Şimdi Ara

Varikosel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Varikosel ameliyatı olan var mı? Bana 2003 de teshıs konulmustu, hala gidip ameliyat olmadım. Zor gecen bi ameliyat mıdır? olan arkadaslardan yorumları beklıyorum...

• hayır cok kolay bir ameliyattir.. ileride cocuk sahibi olmayı istiyorsan mutlaka yaptırmalısın.. lokal anestezi uygulanır.. ameliyat sırasında ters bisey olmasın diye surekli seni konustururlar.. geveze olduklarını dusunmemen icin soyledim... ayrıca surekli asılmaya devam eder ve ameliyat olmazsan daha pahalı olan tüp bebek tedavileriyle ileride cok ugrasırsın.. askerde de yapıyorlar.. bekleyebilirsin o zamana kadar belki de askerligin gecti.. en kısa surede yaptır.. cunku sperm sayın gun gectikce azalır..
  • Zaten askerde ağrısı arttı. Sperm değerleri normal. Fakat ben yine de riske atmayacağım. Olucam. Ama korkuyo insan..Spinal anestezi benı korkutuyo..
  • nedir varikosel?
  • kardeş bir iki damarını bağlıyorlar o kadar.. ben ağrı yapmaya baslamadan tamamen kontrolvari bişiye gitmistim teshis kondu ve oyle oldum.. bence hemen ol cocuk sahibi olmak istiyorsan hemen ol.. yok gerek yok dersen sen bilirsin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurmaurer

kardeş bir iki damarını bağlıyorlar o kadar.. ben ağrı yapmaya baslamadan tamamen kontrolvari bişiye gitmistim teshis kondu ve oyle oldum.. bence hemen ol cocuk sahibi olmak istiyorsan hemen ol.. yok gerek yok dersen sen bilirsin..

Derecesi kaçtı senin kardes?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.