Şimdi Ara

Varmı benim gibi sırada olan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar öğlen saat 2 den itibaren sıradayım var mı daha erken saatte sırada olan kafayı yemek üzereyim artık yanımda abim gelir gelmez ilk denemesinde girdi ve ben hala beklemedeyim .. çık gir , neti kapa aç herşeyi denememe rağmen yok inatçı çıktı oyun

• 19:20'de sıraya girdim, 4400 kişi falan vardı. Şuan hala sıradayım ve 780 kişi var. Oyun tarihi böyle rezillik görmedi.
  • Hiçbir pakette böyle beklememiştim .. bunun adı rezillik o kadar parayı nerelerine harcıyorlar acaba
  • o kadar bekliyosunuz migrate yapın kurtulun
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

o kadar bekliyosunuz migrate yapın kurtulun

O serverlarda durum farklı değil
  • sabah 11 de felan girdim sıra yoktu restart geldi yine girdim sıra yoktu Kazzaktayım bu arada oyundan çıkmadım açık kaldı ara ara oynattım karakteri sabah girin sıra olmadan
  • Başka bir realmde oynadığım halde RAF bağlantım olduğu için direk Twisting Nether 'a girmeye çalışıyor, change realm atıldığında logging .. kısmında takılıyor. Bunu çözebilen var mı?
    Server name kısımlarını değiştirdim, server seçip logout yapıyorum hala TN giricem diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derp

Başka bir realmde oynadığım halde RAF bağlantım olduğu için direk Twisting Nether 'a girmeye çalışıyor, change realm atıldığında logging .. kısmında takılıyor. Bunu çözebilen var mı?
    Server name kısımlarını değiştirdim, server seçip logout yapıyorum hala TN giricem diyor.

WTF'yi silerseniz otomatik olarak son bağlandığınız servera girmeye çalışmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gencay

quote:

Orijinalden alıntı: Derp

Başka bir realmde oynadığım halde RAF bağlantım olduğu için direk Twisting Nether 'a girmeye çalışıyor, change realm atıldığında logging .. kısmında takılıyor. Bunu çözebilen var mı?

WTF'yi silerseniz otomatik olarak son bağlandığınız servera girmeye çalışmaz.

Raf olduğu için linked account oluyor dolayısıyla davet atılan realme atıyor. WTF olayını çok denedim fakat yemiyor artık.
    İlk gün WTF 'yi silip, connect kısmında bağlantıyı kesiyordum bu sayede direk TN 'ye sıra olmadan atıyordu. İkinci gün fixlendi.

• şu an sıradayım

3000 kişi var TN.
  • Derp kullanıcısına yanıt
    Bende de realm değiştirmeye çalıştığımda logging kısmında takılma oluyor. Fakat oyundan çıkıp yeniden girmeye çalıştığımda en son girmeye çalıştığım realm e girmeye çalışıyor. Onun için ne zaman server değiştirmeye çalışsam, yoğunluğun olduğu dönemlerde, oyunu yeniden başlatıyordum. Galiba sizinki de benim problemden. Ticket açın derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.