Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar tüm Laptop larda kdv indirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
6.574
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatan Bilgisayar tüm Laptop larda kdv indirimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok düşük fiyatlar yok, benim 2 hafta önce 1250 liraya aldığım i3 hp bilgisayar şu an 1600 tl.

Bu arada vatan bilgisayar gerçekten sıkıntılı bir firma. bana bir sıkıntı çıkmadı ama bunların distiribitör'ü iade edilen laptopları paketleyip tekrar vatana gönderiyor ve vatanda satıyor diye düşünüyorum, çünkü çok sıkıntı çıkıyor. bu kadar da sıkıntı tesadüf olmasa gerek. Ki bu iş benim 2 sene öncee başıma da gelmişti.

Geçen mağazalarına gitiğimde biri bağırıp çağırıyordu teşhir gelmiş adama. Ancak paketi filan sağlam. Onlarda senin şu şekilde kullanmadığını nereden bileceğiz diye birşeyler geveliyorlardı.

Ben açıkçası Vatan yerine HB' yi tercih ederim. Hiç olmazsa iadede HB çok sıkıntı çıkarmıyor,

Hoş hepsi aynı.. Türkiyede teknolojik ürünlere hiç güvenmiyorum arkadaş. İade edilenleri paketle tekrar sat mantelitesi gidiyor bu ülkede.. Ah ülkem ah..

• Vatan bilgisayarın yaptığı indirimlerle Mavi Bilgisayarı batırdıktan sonra hiç indirim yaptığını görmedim.

• 2 aydır laptop alacagim fiyatları takip ediyordum bu gece indirimi görünce 1 adet msi gp62 leopard modelinden aldım ,i7 7700 hq işlemci ,16 gb ram ,gtx1050 ekran karti w10 lu modeli 4600 tl ye aldım ,bence fiyat uygun ,ihtiyaci olan varsa alsın derim

• İçkiden kumardan uzak durun vatandan kaçın diyor kaçınn.
  • ödeme ekranında yine kdv alıyor. nasıl iş anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo84

2 aydır laptop alacagim fiyatları takip ediyordum bu gece indirimi görünce 1 adet msi gp62 leopard modelinden aldım ,i7 7700 hq işlemci ,16 gb ram ,gtx1050 ekran karti w10 lu modeli 4600 tl ye aldım ,bence fiyat uygun ,ihtiyaci olan varsa alsın derim

Teshir gelmezse iyidir ;))

• quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

quote:

Orijinalden alıntı: memo84

2 aydır laptop alacagim fiyatları takip ediyordum bu gece indirimi görünce 1 adet msi gp62 leopard modelinden aldım ,i7 7700 hq işlemci ,16 gb ram ,gtx1050 ekran karti w10 lu modeli 4600 tl ye aldım ,bence fiyat uygun ,ihtiyaci olan varsa alsın derim

Teshir gelmezse iyidir ;))

Gelmez bence ,gelirse onlar için sıkıntı ,baya uğraştırrım onları ,yeni avukatım uğraşacak iş çıkar bana da :)

• bazen13 kullanıcısına yanıt
    quote:

Ben açıkçası Vatan yerine HB' yi tercih ederim. Hiç olmazsa iadede HB çok sıkıntı çıkarmıyor,

nasıl çıkartmıyor ,bu forumda her hafta hb. konusu açılıyor :)
  • http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gp62m-leopard-core-i5-7300hq-2-5ghz-8gb-1tb-hdd-15-6-gtx1050-2gb-w10.html
    bu fiyata bence çok iyi keşke bunu alabilseydim bir kaç ay önce asus k556 aldım
  • Seçili laptoplardan ekliyorum ama hala KDV çıkıyor
  • İndirim değildir Bindirim O

• quote:

Orijinalden alıntı: EmReKoZaN60

Beyler sakın uzak durun Allah belasını versin vatan bilgisayarın

Hayırdır ya her vatan konusunda biri beddua ediyor

• Kazıkcı vatan

• Garip Bedevi G kullanıcısına yanıt
    Hocam adamlar hakli. 2 katı kar koyup satmaya çalişiyorlar. Verdikleri hizmet berbat. Çinden almanyadan amerikadan daha geç kargonun geldiğini biliyorum.

• 2 gb ekran kartı. 2 gb vram yeni nesil oyunlarda fazlasıyla yetersiz 1050 nin bir anlamı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeMETH_

Vatan bilgisayarın yaptığı indirimlerle Mavi Bilgisayarı batırdıktan sonra hiç indirim yaptığını görmedim.

Ahh be mavi bilgisayar , 😞 gigatek le birlikte ne güzel günlerdi.Metroya da yakındı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.vatanbilgisayar.com/acer-e5-774g-core-i5-7200u-2-5ghz-6gb-1tb-17-3-gtx950m-2gb-w10-bilgisayar.html

bu modeli geçen vatan kdv kampanyasından 2795 e aldım. dün gece 2711 e düşmüştü.

en düşük HB KDV kampanyası sattı oda 2634 e.

belki şubeden aldığım için bana sorunsuz bir alışveriş oldu.
  • yigit_ozen kullanıcısına yanıt
    Ultra ayarlarda oynayacak değiliz ya, yada 4k falan? High de oynatır çatır çatır laptop sonuçta

• yigit_ozen kullanıcısına yanıt
    Hocam 4gb ekran kartlı sağlam bi laptop almayı düşünüyorum.Varsa bildiğiniz bir model paylaşabilir misiniz? Birde hangi model 4gb belli değil bazı siteler 940mx ve 950m için 4 diyor bazıları 2 diyor bende yabancıyım piyasaya. Yardımcı olursanız sevinirim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.