Şimdi Ara

Valve'dan Geri Adım: Steam'in Paralı Mod Sistemi Skyrim'den Kaldırılıyor! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu işin peşini bırakmayacak gibi valve.İlerde yine çıkar ortaya.Oyunu alıyoruz dlc kabul ettirdiler millete üstüne birde moda para verdikten sonra ohoo.

• Ben ilk başta uğraşıp mod geliştiren kişilerin yaralına olur diye düşünmüştüm fakat iş göründüğü gibi değilmiş modçular arasında da bu durum sorunlara neden olmuş, en azından VALVE hala oyuncuların yanında olan ve onları dinleyen bir firma.
  • keşke bu verilen tepkileri oyuncular bir de DLC lere verse ama nerede?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Açıkcası ben paralı satışın serbest olması taraftarıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Valve ve Bethesda gerçek yüzünü gösterdi gözümden düştü. Oyuncular tepki göstermese kitleyeceklerdi. Başka yöntemler tilkilikler ile kabul ettirip soyma planları yapıyorlardır.

EA oyuncular tepki göstermesine rağmen kitliyor (Battlefield premium), bu adamlar en azından hatalarından dönüyorlar.
  • Frostmourne Hungers kullanıcısına yanıt
    Kaynak ?
  • Bu işin peşini bırakmadıkları kesin. İleride daha düzgün bir sistemle karşımıza çıkacaklar. En azından oyuncuların sözünü dinleyip geri adım atmaları çok iyi.
  • quote:

quote:

Valve ve Bethesda gerçek yüzünü gösterdi gözümden düştü. Oyuncular tepki göstermese kitleyeceklerdi. Başka yöntemler tilkilikler ile kabul ettirip soyma planları yapıyorlardır.

EA oyuncular tepki göstermesine rağmen kitliyor (Battlefield premium), bu adamlar en azından hatalarından dönüyorlar.

+1

Ağlamayan çocuğa meme vermezler diye bir atasözü vardır. Sen tepki göstermezsen her firma sana kilitler. Bugüne kadar hangi firma oyuncuları bu şekilde dinlemiştir ki? Önemli olan bu.

@med_cezir197

Kaynak;

http://forum.donanimhaber.com/m_105096213/f_//tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KortX -- 28 Nisan 2015; 14:31:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tutkual

Başka bir şirket olsa oyuncuların ne dediği umurlarında olmaz paralarına bakarlardı biz yaptık oldu derlerdi. Ama helal olsun Valve'a oyuncuların düşüncelerine değer verdiklerini bir kez daha gördük.

Valve oyuncuların düşüncelerine mi değer veriyormuşhttps://youtu.be/hZq_EVlSm6s?t=1m15s
    Arkadaş kusura bakma da tam saftiriksin yani öyle böyle değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tutkual

Başka bir şirket olsa oyuncuların ne dediği umurlarında olmaz paralarına bakarlardı biz yaptık oldu derlerdi. Ama helal olsun Valve'a oyuncuların düşüncelerine değer verdiklerini bir kez daha gördük.

Valve oyuncuların düşüncelerine mi değer veriyormuşhttps://youtu.be/hZq_EVlSm6s?t=1m15s
    Arkadaş kusura bakma da tam saftiriksin yani öyle böyle değil.

"Bsc misafiri"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mod işini DLC mantığına çevirecekler. Modu yapandan çok Steam ve yapımcı kazanıyormuş, Ne anlamı kaldı modla uğraşanların sırtından para kazanmak bunun adı...
    PC'de DLC satamıyorsak mod satak, evirip çevirip başka isimle yeniden deneyeceklerdir.
  • verdiğimiz paranın büyük kısmı yapımcılar ve valve gidiyor modcu ne kazanacakki atmasınlar tepkiden kaldırdık demiyolarda....laf ebesi yapıyolar

• quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br><br>Valve ve Bethesda gerçek yüzünü gösterdi gözümden düştü. Oyuncular tepki göstermese kitleyeceklerdi. Başka yöntemler tilkilikler ile kabul ettirip soyma planları yapıyorlardır.</blockquote><br><br>EA oyuncular tepki göstermesine rağmen kitliyor (Battlefield premium), bu adamlar en azından hatalarından dönüyorlar.

Geçen yaz 2si1'de anket yapılmıştı Premium , Season Pass adı ne olursa olsun bunlara para veriyor musunuz diye çoğunluk evet demişti . Ayrıca EA , Battlefield 4 için Premium oyuncu istatistiklerini paylaşmıştı ana oyunu satın alan oyuncuların yarısından fazlası Premium servisine abone . Geçen aylarda EA 2014 yılı mali raporlarını açıklamıştı firma en fazla parayı indirilebilir içeriklerden kazanıyormuş . Bunu Premium veya DLC'yi desteklediğim için yazmadım , sen kendini ya da BSC'yi tüm dünya zannetmişsin ama durum gerçekte öyle değil . Malesef kimse altın yumurtlayan tavuğu kesmek istemez , eğer para gelmeye devam ederse sistem işler ne zaman para gelmez o zaman ne Premium kalır ne de DLC .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyunbilgini57 -- 28 Nisan 2015; 17:32:59 >

• Afferiin , öp bakim elimi

• Endişelendiğim bir konuydu. EA olsa ayakta ... milleti. Valve geri adım atarak kalitesini yine konuşturmuş.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Karar güzel ama kızgınlığım halen devam ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.