Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar OEM İndirimleri (27 Temmuz 2018) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
7.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun için topluyorsanız işlemci intel ve ekran kartı nvidiadan şaşmayın . amdden çok çektim
  • Çoğu anakart ve ekran kakrı ve amd ryzen islemcilerde kdv kadar,bazılarında ise cok daha fazla indirim var

Vatan Bilgisayar OEM İndirimleri (27 Temmuz 2018)

Örneğin
    http://www.vatanbilgisayar.com/msi-b350-pc-mate-am4-amd-ryzen-ddr4-3200-mhz-o-c-usb-3-1-anakart.html
    http://www.vatanbilgisayar.com/msi-b360m-pro-vd-intel-b360-socket-8-nesil-1151-ddr4-2666mhz-usb3-1-anakart.html
    http://www.vatanbilgisayar.com/msi-b360-a-pro-intel-b360-a-socket-1151-ddr4-2666-usb3-1-anakart.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem Konak -- 28 Temmuz 2018; 11:47:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: realitych

oyun için topluyorsanız işlemci intel ve ekran kartı nvidiadan şaşmayın . amdden çok çektim
    Şimdiki sistemim intel+nvidia tabi sorunsuz ama bir önceki sistemimde amd tabanlıydı. Güzel güzel oyunumu oynuyordum. Ne çektiniz acaba ?? Bugün yarın bir indirim olursa amd de hala düşüncelerim arasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Şimdiki sistemim intel+nvidia tabi sorunsuz ama bir önceki sistemimde amd tabanlıydı. Güzel güzel oyunumu oynuyordum. Ne çektiniz acaba ?? Bugün yarın bir indirim olursa amd de hala düşüncelerim arasında.

Alıntıları Göster
    Oyunlarda Intel gerçekten farkediyor. Bol çekirdeğin hiçbir önemi yok maalesef. Çünkü oyunların program alt yapısı diğer çekirdekleri hiç kullanmıyor. Tek çekirdek performansında Intel önde olduğu için farkı hissettiriyor.

• Bana bi i58400 ve gtx1050ti ile sistem toplar mısınız? Bütçe 4500 civarı monitör var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Oyunlarda Intel gerçekten farkediyor. Bol çekirdeğin hiçbir önemi yok maalesef. Çünkü oyunların program alt yapısı diğer çekirdekleri hiç kullanmıyor. Tek çekirdek performansında Intel önde olduğu için farkı hissettiriyor.

Alıntıları Göster
    hocam peki intel işlemci, amd ekran kartında bir sıkıntı olurmu ??
  • Firmalarda sıcak para kalmadı bu ara mecburen kampanya yapacaklar. Çinden dün 3.6 milyar dolar kredi çektik.

• alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler MSI GeForce GTX1060 AERO ITX 6G modelini 1679 tl'ye aldım hemen.

• Ryzen 1700x mi sizce yoksa i5 8400 mü? Fiyatları çok yakın.

• Gemeo kullanıcısına yanıt
    ryzen 2600 der iyice karıştırırım kafanı
  • merdas kullanıcısına yanıt
    2600x 2600 güzel de 8700K sıfır 1600 TL'ye bulunabiliyor forumdan masraf mı etsek bilemedim.
  • Gemeo kullanıcısına yanıt
    elindekilerle kullanma amacına bağlı z370 anakart varsa şu an 8700k mantıklı ama yeni anakrt işlemci alacaksan biraz daha karışık
  • merdas kullanıcısına yanıt
    305 TLye H310M alabiliyorum.
  • Beyler vatanda çalışıyorum ekstradan msi 1050ti oc 4gb ekran kartını aldığınız da 120 gb kingston ssd hediye ediliyor. Stoklarla sınırlı bilginiz olsun. İstanbulda olan varsa şubeye gelebilir yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shephardlove

Beyler vatanda çalışıyorum ekstradan msi 1050ti oc 4gb ekran kartını aldığınız da 120 gb kingston ssd hediye ediliyor. Stoklarla sınırlı bilginiz olsun. İstanbulda olan varsa şubeye gelebilir yardımcı olurum.
    DH'de haber vardı bu kampanya ile ilgili.

https://www.donanimhaber.com/ekran-karti/haberleri/Nvidia-ekran-karti-alana-SSD-hediye-ediyor.htm
  • Shephardlove kullanıcısına yanıt
    Tüm şubelerde var mı bu olay yarın ilk iş şubeye gitmek olacak, forumda 1060 ı başkasına kaptırdık 1050ti belki alayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Var ama 500 adet stok ile sınırlı kampanya bilginize hocam.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.