Şimdi Ara

Valve Türkiye Konumlu Server Açsın !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
2.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar şampiyon takımımız varken hale türkiyede server cs go sunucusu olmamasına sinir oluyorum açıkcası. herkes düşük pingler ile oynarken saçma sapan yüksek pinglere maruz kalıyoruz. ve sunucu açılması cs go'da profesyonel oyuncu artışı sağlayacaktır. şahsen kendi adıma konuşmam gerekirse üst düzey iyi oynamıyorum ama kötüde değilim orta halli oynadığımı düşünüyorum. bir çok kez ping yüzünden oyunu kaybediyorum rakipten iyi oynadığımı görüyorum ama sırf rakibin ping iyi olduğundan beni vuruyor. sözü fazla uzatmaya gerek duymuyorum. sona gelecek olursak türkiyede ciddi anlamda fazla cs go oynayan insan var. buraya bir sunucu açılması sadece bizim değil asya - avrupa ülkelerininde düşük ping alma konusunda işine yarayacaktır. bu konuda ciddi anlamda bir çalışma yapılmalı ve bu mağduriyet valve'ye iletilip sunucu açması istenmelidir. söyleyeceklerim bunlar arkadaşlar. umarım bu mesajım birilerine ulaşır ve biz cs go oyuncuların yüzü güler. hayırlı forumlar.

arkadaşımızın konusu :https://forum.donanimhaber.com/m_104208847/tm.htm

kendisi imza kampanyası yapmış ama yeterli destek görmemiş veya sonuç valve kanadına iletilmemiş gibi duruyor. bu işi sonuna kadar bırakmayacak bir arkadaş varsa bende sonuna kadar desteklerim. hayırlı forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exii -- 15 Ekim 2016; 2:26:35 >

• Açılmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin GroBkreutz

Açılmasın

çok güzel ilk yorum ve böyle bir yorum alkışlıyorum sizi böyle devam edin sakın ama sakın vazgeçmeyin olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exii -- 15 Ekim 2016; 1:15:35 >
  • Kevin GroBkreutz kullanıcısına yanıt
    Neden acilmasini istemiyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

Neden acilmasini istemiyorsunuz?

muhtemeldir ki troll bir yorum hocam. her zaman iyi bişeler istedinmi illaki istemeyen baltalayan kesim olur biliyorsunuz buda öyle geldi bana o yüzden pek de umursamamak en hayırlısı çünkü ben bu konuyu bir tartışma konusu olsun diye açmadım açıkca bu işi yapabilecek sonuna kadar götürebilecek çevresi olan gönüllü bir arkadaş var mı diye açtım şayet olursa elimden geldikcede sonuna kadar desteklemek için açtım. dünya şampiyonu bir takımımız var ve dediğim gibi bunun yapılması cs go oynayan herkesin türkiyede daha profesyonelleşmesini sağlayacak. ve dahada cs go oynayan kesimin artmasınıda sağlayacaktır kısacası her açıdan bizler, türkiye, herkes için faydalı olacak birşey.

• açılmasın cs 1.6 yıllarca tr oynadın da ne oldu kardeşim tr server var 16 tl steam da esea al tr server gir temiz hilede az hep türkler var iyi oynuyolar orda oyna sonra gel bir daha tr server konusunu konuşuruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fat Tony

açılmasın cs 1.6 yıllarca tr oynadın da ne oldu kardeşim tr server var 16 tl steam da esea al tr server gir temiz hilede az hep türkler var iyi oynuyolar orda oyna sonra gel bir daha tr server konusunu konuşuruz

yıllarca oynadım oynadık dünya şampiyonu bir takımımız oldu fenamı? benim amacım resmi server olsun veya bir firma açsın öncülük etsin. o dediğinizi topluluk bölümüne girip para ödemedende yapabiliyorum sorun o değil sorun. neden bizim ülkemizde de olmasın umarım anlatabilmişimdir
  • Tr ye server acmasi bizden valveye giden bilginin yolunu kisaltir ve dogal olarak pingimiz duser. Bu sekilde bir basligi steam icine cs go topluluguna acip burayada bir link atarsak katilim buyuk olursa yoneticilerin cok daha gozu onunde olur.
    http://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/558752450225592814/?l=turkish&ctp=19

Burdan isteğinizi belirtin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KENZOOvet -- 27 Ekim 2016; 18:30:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LanxtiN

Tr ye server acmasi bizden valveye giden bilginin yolunu kisaltir ve dogal olarak pingimiz duser. Bu sekilde bir basligi steam icine cs go topluluguna acip burayada bir link atarsak katilim buyuk olursa yoneticilerin cok daha gozu onunde olur.

öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederim benim demek istediğim olayda böyle şeyler yapmak daha doğrusu çevresi olan arkadaşlarımızın yapmasıdır bizlerde olabiliğince çevremizi toplayıp destek çıkmalıyız. neden daha çok şampiyonluklar kazanan takımlarımız olmasın türkiyede bunu başarabilecek çok insan olduğuna inanıyorum. internet kafelerde en çok oynanan oyundan bahsediyoruz üstelik yaşı küçük olandan büyük olana herkes oynuyor. böyle bir potansiyel ile çok daha ileri gidilir bence ama sunucu şart diğer ülkelere meydan okuyorsak

• dünya şampiyonu diyorsun 1 hiç bir ülke as kadrosuyla çıkmadı sağlam oyunculu ülkeleri diyorum 2 farz edelim tamam çok iyi herkesi yendik peki bu şampiyon takım dediğin türk takımlarlamı taktik veya maç attı tabiki hayır bu işi yabancılar yapıyor kaç tane kaliteli oyuncu cıkara bilirsin türkiyeden ama bir elindeki parmağı gecmez ama eu bak yani iyi olacak san avrupa şart ondan bla bla gerek yok lol de herkes neden dert yanıyor küfürden troll den çok istiyorsan 16 tl vereceksin esea tr server oynuyacaksın ben 1.6 dayken hergün aynı hileci insanlarla oynamaktan bıktım csgo da oyunum gelişti dilim gelişti yabancı arkadaşlar yaptım nerden baksan faydalı ondan salla kardeş zaten iste sende olmaz
  • exii kullanıcısına yanıt
    ya arkadaşım bişey soracam bu tr server la şampiyon takım ne alaka valve bu şampiyona özel sadece onlara tr serveri açmışta sanamı açmıyor o adamlarda senin gibi eu oynuyor esea oynuyan eski oyuncular ya esea bıraktı yada ping yükseltip yabancı serverlara girmeye çalışıyor sırf sabah 5 6 da oyuna girmeyi bekliyen var türk az olduğu için yabancıya atıyor diye gir dene diyoruz at hesabını 1 aylık ben alacam gir bak kardeşim neler var
  • Fat Tony kullanıcısına yanıt
    Ben turkluğünden yabancılığından değil sadece türkiyeye bir sunucu koyarsa ping azalır diye söyledim, rusyada avrupada heryerde var 5ping le oynuyor adamlar bizim ping 60 tan aşşağı düşmüyor. Oyun aynı oyun ortam aynı ortam olsun yabancılarla oynamak güzel isteyen zaten 5 kişi kendi takımını türk yapabiliyor arkadaşlarıyla.
  • quote:

dünya şampiyonu diyorsun 1 hiç bir ülke as kadrosuyla çıkmadı sağlam oyunculu ülkeleri diyorum 2 farz edelim tamam çok iyi herkesi yendik peki bu şampiyon takım dediğin türk takımlarlamı taktik veya maç attı tabiki hayır bu işi yabancılar yapıyor kaç tane kaliteli oyuncu cıkara bilirsin türkiyeden ama bir elindeki parmağı gecmez ama eu bak yani iyi olacak san avrupa şart ondan bla bla gerek yok lol de herkes neden dert yanıyor küfürden troll den çok istiyorsan 16 tl vereceksin esea tr server oynuyacaksın ben 1.6 dayken hergün aynı hileci insanlarla oynamaktan bıktım csgo da oyunum gelişti dilim gelişti yabancı arkadaşlar yaptım nerden baksan faydalı ondan salla kardeş zaten iste sende olmaz

hocam sen bu işi kafanda bitirmişsin zaten ben ne dersem işe yaramaz o yüzden sen 16 liranı verip oyununu keyifli şekilde oynamana bakabilirsin. herkesin oyundan keyif alma şekli başkadır fakat bunu başkasına dayatma yapması yanlış olur. sen seversen öyle oynayabilirsin. onun dışında yazdığım şeylere dikkat etmenizi öneririm sunucu geldi tamam dünyayı alt ederiz demiyorum her oyunda ustalaşma dönemi vardır buda oynadıkca deneyim kazandıkca olur. bu oyun bu kadar sevilip oynanıyorsa düzgün şekilde ping vesaire sorunu olmadan veya daha az olarak oynar isek kazandığımız deneyimler daha sağlıklı olur. ve bu kadar sevildiğine göre bu oyun o kadar kişi içindende sağlam oyuncular çıkar. diğer ülkeler iyi oyuncuları ile katıldı katılmadı bu beni ilgilendirmez yollarını tıkayanmı vardı? katılsaydılar. sonuca bakmak lazım şampiyon olduk mu olduk. bence böyle düşünmek yerine ülkenize daha çok güvenmeli inanmalısınız

--------------------

LanxtiN hocam söylediğin kesinlikle doğru. 60 ping alsak / alsam öpüp başıma koyacağım. 100 görüyoruz çok nadir hangi server denk geliyorsa 80 - 70 civarı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exii -- 15 Ekim 2016; 2:04:52 >

• arkadaşlar valve amerika şirketi ve Türkiye' nin başarılı olmasını istemiyor onun için asla ama asla açmayacaklardır. Unutmayın Türk' ün Türk' ten başka dostu yoktur!!!
  • anlıyorum seni düşük ping istiyorsun ama gerçekten bir faydası yok 40 60 arası ping bu oyunda sıkıntı değil ha dersin 64 tick neden 128 değil o zaman haklısın ama tr serveri karşıyım yaş ortalaması çok düşük tr oyuncuların en ufak şeyde ne ana kalıyor ne bacı kalıyor ne dinin ne inançın onu geçtim aşırı derecede hile açılıyor sadece tr olursa eskisi gibi küfürden troll den hileden gecinmez 1.6 dan biliyorum bunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fat Tony -- 15 Ekim 2016; 2:09:38 >
  • exii kullanıcısına yanıt
    ben ülkeme her konuda güveniyorum bunu 3ncü dünya savaşı zaferi gibi yorumlamak yanlış dayatma yok herkese açık bir forumda konu açtın ver herkes düşüncesini yazma hakkı var ben sadece kütü yanlarını sen iyi yanlarını anlatıyorsun sadece milliyetçilik yapılıcak konu değil bunu belirtmek isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScarHand

arkadaşlar valve amerika şirketi ve Türkiye' nin başarılı olmasını istemiyor onun için asla ama asla açmayacaklardır. Unutmayın Türk' ün Türk' ten başka dostu yoktur!!!

orası ayrı konu hocam istemeyebilir ama para tatlıdır derler ya burda bir potansiyel görse kayıtsız kalmaz gibide geliyor açıkcası.

quote:

anlıyorum seni düşük ping istiyorsun ama gerçekten bir faydası yok 40 60 arası ping bu oyunda sıkıntı değil ha dersin 64 tick neden 128 değil o zaman haklısın ama tr serveri karşıyım yaş ortalaması çok düşük tr oyuncuların en ufak şeyde ne ana kalıyor ne bacı kalıyor ne dinin ne inançın onu geçtim aşırı derecede hile açılıyor sadece tr olursa eskisi gibi küfürden troll den hileden gecinmez 1ç6 dan biliyorum bunları

siz olayı yanlış anlamışsınız hocam. şöyleki açıklayayım. türkiye'ye özel bir server değil. konumu yeri türkiyede olan bir server diyorum yani. türkiyeye yakın tüm ülkeler bağlanabilecek bu servere. sunucu türkiyede olduğundan bizde düşük ping ile girebileceğiz söylemek istediğim budur yani. ayrıca 60 ping alsam bu konuyu açma gereği hiç hissetmezdim açıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exii -- 15 Ekim 2016; 2:12:44 >

• Türkiye serveri açılırsa türklerden başka kimselerle oynayamayız tabii kide olmasın. Türk olunca oyun kazanma olasılıgım düşüyor.

Bilmiyorum fark ettiniz mi? etmediyseniz bir dikkatle inceleyin.

Bir alman bir almana sövüp saymıyor küfür hakaret etmiyor.

Ama iki türk bir takıma yada karşı karşıya gelince direk sövmeler başlıyor takımda kavga başlıyor. +25 yaş üstü adam bulursan o ayrı çok zevkli ve edepli geçer.

Ama 25 yaşına kadar Türk oyuncular olgunlaşamıyor.
  • gecen yunanlar la oynadım esea da tr server atıyormuş onları bizimkiler bilse yunan oldukları neler yapar acaba :D ben 50 55 arası alıyorum esea da valve 80 civarı alt yapımız çok kötü ilk bunu hal etmeleri lazım gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Türkiye serveri açılırsa türklerden başka kimselerle oynayamayız tabii kide olmasın. Türk olunca oyun kazanma olasılıgım düşüyor.

Bilmiyorum fark ettiniz mi? etmediyseniz bir dikkatle inceleyin.

Bir alman bir almana sövüp saymıyor küfür hakaret etmiyor.

Ama iki türk bir takıma yada karşı karşıya gelince direk sövmeler başlıyor takımda kavga başlıyor. +25 yaş üstü adam bulursan o ayrı çok zevkli ve edepli geçer.

Ama 25 yaşına kadar Türk oyuncular olgunlaşamıyor.

bir önceki mesajımda dediğim gibi hocam türkiyeye özel değil türkiye konumlu bir sunucu. yani herkes ile oynayabileceğiz sadece sunucu türkiyede olduğundan düşük ping ile oynayacağız bizde. şahsen yaşı küçük herşeye sövüp sayan kesimle oynamayı bende sevmiyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.