Şimdi Ara

Varlık Fonunun Yeni Başkanı Erdoğan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
7.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten belliydi bunun olacağı, bazıları inatla anlamıyor ama ülkenin anasını bellemeden gitmeyecekler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

ALLAH hırsızlara ateşler salsın

Adam kendi hazinesinide kurdu saryda var hoş geldin padişah diktası

Ama bunların böyle yol almasında kimse alınmasın cahil militarist kemalistler var toplumun polarizasyonunu ilk onlar başlattı kukla haline gelip yaptırıldıkları yanlışlar bugün bu din bezirganlarının ağzında sakız
    Bu ateşler salsını bir yerden hatırlıyorum da çıkaramadım👳😎

• Heytt bee resimize bak.Sanada bu yakışır.Bağla herşeyi bağla.Bağlamak bir insana bu kadarmı yakışır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Bu ateşler salsını bir yerden hatırlıyorum da çıkaramadım👳😎

Alıntıları Göster
    Güzel tespit.Hani mecliste bir kişi de ona tiririst diyemessiniz o hocaefendimizdir diyordu.
  • akp li arkadaşlardan yorum yok çünkü olayı anlamaya çalışıyolar daha
  • Varlık Fonunun Yeni Başkanı Erdoğan

biri resmi böyle koymuş!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 12 Eylül 2018; 19:9:14 >

• SıradanCanlı kullanıcısına yanıt
    Bunu hep söylüyorum yone soyleyecegim.

Yari fiyatina ozellestirseler yine iyi.

Ilk once kurumlarin tasinmazlarini bedavaya yandasa devrediyorlar. Daha sonra bedava devrettikleri tasinmazlar veya malzemeler-araclar icin fahis kira oduyorlar. Oyle boyle kurnazliklarla zarar yaziyorlar.

Zarar edince hemen ozellestirelim zarar var deniliyor. Sonuc en az 10 birim hatta arazisi ile 15 birim edecek kurumlar 1 birime ozellestiriliyor.

Bizim halk da para kazaniyoruz diye seviniyor oysa en buyuk kazik ona giriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Hatırlatıyım rte muadili fetö müşriğinin bedduası o fetö fışkısının uydurduğu bişey değil aslında

Allah hz.nuh un pislik kavim içinde kaldığında beni burdan çıkar diye dua ettiğinde onu çıkarmış kalan livatacıların evlerine ateş topları salmıştır.

Aslında fetö orda akplilere livatacı yakıştırmasınıda yapıyor ama bunlar mal ne anlarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Bunu hep söylüyorum yone soyleyecegim.

Yari fiyatina ozellestirseler yine iyi.

Ilk once kurumlarin tasinmazlarini bedavaya yandasa devrediyorlar. Daha sonra bedava devrettikleri tasinmazlar veya malzemeler-araclar icin fahis kira oduyorlar. Oyle boyle kurnazliklarla zarar yaziyorlar.

Zarar edince hemen ozellestirelim zarar var deniliyor. Sonuc en az 10 birim hatta arazisi ile 15 birim edecek kurumlar 1 birime ozellestiriliyor.

Bizim halk da para kazaniyoruz diye seviniyor oysa en buyuk kazik ona giriyor
    Halkımız kazığın en kalitesine layık.Hatta yağsız olanından

• Bazı firmaları kendi eli ile peşkeş çekecek birilerine.
  • akp'li arkadaşlardan yorum bekleniyor...
  • akp ye oy veren kitlenin %51,9 u acaba varlık fonunun ne olduğundan haberi var mı .daha la ilahe illallah ın türkçe anlamını bilmeyen bir sürü sığır var,sen ne anlatıyorsun bunlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpikom -- 12 Eylül 2018; 23:42:36 >
  • Reise güveniyoruz herşeyimize sahip çıkıcaktır dış güçlerden korumak için ülkenin varlıklarına sahip çıkmıştır o bir melek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İroniMan -- 13 Eylül 2018; 0:4:10 >
  • Ülkedeki en bilge kişi reistir , bence problem yok.
  • Hayirlisi olsun

• Varlık fonunu, bir ülkenin şirketi gibi düşünün.Tabi tek bir alanla uğraşmıyor,mahiyetinden de anlaşılabileceği gibi bir fon.Pek çok yerden gelir toplanıyor.

Varlık fonunun amacı "devletin" ekonomik olarak kalkınmasını sağlamaktır.Devlet bunu şirket aracılığıyla kolay prosedürlerle sağlar.Atiyorum normalde devlete çöp alsan ihaleye çıkman,teklif alman kazırken varlık fonu bir sözleşmeye bakar.

Yetki kimdeyse sorumluljk da ondadır.Bence yerinde bir değişim, devletin parasini devlet icin ucuncu kisiler yerine devlet harcamali.Elestirenler bence varlık fonunu bilmediği için ,hazine tayyipte toplandı falan anliyorlardir

• quote:

Orijinalden alıntı: Zyxel1147

Varlık fonunu, bir ülkenin şirketi gibi düşünün.Tabi tek bir alanla uğraşmıyor,mahiyetinden de anlaşılabileceği gibi bir fon.Pek çok yerden gelir toplanıyor.

Varlık fonunun amacı "devletin" ekonomik olarak kalkınmasını sağlamaktır.Devlet bunu şirket aracılığıyla kolay prosedürlerle sağlar.Atiyorum normalde devlete çöp alsan ihaleye çıkman,teklif alman kazırken varlık fonu bir sözleşmeye bakar.

Yetki kimdeyse sorumluljk da ondadır.Bence yerinde bir değişim, devletin parasini devlet icin ucuncu kisiler yerine devlet harcamali.Elestirenler bence varlık fonunu bilmediği için ,hazine tayyipte toplandı falan anliyorlardir

Tabi canım mesela başkan varlık fonundan kankasinin şirketine bı 100 milyon ayirsa kimse hesap soramaz. Ne güzel olur değil mi bak çabucakik oldu.
    Sizde burda aglarsiniz yumurta 20 lira oldu diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.