Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar geceye özel KDV indirimi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
2
Favori
41.149
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam dün Cooler master türkiyeye sordum ön panel işinide getireceklermiş galiba geldiğinde paylaşacağız dedi.
  • Model olarak kasaların içinde dahili gelen psulardan ne kadar iyidir bilemiyorum.

Hocam ben MB511 650 W olan modeli 800 tlden sipariş verdim kasa güzel psu üzmez umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetqzl01

Model olarak kasaların içinde dahili gelen psulardan ne kadar iyidir bilemiyorum.

Hocam ben MB511 650 W olan modeli 800 tlden sipariş verdim kasa güzel psu üzmez umarım.
    Çok kararsız kaldım aslında thermaltake almak istiyordum ama fazla yorum bulamadım. Herkes cm 511 öneriyor bildikleri vardır diyorum. Şimdi de psu lu psu suz mu alsam karar vwremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende önerilere kulak verdim hocam. Thermaltake bende düşünüyordum ama 20cm fan modeli değildi onlarında bir kaç özelliği eksikti ondan vazgeçtim. 2 Kasa da güzel psu konusu benimde kafamı karıştırdı ama bütçe bu kadar biraz daha biraz daha derken 1kyı bulacak.
  • beyler vatanda bugün oemlerde ciddi indirimler var

benim takip ettiğim konular sıvı soğutma cooler master 360 lık ve termal take 360 lık bayaa indirimde

normalde 1400filan şu an 900 küsür ikisi de

bir de benim ekran kartı asus rog strix gtx 1660ti normalde 2500 filan şu an 2000tl

sizin varmı başka bildiğiniz fake olmayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely warrior

beyler vatanda bugün oemlerde ciddi indirimler var

benim takip ettiğim konular sıvı soğutma cooler master 360 lık ve termal take 360 lık bayaa indirimde

normalde 1400filan şu an 900 küsür ikisi de

bir de benim ekran kartı asus rog strix gtx 1660ti normalde 2500 filan şu an 2000tl

sizin varmı başka bildiğiniz fake olmayan
    Corsair rm serisi psularda iyi indirim var.

Soğutma sorunu olmasa Msi 5700 xt lerin fiyatı iyi.
  • lonely warrior kullanıcısına yanıt
    Bana 120 lik veya 240 lık lazım. Bulabildiğinizi paylaşırsanız sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Corsair 570x fiyatı güzel hayalimdeki kasa ama uygun fiyatlı kasa alıp donanım yükseltmek daha mantıklı geliyor.

• quote:

Bende önerilere kulak verdim hocam. Thermaltake bende düşünüyordum ama 20cm fan modeli değildi onlarında bir kaç özelliği eksikti ondan vazgeçtim. 2 Kasa da güzel psu konusu benimde kafamı karıştırdı ama bütçe bu kadar biraz daha biraz daha derken 1kyı bulacak.
    Psu suz aldım,mağzadan. İnşallah iyi olur.

• merhaba_2233 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Kasadan yana pek şüphem yok ama psu biraz düşündürücü. PSU olarak ne düşünüyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hayırlı olsun. Kasadan yana pek şüphem yok ama psu biraz düşündürücü. PSU olarak ne düşünüyorsun
    Teşekkürler. Size de hayırlı olsun. Fps güç kaynakları ucuz olanlar arasında en çok beğenilen gördüğüm kadarıyla. Şuan bilmiyorum. Ekran, güç kaynağı ve m2 ssd kaldı. Bugün forumdan biri corsair RMx 750W sanırım 650TL çok uygun diyordu. Bana fazla gelir diye hiç düşünmedim ama millet kapışmış. Şimdi baktım başka yerde 1000TL cıvarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba_2233 -- 21 Eylül 2019; 18:43:27 >
  • Sapphiy 5700 XT mağazadan aldım varsa bir ho alırım

• Konu neden biten fırsatlara taşındı ki

• Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

• yekzan Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Keşke SSD yi alıp sistemi bitirmiş olsaydım.

Aylar sonra kasadan ilk görüntüyü aldım.

Vatan Bilgisayar geceye özel KDV indirimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Dilenci -- 21 Eylül 2019; 21:59:19 >
  • Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt
    güvenemedim masaya, sizde güvenmediğiniz için kasayı sağa almışsınız
  • Arkadaşlar elimde Asus Prime B450M-k ve r5 2600 var. Para iadeli promosyondan yararlanıp yeniden r5 2600 ve tuf b450 anakart alıp eski b450m-k ile işlemcilerden (yeni alacağım ya da eski olan) birini satmak gereksiz fantazi olur mu sizce? Mevcut anakart ve işlemcim 2 aylık bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Us-eR -- 22 Eylül 2019; 11:7:37 >
  • djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    hocam kasa boşken rahat taşıyordu fakat dolduktan sonra baya ağır oldu. güvenemedim açıkcası. Masanın altında 4 tane L köşebent var, duvardaki ipler de çelik. Fakat yine de güvenemedim laptop kalkacak. monitör ve ses sistemi duvara takılacak, bunlar olduktan sonra deneyebilirim
  • Aklımda notebook almak vardı, ama eldekine yeni pil alıp masaüstü toplayasım geldi şimdi. Çok uygun fiyatlar var gerçekten Vatan'da. Normalde pahalıdır ama şimdi piyasadan %15 falan ucuz. Bakalım kararsızım halen.
  • Vatan Bilgisayar geceye özel KDV indirimi

Ben de bunları satın aldım. ZOTAC RTX 2070 Super' de alacaktım 2919 TL'ye ama stok bitmiş alamadım.

Amazon.de' den bu modeli satın aldım.

250 TL' de ASUS'un Anakart + Ryzen 2000 serisi geri ödeme kampanyasından geri ödenecek.

1440P de oyun oynayacağım, 5-10 fps fazla alabilmek için 750 TL Ryzen 3600 için ödemek istemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 22 Eylül 2019; 12:22:4 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.