Şimdi Ara

Vanilla Tbc Wotlk zamanindan kimse varmi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Orada eskisi gibi yardımlaşabilecek arkadaşın varsa ve şu anki dungeon ve raidlerden eğlenebiliyorsan hiç geriye bakmadan devam et derim, şahsen WoW bitmiş değil yine yenilikleri ve güzellikleri var ama oyunu çocuk oyuncağına çevirip çoğu şeyi kolaylaştırdılar, en kötü yanı da bu olsa gerek. İlla nostalji istiyorum dersen gel burada bir soluğunu al derim. Şu anda orjinaldeki gibi popülasyona sahip güncel Vanilla ve TBC sunucuları mevcut. Güven 10/10 olmasının nedeni de 7-8 yıldır hiç kapanmadan devam eden bir topluluk olmasından dolayı kaynaklanıyor.

Vanilla zamanı orjinalde olup burada olmayan bir şey yok, her şey orjinaldeki gibi ilerliyor. Daha yeni Zul Grup patch'i geldi, millet deli gibi taktik öğrenip Hakkar'a kadar ilerlemeye çalışıyor. Yakın zamanda diğer serverlar ile bizim serverda durum eşitlenince battlegroundlar için crossrealm teknolojisini yapabilirlermiş, yani server'da kendi kendimize değil de diğer serverdaki oyuncularla da battleground yapabileceğiz demek oluyor. Bu sistemi dört gözle bekliyorum zaten.

WoW'da eskiden Anniversary world pvp etkinlikleri olurdu, aynısını burada da yaptık mutlaka şu videolara bakmalısın;

Warzone Ashenvale 3 bölümlük World PvP etkinliği;
     Vanilla Tbc Wotlk zamanindan kimse varmi

http://tr.twitch.tv/dragmyre/c/2246243 (İlk 2 dakikasına baksan yeter)
    http://tr.twitch.tv/dragmyre/c/2246259 (Görev: Adayı korumak. 2 Roundluk oyun)
    http://www.twitch.tv/dragmyre/c/2246410 (Horde tarafı kuleyi koruyacak, Ally saldıracak. Çatışma 1:33'de başlıyor.)
    Ve daha niceleri..

Burada PvP veya PvE ortamı olsun ikisine de yeterince ilgi ve alaka mevcut, ben şu anda ara verdim bir sonraki Ahn'Qiraj ve Naxxramas patch'ini heyecanla bekliyorum, server'a malum iş güç nedeniyle sabah akşam vakit ayıramıyoruz, girdiğimiz zaman da başından kalkamıyoruz sonra olan bize oluyor.

Şubat zamanı yeni karakter açacağız arkadaşlarla, o zamana kadar gelirseniz sizi de beklerim, güzel bir vent ortamı kurarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bababll

eskiden dungeon yaparken bile "birliktelik" vardı. mage olmadan veya rogue olmadan girmezdik. tank ve healar olanlar değerli kişilerdi az rastlanırdı.5 kişilik dungeon da bile CC çok önemli idi. şimdi hurra deyip koştura koştura dungeon 9 dk'da bitiyor bide buna kılıf uydurmuşlar "challenge mod". umarım eski oyun mekanikleri WoD ile birlikte geri gelir. çok özlüyorum.

ayrıca "barrens chat"
    ayrıca "LFM WC"
    ayrıca crossroads'taki world pvp...saldırıyı savuşturup ashenvale'ye doğru koşardık, elf köyünü basmaya.
    ayrıca STV chat. o ormanın güzel yeşillikleri her an saldırı korkusu ile görev yapmak hem alliance için hem horde için güzeldi.

şu anda oyunu oynuyoruz içerik olarak mist of pandaria dolu bir paket uzak doğu kültürü çok iyi yedirilmiş oyuna fakat eski wow ruhu yok. umarım WoD ile birlikte özüne döner oyun. umutluyum. zira video çok iyiydi "waaarrrr" diye ciğerden gelen bir ses ile başlıyor.

Aynen sonuna kadar katılıyorum WOD da tam anlamı ile dönüş istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Orada eskisi gibi yardımlaşabilecek arkadaşın varsa ve şu anki dungeon ve raidlerden eğlenebiliyorsan hiç geriye bakmadan devam et derim, şahsen WoW bitmiş değil yine yenilikleri ve güzellikleri var ama oyunu çocuk oyuncağına çevirip çoğu şeyi kolaylaştırdılar, en kötü yanı da bu olsa gerek. İlla nostalji istiyorum dersen gel burada bir soluğunu al derim. Şu anda orjinaldeki gibi popülasyona sahip güncel Vanilla ve TBC sunucuları mevcut. Güven 10/10 olmasının nedeni de 7-8 yıldır hiç kapanmadan devam eden bir topluluk olmasından dolayı kaynaklanıyor.

Vanilla zamanı orjinalde olup burada olmayan bir şey yok, her şey orjinaldeki gibi ilerliyor. Daha yeni Zul Grup patch'i geldi, millet deli gibi taktik öğrenip Hakkar'a kadar ilerlemeye çalışıyor. Yakın zamanda diğer serverlar ile bizim serverda durum eşitlenince battlegroundlar için crossrealm teknolojisini yapabilirlermiş, yani server'da kendi kendimize değil de diğer serverdaki oyuncularla da battleground yapabileceğiz demek oluyor. Bu sistemi dört gözle bekliyorum zaten.

WoW'da eskiden Anniversary world pvp etkinlikleri olurdu, aynısını burada da yaptık mutlaka şu videolara bakmalısın;

http://www.twitch.tv/dragmyre/c/2246410 (Horde tarafı kuleyi koruyacak, Ally saldıracak. Çatışma 1:33'de başlıyor.)
    Ve daha niceleri..

Burada PvP veya PvE ortamı olsun ikisine de yeterince ilgi ve alaka mevcut, ben şu anda ara verdim bir sonraki Ahn'Qiraj ve Naxxramas patch'ini heyecanla bekliyorum, server'a malum iş güç nedeniyle sabah akşam vakit ayıramıyoruz, girdiğimiz zaman da başından kalkamıyoruz sonra olan bize oluyor.

Şubat zamanı yeni karakter açacağız arkadaşlarla, o zamana kadar gelirseniz sizi de beklerim, güzel bir vent ortamı kurarız.

su ana kadar hic private serverda oynamadım. orda 14 rank sistemi mevcutmudur. Officialda warriorum vardı. onun dısında vanillada melee class oynamak zor eger rank sistemi yoksa. yani ondan gelen gear adam ediyodu melee classları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Ve daha niceleri..

Bende işten güçten fazla zaman ayıramıyorum ondan çekingen davranıyorum.Maksat yeni patchi beklerken akşamları 1-2 saat pvp takılmak.
  • jubeii kullanıcısına yanıt
    Rank sistemi mevcut, armory'e buradan bakabilirsin;http://realmplayers.com/PVPList.aspx?section=standings&realm=ED

Horde tarafında Judy diye bir eleman var, biz Ally olsak bile çoğu kişi bu adamı tanır server first rank14 olan kişidir. Ally tarafında da Zeel ve Nain var onlar da hardcore pvp'cileridir. İtemlarına istersen armory'den bir bak derim.
  • oha ally a bak yarısı warrior secmiş. bunlar pocket healer olmadan nasıl pvp yapıolar. varsa etrafta bi tane pocket bende daliim bari.
    normalde official icin ilan acmıstım ama bilmemki burası da fena degil. bu devirdede kimse support urasmaz ama.
    bura

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 16 Aralık 2013; 15:33:35 >
  • Eski tadi varmi o serverlarin 40 man raidlerde first killerde cigliklar yukseliyo mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece wow değil ki, her oyunun eski halleri zevkli geliyor, nostaljik çünkü. Şuan kalkıp eski haline getirseler çoğu kişi oynamaz.

Lol oynuyorum sezon 2dekiler yakınıyor eski hali diye, cod oynuyorum ben diyorum cod4 mpnin zevki hiçbirinde yok diye, Gta 4 oynuyorum San Andreasın zevki hiçbirinde yok, Silkroad a bakıyorum ilk private serverların, offc serverların zevki hiçbirinde yok.

Insan doyuyor zamanla, çok ilginç birşey olacak ki eski zevki alacaksın. Aynı serverları aynı özellikleri verseler size çoğunuz sıkılır 5 saat başında duramazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jst1907 -- 18 Aralık 2013; 4:53:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jst1907

Sadece wow değil ki, her oyunun eski halleri zevkli geliyor, nostaljik çünkü. Şuan kalkıp eski haline getirseler çoğu kişi oynamaz.

Lol oynuyorum sezon 2dekiler yakınıyor eski hali diye, cod oynuyorum ben diyorum cod4 mpnin zevki hiçbirinde yok diye, Gta 4 oynuyorum San Andreasın zevki hiçbirinde yok, Silkroad a bakıyorum ilk private serverların, offc serverların zevki hiçbirinde yok.

Insan doyuyor zamanla, çok ilginç birşey olacak ki eski zevki alacaksın. Aynı serverları aynı özellikleri verseler size çoğunuz sıkılır 5 saat başında duramazsınız.

Yanlış anladığın bir şey var biz nostalji için eski halini sevmiyoruz , eski halin de iken oyunda bir şeyler başarmak için daha çok çabalaman gerekiyordu.Artık oyundan çabalamak terimini çıkardılar diyebiliriz,durum böyle de olunca insanlar çok cabuk sıkılıyor oyundan.Pve yapalım diyorsun 1 günde full epic set diziyorsun.Pvp yapalım diyorsun yeni lvl 90 olanlara 13 000 conquest cap vermişler 1 haftada arenadan 5-6 parça item alabiliyorsun yüksek rata filanda gerek yok 1k mmr la bütün gearı dizebiliyorsun sonuçta oyun kazan yeterli mantığı,honor itemleri de cabası.
  • kabul ediorum zor elde edilen daha kıymetlidir kimse aksini idda edemez ama
    vanillada contentin o dediginiz kısmını yuzde on kullanabiliyordu. Geri kalanlar 5 men veya 15 men
    ubrs yapıp sevindirik oluyorlardı. Bunuda hesaba katın yani. Yiğidi oldur hakkını yeme derler.
    Siz buyuk bir cogunlugu gormezden gelicem demek zorundasınız. Burda su yapılmalıydı bence.
    Blizzard dedginiz gibi harcore oyuncularıda gormezden gelmeyip bunları diger oyunculara ustunluk saglıyacak kadar
    kayırması gerekirdi. Bariz parmakla gosterilecek kadar imkan vermeliydi. Ote yandan diger oyuncularada LFR gibi alın sizde yapın yapacagınızı demeliydi. Ama bunun yerine herkesi tavukların aksam olunca kumese girmesi gibi aynı kumese soktu. E tabi
    bu geri tepti sonucta kan kaybettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 19 Aralık 2013; 18:50:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

kabul ediorum zor elde edilen daha kıymetlidir kimse aksini idda edemez ama
    vanillada contentin o dediginiz kısmını yuzde on kullanabiliyordu. Geri kalanlar 5 men veya 15 men
    ubrs yapıp sevindirik oluyorlardı. Bunuda hesaba katın yani. Yiğidi oldur hakkını yeme derler.
    Siz buyuk bir cogunlugu gormezden gelicem demek zorundasınız. Burda su yapılmalıydı bence.
    Blizzard dedginiz gibi harcore oyuncularıda gormezden gelmeyip bunları diger oyunculara ustunluk saglıyacak kadar
    kayırması gerekirdi. Bariz parmakla gosterilecek kadar imkan vermeliydi. Ote yandan diger oyuncularada LFR gibi alın sizde yapın yapacagınızı demeliydi. Ama bunun yerine herkesi tavukların aksam olunca kumese girmesi gibi aynı kumese soktu. E tabi
    bu geri tepti sonucta kan kaybettiler.

Bu şekil devam ederlerse daha da kaybederler herkesi aynı kefeye koymak her zaman yanlış olmuştur.
  • O günlere göre şu an ki hem eğlence hem genel imkanlar daha iyi durumda ama herkes grind peşinde günlük ve haftalık işimi yapıp çıkayım modunda herkes.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.