldırtmayın..
  • Bir ara vatandan flash bellek alacaktık etikette 30 lira yazıyordu yetkili kadın almadan önce bir verin dedi aldı usbyi bir cihaza okuttu dedi ki 37tl , neden nedik

O da dedi ki, güncel kur ile satış yapıyoruz

Ben böyle aşağılık bir firma görmedim 1

Müşteri için mağazada etiket fiyatı geçerlidir 2

Reyonları gezerken 3.dünya savaşı çıkıp dolar 10tl olsa ne olacak o kurdan mı satacaksın daha mağazadan çıkmadan 3

Tam bir kepazelik

• Eski fiyatlardan dahada yükseğe çıkmışlar. Ekran kartı almak falan hayal bu aralar, aman bulaşmayın
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    O fiyat farkı asgari ücretle çalışan personelden kesiliyor.

• 1080 gaming 3100-3200 deydi şimdi 3864tl yazmışlar. Bill gates den miras kalsa vermem. Oyun mu oynuyorsunuz açın prince of persia assasins creed eski serilerini AoC warcraft 3 advanture da monkey island grim fandango. keyif olarak şimdiki oyunlara 10 basarlar. grafiklerde adamların gözündeki çapağı görmenize gerek yok.
    Bekleyin turşusunu kursunlar bu fiyatlarla
    Hadi mining vs 1080 lerde uçurdular piyasaları. 1050 kartları dahi nasılsa almak zorundalar diye oranlamışlar fiyatlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvador_Limones

1080 gaming 3100-3200 deydi şimdi 3864tl yazmışlar. Bill gates den miras kalsa vermem. Oyun mu oynuyorsunuz açın prince of persia assasins creed eski serilerini AoC warcraft 3 advanture da monkey island grim fandango. keyif olarak şimdiki oyunlara 10 basarlar. grafiklerde adamların gözündeki çapağı görmenize gerek yok.
    Bekleyin turşusunu kursunlar bu fiyatlarla
    Hadi mining vs 1080 lerde uçurdular piyasaları. 1050 kartları dahi nasılsa almak zorundalar diye oranlamışlar fiyatlarda.
    Katılıyorum sana kardeş elimde evga 1060ftw var satılığa çıkardım üstüne 1500 tl koyup 1070 almayı düşünüyordum sonra vazgeçtim 3000 tl 1070 e verilirmi yaw 1060 ı 1230tl ye aldım geçen sene temmuzda 1070 1700tl idi,bu fiyatlara oyuncuları keklemeye çalışıyorlar alıcı olmazsa

fiyatları seve seve çekecekler aşağı

• Bu fiyatlar değişmez artık kolay kolay.

MSI 1050ti'yi 800 TL'ye arkadaşım almıştı sıfır . O kart o parayı verdin ya sanan helal olsun demiştim.
    Şimdi aynı kart 1100 TL olmuş vay anasının hörekesi vaaaaaaay.
  • Acelesi olmayan almasın bende vazgeçtim tek eksiğim ekran kartımdı. Onboard kullanıyorum şuan mecburen. Bi türlü elim gitmiyor almaya. Bu paralara kimse almasın görürüz fiyatlar nasıl düşüyor Zaten yeni 20XX serilerin yakında lansmanı yapılacakmış bütün 10XX kartların yüzüne bakılmaz mecbur kalınmazsa. Fiyatlarda dip olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

Her türlü vatanın rezilliği

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeLLaT86 kullanıcısına yanıt
    4-5 ay once rx 560 4gb lı ekran kartını 502 tl ye satın almıştım. bu kartı phenom ll x6 lı sisteme takıp aynısından 1 adet daha alayım esas ana pcme takıyım derken suan aynı kart 900tlden aşagı yok almaktan vazgectim ,hatta dalga gecer gibi %18 oem indirimde bile fiyat 740 tlye dusmus yinede almadim ,keske zamaninda 2 adet alaymısım diyorum boyle olcagini bilseydim

• quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

Asgari ücret zaten para değilki neyinden kessinler.Gerçekten böyle birşey yapsalar rezalet olur işçi şikayet eder yasal değil.
  • Ülke genelinde oyuncular birleşip protesto yapmalı bu kartları bu fiyatlara almamalılar yoksa fiyatlar düşer bu ne rezillik.İkinci el bölümü bile saçmalamış adamlar 600 liralık 9 serisi kartlara bile 1000 lira üzeri yazmaya başladılar.500-600 lük 1050ti 1200 lira olurmu tamamen mantık dışı ve bu fiyata kimse almamalı(ps4 parası).
  • Vatan bilgisayara en son ne zaman gittim bilmiyorum ama son gittiğimde depodan mal çıkartan bir çalışan yanlışlıkla 8bin tl lik tv yi gözümün önünde düşürdü videolardaki cam kırılması gibi binlerce parçaya bölündü ekranı. Çalışanlar toplandı cenaze var gibi tv nin başına. Abi bunun parasını senden alırlar dediler. o an Allah belanı versin kapitalizm dedim içimden. Adam milyarlarla oynuyor bir zarar olduğunda asgari ücretli çalışanından çıkarıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.