Şimdi Ara

Vampire: The Masquerade - Bloodlines Türkçe Yama Çalışması (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
19
Favori
15.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz uzun sürecek gibi ama olsun bekliyoruz hala takipteyiz yani :)
  • Steam yaz indirimlerinde kaçırmayın derim arkadaşlar sonra üzülürsünüz :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla ben bu konu açıldıkdan 2 gün sonra satın aldım bekliyorum :D
  • Steam sürümünde test ettiniz mi acaba çalışacak mı ona göre indirimde şuan oyun satın alayım ?
  • Bunu yazmıştım,evet unofficial patch kurulan tüm dağıtım versiyonlarında çalışacak sadece ekstradan unofficial patch kurman gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeadlyDazz kullanıcısına yanıt
    Sizi varya YERİM YERİM. Bu oyuna çok fazla kez baktım! Çok güzel yorumları var. Çok sefer oynamak istedim ama ingilizcem yeterli değil. Oyundan zevk alamayacağımı yarım yamalak anlayıp yarısını anlamadan öylesine boş boş oynayacağımı düşündüm ve sürekli erteledim.

Şuan gene aynı oyunun sayfasındayım. Steam'de indirime girmiş. Alalım mı? :) Bu işi yapıyormusunuz gerçekten?! Adamın dibisiniz!!!
    ---
    Halk kahramanısınız oğlim siz. Harbiden bak. Bu oyunu oynayabileceğiz ha ? Hemde kendi dilimizde oooooooooooooooooovvvvvvvvvvvvv gamergasm!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noob9 -- 24 Haziran 2018; 21:55:5 >
  • İndirimdeyken bastım parayı aldım oyunu. Merakla bekliyoruz türkçe yamasını sevgili dostum.
  • Unofficial patch demişken, yapılan tüm patch'leri nerede görebilirim? Türkçe ve anlaşılabilir şeyler olmalı. Yani patch de oyuna ne gibi özellikler eklenmiş, neler yeni onları öğrenmek istiyorum
  • https://www.patches-scrolls.com/vampire_bloodlines.php bu linkten patchlere ulaşabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulls1926

Unofficial patch demişken, yapılan tüm patch'leri nerede görebilirim? Türkçe ve anlaşılabilir şeyler olmalı. Yani patch de oyuna ne gibi özellikler eklenmiş, neler yeni onları öğrenmek istiyorum
    Şöyle ki genelde steamden alınan eski oyunlarda sıkıntı çıkar

Bunu ya yapımcı da oyunu seven kitlenin yaptığı patchler sonucu düzeltilir.

Oyunu indirdiginde açilmazsa tartışmalar bölümünde -genelde sabitlenmiş olarak- bi konu bulunur orada yazar nasıl olacağı.

Ben daha dün indirdim yeni pc'me patch atmadan açılmadı oyun.Yani bi nevi gereklilik.(steamden indirdim)

Gog versiyonu ise başka bir olay,gog genelde patchli hali ile hazır olarak sunar , böylece oyunu alan kimse kanser olmaz ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadlyDazz -- 27 Haziran 2018; 21:36:32 >

• Türkçe yama var mı arkadaşlar ?
  • olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    Çevriliyor dostum bizde bekliyoruz sabırsızlıkla
  • Steam sürümünde umarım sıkıntısız çalışır unoffical patch. Gog sürümünde bu patch direk vardı hatırlıyorum. Dil dosyaları da INT olarak açık bir şekildeydi hatta. Steamda paketlemişler dil dosyalarını ve hakikaten çok fazla text var oyunda
    Vampire: The Masquerade - Bloodlines Türkçe Yama Çalışması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISKA -- 29 Haziran 2018; 1:23:46 >
  • Her steam açtığımda gözüm bu oyuna ilişiyor durduramıyorum kendimi acayip oynamak istiyorum ve sabırla yamayı bekliyorum.Güveniyoruz sizlere
  • DeadlyDazz kullanıcısına yanıt
    Yamayı tamamladığınızda hangi patchi indirmemiz gerektiğini de söyler misiniz acaba? Çok karışık o sitede her şey.

"Türkçe yamayı oynayabilmek için: Orijinal oyun + şu şu patch gereklidir" gibi mesela.

Yeri gelmişken sorayım orijinal oyun gerekli mi Türkçe yama için?
  • istanbulls1926 kullanıcısına yanıt
    Bari şu oyunu satın alın!
    https://store.steampowered.com/app/2600/Vampire_The_Masquerade__Bloodlines/
  • istanbulls1926 kullanıcısına yanıt
    Şu anda önceliğimiz steamdeki oyunun son versiyonla yamalanmış hali.
    Korsan kullanacaksan muhtemelen sıkıntı yaşamazsın.,
    Steamde şu an 12.5 lira . Alıp almamak size kalmış.
  • Merhabalar bu oyunun şu anda mevcut Türkçe yaması var mıdır ya? Steam'den ona göre satın alacağım da. Hani hala bitmedi mi?
  • JablesBlack kullanıcısına yanıt
    İlk mesajı okuyun lütfen...

• son durum nedir
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.