Şimdi Ara

Vasat Türkiye - Kısa Filmi (kesin izleyin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kesinlikle çok iyi hazırlamış bi özeleştiri niyetine izleyelim.

• Yapanların emeğine sağlık, güzel bir video olmuş.
    Ancak bu ülkenin "kaderi" bu malesef,eğitim de,düşünceler de aynen böyle devam edecek.
    Ancak şöyle değişir,Allah bu memlekete Atatürk gibi bir beyin daha gönderirse, bu ülke her alanda bir devrim daha görürse, herşey şimdikinin 100 katı kadar daha güzel olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ljubav

Yapanların emeğine sağlık, güzel bir video olmuş.
    Ancak bu ülkenin "kaderi" bu malesef,eğitim de,düşünceler de aynen böyle devam edecek.
    Ancak şöyle değişir,Allah bu memlekete Atatürk gibi bir beyin daha gönderirse, bu ülke her alanda bir devrim daha görürse, herşey şimdikinin 100 katı kadar daha güzel olacaktır

İstanbul Sanayiciler odası kongrede katılımcılara izletmiş bunu. Hoşuma gitti açıkçası böyle bir şey yapmaları
  • gerçekten güzel bi video olmuş.
  • Video güzel ama ne yazık ki birisi çıkacak bu video dış güçlerin oyunu buna inanmayın diyecek halkımız da o adama inanacak ve video'yu sadece izlemiş olarak kalacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

Video güzel ama ne yazık ki birisi çıkacak bu video dış güçlerin oyunu buna inanmayın diyecek halkımız da o adama inanacak ve video'yu sadece izlemiş olarak kalacağız.

Dış 'mihraklar' dicekler asıl terimi unutma

• quote:

Gerçekten ikinci bir şans var mıdır? Allah, Mustafa Kemal Atatürk gibi birini bir daha gönderir mi?

Keşke ama sanmıyorum. Değerini bilemedik, onun gibi düşünemedik. Şimdi cezasını çekiyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

Gerçekten ikinci bir şans var mıdır? Allah, Mustafa Kemal Atatürk gibi birini bir daha gönderir mi?

Keşke ama sanmıyorum. Değerini bilemedik, onun gibi düşünemedik. Şimdi cezasını çekiyoruz.

İkinci bir şans her zaman vardır,ancak koşullar değişmişse bu şans dezavantaja dönüşür daha da kötü olmasına sebep olur o durumun.

Bu da bunun gibi birşey, çünkü bu ülkede artık oturmuş belli bir düzen var ve bu düzeni yıkmaya izin verirler mi?hiç sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

İkinci bir şans şöyle var bence, insanların birleşmesi gerekiyor. Son 14 yılda iyice kutuplaştırıldık bu abd kuklaları tarafından. Önceki yönetimlerin, darbeci paşa müsveddelerinin, ismet inönü'nün bile payı var.

Atatürk o gençliğe hitabeyi boşuna mı yazdı? İnönüyü de, meclistekileri de adı gibi biliyordu bence.

Gördüğü kinin tedavisi karaciğerine zarar verdi ve hayata gözlerini yumdu. Sirozdan ölmedi aslında.

Bence Gençliğe Hitabe, Nutuk, Çanakkale ve Milli Mücadele ruhu bizler için çok iyi birer rehber.

Çanakkale'de dünyanın en iyi birleşik ordusunu ve en iyi donanması olan ingilizleri, o donanımsızlığa rağmen, bir önderin öncülüğünde, bir milletin kaynaşıp bir olmasıyla yendik.

Dünya haritasını değiştiren Savaş Çanakkale'dir, Kurtuluş Savaşı'dır.

Tarihimize sahip çıkmazsak yok olacağız. Çoğunluk kendi derdine düşmüş. Bir şeyin farkında değil.

Siz siz olun tarihinize sahip çıkın.

• 0:55'deki dayı
  • Video gerçekten çok güzel evet birşeyler üretmemiz lazım fakat ayağımızda öyle bir pranga var ki ondan kurtulmadan üretmek gelişmek imkansız.O prangada islam dolayısıyla dinlerdir yok arkadaş din ve gelişmek birlikte yürümüyor.Hani diyorlar ya camiler ahıra çevirilmiş kuran yasaklanmış şayet öyle yapıldıysa iyiki yapmışlar Atam bunun farkına çok önceden varmıştı.Ülkede din ve dine ait ne varsa hepsi yokedilmeli gerekirse bu zorla yapılmalı.Bu halk koyun arkadaş fareli köyün kavalcısı misali eline dini alan güdüyor bunları hep böyle oldu bundan sonrada böyle olacak.Bu ülkenin prangası islamdır Türkler ne zaman islamla tanıştı işte o gün kendi ayağına kurşun sıktı.
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.