Şimdi Ara

Vampire: The Masquerade - Bloodlines Türkçe Yama Çalışması (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
19
Favori
15.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yukarı
  • Umudum azalıyor
  • discord sunucusuna baktım yavaş olsada çeviri devam ediyor
  • Devam mı beyler?
  • Ha gayret , ıııhhh ıııhhh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipteyiz.
  • Beyler bi gelişme mi var üst üste mesajlar atılmış da

• Beyler bir bilgi paylaşabilir misiniz acaba, nedir durum?
  • vay be bu oyunu bile "Enis Kirazoglu" kanalında görmüştüm <dün> oyunu anlattıkca anlaıyor anlattıkca anlaıyordu sanki o anlatırken rahatlıyordum oyunu dün indirip kurdum.

"gönüllü çevirmenler tarrafından türkce alt yazı da yapıldı" deyince cesaretlenmiştim.

interneti gezip indirebilir içerik aradım

bulamadım eski açılan konulara baktım okudum hevesim kırıldı en son burya geldim burayı da okudum

umarım bitirirsiniz ne diyim okurken yarıda kalmak hoşuma gitimedi bende biraz boş yapıp başka yeni gelenler olursa zamanını bari okuyarak geçisin dedim
    (bu arada o kadar konu okumak sanki yıllardır bekliyormuş hissi yarattı 26 yaşına girdim saki)
  • Umarım çeviri devam ediyordur.
  • Geçen indirip bir bakayim dedim hem elimdeki pc nin çok kötü olması nedeniyle bir tek source motorundaki oyunları adam akıllı oynayabilmem hemde en iyi action rpg oyunlar konularında bu oyunun ismini görmem nedeniyle başladım ama ilk konuşmanın geçtiği sahnede geçen diyaloglardan hiçbirşey anlamam nedeniyle kendimi aciz hissettim ve direk kapattım ama oyun mükemmel duruyo genelde oyunları zor beğenirim herkes tarafından beğenilen oyunlara bunun nesini bu kadar abarttınız deyip kapatırım ama bunda böyle olmadı orda geçen olaylardan , ortamdaki ambiyansdan baya baya güzel bir oyun olduğunu ve uzun zamanımı yiyeceğini anladım birazda bu nedenle pekte iyi olmayan ingilizcemle oyunu harcamak istemedim . Oyun çevirmek zor iş , gönüllü olarak girdiğim bir ekipte ayak işlerini kısa süre yapmış olsam bile ne kadar zor olduğunu anladım ama diğer oyunlar çeviriyi hakediyorsa bu oyun 5 kat daha fazla hakediyor . Umarım yakın zamanda ilk ışıkları görürüz çeviri durumuyla ilgili :)

• Çeviriye Yardım Edebilirim Eğer İsterseniz.
  • İlerleme durumu için bir % verebilmeniz mümkün mü?
  • o kadar çevrilmiş dandik oyunlar var bide para istiyorlar asıl bu efsane oyuna yama yapılması lazım ama bununda bitmesi zor gözüküyor

• Umudumuz taze bekliyoruz
  • Bekliyoruz.
  • Hadi be kardeş, de ki yama %90. Heyecanlanalım artık

• Profilime baktım. Bu sitede sadece bu konuya cevap vermişim. Düşünün yani bekleyişimi :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.