Şimdi Ara

VALVE CS GO VAC BAN DALGASI (06/07/2017) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
875
Cevap
5
Favori
58.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: d3v1ljan

ehehe geldi valve vac ban savunucuları hile savunuyormuş gibi oluyor öyle yazınca kafanız basmıyor sanırım.Hile acacak kadar salak değildir bu traderlerin adamlar para kazanıyor bu işten ne işi olur hile ile siz ban yiyince bende ehehe gülerim size.Bu sistemlerin nasıl %100 doğru çalıştığına inanabiliyorsunuz anlamıyorum.Farklı sebeplerden ötürüde banlanmış olabilir virüs vs tarzı bişey.Yada ondan haberisiz başkası pcde hilede açmış olabilir demek istediğim bu ama sizin kafanız basmıyor.Tek derdiiniz hepele hüpelee kafasıdasınız.

Peki senin kafan şöyle birşeyi düşünebiliyor mu hiç? Ya bu adam bu envanteri hile değildir olsa böyle envanter tutmaz accountunda diyerekten diziyorsa? Ve gerçekten hileyse?

Anlamadığım nokta bu kadar pro oyuncu vac ban yemiyorken, neden bizim gariban trader vac yiyor?

Az ağlamayı bırakında gözünüzü açın, birilerine yalakalık yapmak için yalandan vac sistemini kötüleyenlerle dolmuş burası. Vac sistemi 10 numara oh mis gibide çalışıyor kullanmasaymış hileyi.

Ya bir gün denemiştir yada hep kullanıyordur. Private hile olduğu içinde ban yemeyeceğine inanıyodur, hala bu oyunda private hile kullanıp ban yemeyen yok mu? evet var ama onlarda elbet bir gün patlayacaklar merak etmeyin hepinizin sonu böyle olacak.

birde neymiş özür dilicekmişim ahahahahah ne için özür dilicem? senin ağzından çıkana inanmamı mı bekliyosun hayırdır kim var karşımda ingiltere prensi mi? haksız ban yedimciler için iyi gider bu havalarda :

VALVE CS GO VAC BAN DALGASI (06/07/2017)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 6 Temmuz 2017; 13:16:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gören de valve hileyi kökten engelledi sanır. Haha acınası insanlarsınız 6 kişi banlanmış seviniyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gkhnmr kullanıcısına yanıt
    Evet.Malesef o kadar çok ayarı varki anlatılmaz.
    Adam ateş edince 3 mermi sonra kafaya gitsin diye ayarlıyor.Yada boyun ölmesine ayarlıyor.Overwatch düşmeme korumaları vb var.Yıllardır ban yemediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lev1n

Bayağı yetenekliymişsin hilesiz 30 winde global oluyoruz sen hileyle 50 winde olmuşsun helal sana.

Prime olmadan global olan hesaplar overwatch a 3 reportta düşüyor zeka küpü yerim seni gel o yeteneğini duvardan alayım senin

• quote:

Orijinalden alıntı: Lev1n

Bayağı yetenekliymişsin hilesiz 30 winde global oluyoruz sen hileyle 50 winde olmuşsun helal sana.

b*k gibi hile olan oyunda hilesiz 30 oyunda global oluyorsunuz. ziyaaaaaa derler

• quote:

Orijinalden alıntı: enemywalker

Evet.Malesef o kadar çok ayarı varki anlatılmaz.
    Adam ateş edince 3 mermi sonra kafaya gitsin diye ayarlıyor.Yada boyun ölmesine ayarlıyor.Overwatch düşmeme korumaları vb var.Yıllardır ban yemediler.

ayarlardan değilde adam hileyi çok iyi(belli etmeden) kullandığından overwatch yakalanmıyordur. yoksa karşı takımdaki herkesin raporladığı bir oyuncu hile olmasa bile overwatch'a düşüyor. tamamen hileyle alakalı bir durum değil.

• Siz hile kullanmasanız bile oynadığınız bilgisayarda yüklü bir hile varsa yine banlanırsınız. O yüzden bilmediğiniz ya da emin olmadığınız bilgisayarlarda VAC korumalı bir oyun oynamayın.

VAC tarafından yasaklanmayacağımdan nasıl emin olabilirim?

Sadece güvenilir makinelerden VAC korumalı sunuculara bağlanın; eğer Steam'e bağlandığınız makinede hile yazılımının olup olmadığından emin değilseniz asla VAC korumalı sunucularda oynamayın.

Betikler ve özel görünümler gibi oyunlarda değişiklik yapan dosyaları yüklerken dikkatli olun. Sadece güvenilir kaynaklardan içerik indirin. Hileciler, bazen başkalarının yasaklanması için hilelerini çeşitli yollarla gizlerler.

• Arkadaşına vermiştir hesabı onun yüzünden ban yemiştir sadşlkasşdlkalsşdlkasdş

YERSEN
  • Oyunu en son 28 haziranda oynamışım, hemen hemen 600saatim var ve bunun 300 saatinde hileyle rage attım, hala banlanmamışım.

Oynanacak bir oyun değil, ilk rankım nova 4'tü sonrasında hep hilelere denk geldiğim için nova 2'ye düştüm kendi takmımızı kurduk ve Güzide olduk sonra hilelerin yüzünden yine düştük çünkü adamlar rage atıyordu, araştırırken aylık 35 TLye hileyi aldım bende rage atmaya başladım birisi hile açtığı anda bende hileyi açıp rage atıyordum sonuç ban yok ve bu oyunu aklı olan adam oynamaz gidin esea oynayın en azından
  • Şu oyunu hiç hile yaparak oynamadım. Hile yaparak oynayanlara da iyi olmuş lakin hile yaparak oynayanları da anlamıyorum. Acaba oynadıklarından hiç zevk alıyorlar mı? Aynısını parayla yüksek hesap satın alanlar için de söylüyorum. Zaten bu oyunun amacı çabalayarak yükselmek değil mi? Bir de bu yüzden başka insanların hesabı yanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3v1ljan

ehehe geldi valve vac ban savunucuları hile savunuyormuş gibi oluyor öyle yazınca kafanız basmıyor sanırım.Hile acacak kadar salak değildir bu traderlerin adamlar para kazanıyor bu işten ne işi olur hile ile siz ban yiyince bende ehehe gülerim size.Bu sistemlerin nasıl %100 doğru çalıştığına inanabiliyorsunuz anlamıyorum.Farklı sebeplerden ötürüde banlanmış olabilir virüs vs tarzı bişey.Yada ondan haberisiz başkası pcde hilede açmış olabilir demek istediğim bu ama sizin kafanız basmıyor.Tek derdiiniz hepele hüpelee kafasıdasınız.

%100 doğru çalışıyor kardeşim. Şöyle ki sisteme her bir hile programı veya ayrıcalık sağlayacak her hangi türden oyun dosyalarına etki eden bir yazılımı tanıtıyorlar. Hatta bu yazılımların sürüm sürüm tanıtılması gerekiyor onu da yapıyorlar. O yüzden VAC ban almış bir hesap kesinlikle oyuna etki eden bir şey kullanmıştır. 6k $'lık hesabı olanın salaklığı bu premium hileleri kullanmak. Nasıl bir kafaya geliyorlarsa güvenebiliyorlar "premium hile" diye. Ben ABSOLUT denen şahsı tanımam etmem ilk defa gördüm hatta profilini ama her hilecinin bir bahanesi vardır. Bakınız Clara!

• quote:

Orijinalden alıntı: Khaleagle

Şu oyunu hiç hile yaparak oynamadım. Hile yaparak oynayanlara da iyi olmuş lakin hile yaparak oynayanları da anlamıyorum. Acaba oynadıklarından hiç zevk alıyorlar mı? Aynısını parayla yüksek hesap satın alanlar için de söylüyorum. Zaten bu oyunun amacı çabalayarak yükselmek değil mi? Bir de bu yüzden başka insanların hesabı yanıyor.

baksana savunmalarına ; karşıya hile gelince hile açıyorduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9vs6

lise yıllarım aklıma geldi 20 lira verdim aldım. ula bi baktım oyunda hile dolu. 10 saat oynadım oynamadim dahada açmadım . bide parayla aldık . azıcık bilgim olsa hileler hakkında bulaşmazdım. hilesiz oyun önerisi verecek olan varsa alabilirim. lol oynuyorum arada sadece eğlenme amaçlı lol de hile kullanımı varmı ben farketmedim ama bilgisi olan varsa yazabilir.

Bir ara vardı item çarp sıçra tarzı onlar kapatıldı. Şimdi script var oto atak saldırı savunma skiller den kaçma gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanmadım dicek tabi ne dicek
  • tkblack kullanıcısına yanıt
    valve nin vac sayfasinda yaziyor hepsi. Emin olmadiginiz muddetce tanımadığınız makinede girmeyin hesabiniza diyor. O deepfreeze muhabbeti eskidendi kafelerde sadece korsan ve single player oyunlar varken. Simdi oyunlar surekli guncelleme alıyor. O sebeple sik sik deepfreezi kapatirlar o sirada hile kalmis olabilir.

• Asosyaller ban istiyor!!!!

• Hile veya herhangi steam programı kullanıp ban yiyenlere iyi olmuş.

• cs ile bi alakam yok hiç oynamam ama hile hurdaya bulaşıp ban yiyenleri görünce son derece sevindim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thrashbringer -- 6 Temmuz 2017; 13:51:25 >
  • Arkadaslarin salliyor. Yakin ya da uzak tarih fark etmez 1 kere bile actilarsa yiyebilirler. Benim de cok yakin bir arkadasim indirimden aldigimiz troll hesapla oynarken bak gordun mu nasil vurdum bak nasil refleks falan diyordu sonra round sonu gizlenirken pat diye ban yedi. Herkes durust degil

• Indirimler biter bitmez ban dalgasi olmasi hic hos degil. Belki yuzbinlerce cs go alinmistir bunlarin arasinda baya hile yapan vardir aldiklari gibi patlamislardir. Ama ne olursa olsun bu duruma sadece hile yapanlar uzulecektir. Nasil ne zaman oldugu fark etmez, yasasin ban dalgasi!!!

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.