Şimdi Ara

VATAN BİLGİSAYAR ÇALIŞANININ SÖZDE KURNAZLIĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sıkça alışverişimizi yaptığımız için sizleri uyarmak ve ya bilinçlendirmek -artık ne derseniz deyin- amacıyla başımdan geçen olayı kısaca anlatmak istiyorum.

Geçtiğimiz cuma vatana gittim bir televizyon baktım fiyatı 749TL idi. Çalışanlardan birine bu tvde hafta sonu indirimi olur mu diye sordum çünkü cumartesi gelme imkanım da vardı. Bana kesinlikle yarın da gelseniz bu dip fiyattır dediler ben de tabiri caizse sar o zaman dedim. Bir gün sonra internetten baktım ki tv nin fiyatı 699 TL. Gittim yine vatana bari bana belli olmaz deseydiniz bu kadar net konuşmasaydınız gibilerinden konuştum. Haklısınız yapabilecek bişeyim yok dedi eleman. Ben de kalktım gittim. Siz siz olun köylü çakallarının ufak da olsa oyunlarına alet olmayın.

• Hocam geri iade Etme İmkanınız Yokmu? Eyer varsa İade Edin Bidahaki Haftaya İndirimli Alın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamilim90

Hocam geri iade Etme İmkanınız Yokmu? Eyer varsa İade Edin Bidahaki Haftaya İndirimli Alın?
    Şartsız şurtsuz iade etme garantisi var verin geri gitsin.
  • quote:

Hocam geri iade Etme İmkanınız Yokmu? Eyer varsa İade Edin Bidahaki Haftaya İndirimli Alın?
    Arayın biraz sert çıkıp iade edeceğinizi söyleyin. Bizim başımıza geldi. Bimeks den aldık ürün ertesi gün indirime girdi. biraz bağırıp çağırıp iade edicez diyince herifler aradaki farkı indirim çeki olarak verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Arayın biraz sert çıkıp iade edeceğinizi söyleyin. Bizim başımıza geldi. Bimeks den aldık ürün ertesi gün indirime girdi. biraz bağırıp çağırıp iade edicez diyince herifler aradaki farkı indirim çeki olarak verdi.

Alıntıları Göster
    1 hafta içinde iade hakkın var. git indirimi yapsınlar. ya da iade et, tekrar alırsın

ayrıca kurnazlık olmayabilir
    zira bir mağaz çalışanının gelecek kampanya gibi firma stratejilerini bilmemesi normal
    kurnazlık olsa bile kime kurnazlık, 50 tl daha fazla satınca ne kadar prim alacak ki
    senin ki biraz "kör talih" statüsüne giriyor sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wm1tr -- 3 Aralık 2012; 12:23:38 >

• quote:

Muhtemelen o indirim çekini de 200tl üzeri alışverişlerde kullanabiliyordur
  • quote:

Madem ertesi gun gittin sartsız surtsuz iade hakkın var.Halada var bir hafta icinde.İade et indirimli fiyattan al tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_1905

quote:

yok valla öyle şart yoktu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uA_1905

quote:

yok valla öyle şart yoktu

Etkilendim bak

• quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

Madem ertesi gun gittin sartsız surtsuz iade hakkın var.Halada var bir hafta icinde.İade et indirimli fiyattan al tekrar.

Alıntıları Göster
    100 lira az değil, bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wm1tr

1 hafta içinde iade hakkın var. git indirimi yapsınlar. ya da iade et, tekrar alırsın

ayrıca kurnazlık olmayabilir
    zira bir mağaz çalışanının gelecek kampanya gibi firma stratejilerini bilmemesi normal
    kurnazlık olsa bile kime kurnazlık, 50 tl daha fazla satınca ne kadar prim alacak ki
    senin ki biraz "kör talih" statüsüne giriyor sanki

adam yarın da alsan bu fiyat dedi dostum :) indirim hakkında bilgim yok dese yine iyi. iade olayında da arıza yaptılar. o konuyu hiç açmıyorum. iş çıkışı gittiğim için yorgunluktan başa çıkamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulanx

100 lira az değil, bence.

50 lira zaten aradaki fark :) ama o da az değil
  • 50 liranın lafını yapma şimdi.Gel ben sana 100 liraya vereyimde konuyu sil.
    Vatan da genelde hafta sonları %25 indirimler oluyor.Sana o televizyonu 49 TL fazla paraya iteleyen elemanda bunu biliyordur.

quote:

Orijinalden alıntı: ingazi
    sar o zaman dedim

Adam sarmış vermiş kendin istemişsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

50 liranın lafını yapma şimdi.Gel ben sana 100 liraya vereyimde konuyu sil.
    Vatan da genelde hafta sonları %25 indirimler oluyor.Sana o televizyonu 49 TL fazla paraya iteleyen elemanda bunu biliyordur.

quote:

sar o zaman dedim

Alıntıları Göster
    vatan kimlere emanet anasını satim müşteriyi madur ediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

quote:

sar o zaman dedim

Alıntıları Göster
    herzaman anti vatan computerımdır. sorun üstüne sor8un çıkarırlar adama. bide bi dedikleri diğerini tutsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Terlik

herzaman anti vatan computerımdır. sorun üstüne sor8un çıkarırlar adama. bide bi dedikleri diğerini tutsa.

Alıntıları Göster
    Şimdi adam önceden bilemez hangi ürüne indirim geleceği. İşte aklı sıra ürünü satmak için kesin konuşmuş sonrası da malum.Yazık ama bilmiyorum olabilir falan deseydi bari 50 TL 50 TL dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

quote:

sar o zaman dedim

çalışanların lafıyla hareket etmeyin diye başımızdan geçenleri yazıyoruz şu takındığın usluba bak. ne desem sana bilemedim şimdi. allaha havale ediyorum seni.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

quote:

sar o zaman dedim

çalışanların lafıyla hareket etmeyin diye başımızdan geçenleri yazıyoruz şu takındığın usluba bak. ne desem sana bilemedim şimdi. allaha havale ediyorum seni.

Alıntıları Göster
    vatan yine iyi bimeksin bana yaptığı 'oyun' dan sonra da türkiyede büyük çaplı dolandırıcıların gerçekten büyük olduğunu öğrendim mağazada teşhirde bozulan ürünü müşteriye kakalayabilen bir firmadır sonra da olayı bildikleri için ürünün içine garanti belgesi koymazlar götürüp iade etmek istediğinde de teşhis için firmaya gönderilmesini isterler(daha önce garanti belgesi istenildiğinde çakma-fotokopi garanti belgesi gönderilmiştir) yine başka bir çapulcu olan logitech servisi de firmayla işbirliği yapar bakamayız garantisiz ürüne ayakları çeker taşınma faslımız geldiği için tüketici hakları mahkemesi süreci de yarım kalmıştır başka hiçbir firma ticaret ahlakını 600 lira için böyle ayaklar altına almamıştır ona eminim vatan bunlara göre 'firma'

edit: özet: bimeks denen firma düz dolandırıcıdır kimseye alışveriş yapmasını tavsiye etmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MassiveDynamic -- 3 Aralık 2012; 17:31:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

vatan yine iyi bimeksin bana yaptığı 'oyun' dan sonra da türkiyede büyük çaplı dolandırıcıların gerçekten büyük olduğunu öğrendim mağazada teşhirde bozulan ürünü müşteriye kakalayabilen bir firmadır sonra da olayı bildikleri için ürünün içine garanti belgesi koymazlar götürüp iade etmek istediğinde de teşhis için firmaya gönderilmesini isterler(daha önce garanti belgesi istenildiğinde çakma-fotokopi garanti belgesi gönderilmiştir) yine başka bir çapulcu olan logitech servisi de firmayla işbirliği yapar bakamayız garantisiz ürüne ayakları çeker taşınma faslımız geldiği için tüketici hakları mahkemesi süreci de yarım kalmıştır başka hiçbir firma ticaret ahlakını 600 lira için böyle ayaklar altına almamıştır ona eminim vatan bunlara göre 'firma'

edit: özet: bimeks denen firma düz dolandırıcıdır kimseye alışveriş yapmasını tavsiye etmem

Bundan sonra alacağınız elektrikli cezve de olsa içerisinde garanti belgesi olup olmamasına dikkat edin, bir kere başıma geldi, 4-5 ayda ancak aldım belgeyi. Nihayetinde sorun çıkarmadılar ama uğraştırıyorlar insanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

Bunlar işi spotçuluğa dökmüşler desenize

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.