Şimdi Ara

VALVE CS GO VAC BAN DALGASI (06/07/2017) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
875
Cevap
5
Favori
58.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

İbrahim abiye yaptıklarını unutmadık!

AHAHAHAHAH

ulan hayatınız birilerini yalamakla geçiyor, sizin abi dediklerinize biz kapı açmıyoruz aslanım :D
    hileci abinizde böyle zamanında kaç tane hesap banlatıp, yenildiği anda ağlayıp karşıya hile diyordu, şimdi anlaşıldı kuyruk acın :D :D

@ABSOTRADER : xaxaxaxa aynen kanka ben boostum solo şekilde global-supreme oynuyorum ama sen 6k envanterle vac yeyince temizsin PUIHAHAHAHAHAH
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar şu şahısı forumda takmayın
  • Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Peki şöyle diyim sana. Alım gücüm milyarlarla sınırlı değil.

2000 dolarlık hile de alabilirim değil mi?

Supreme/global Prime hesap satan arkadaşlar var onlardan alabilirim değil mi?

Global arkadaşlara 1 bıçak atar gel hesabımı 3-5 günde global yap hemde çayımı iç derim dimi?

Neden hile açayım veya kullanayım? bu bana ne fayda sağlar?

• ABSOTRADER A kullanıcısına yanıt
    Ben sadece Overwatch ban nedir onun tanımını yaptım. Alırken bir hesabı veya hesabı verirken kuzeninize arkadaşınıza vs. güvendiğiniz kişilere verin.
  • corsairms kullanıcısına yanıt
    rakiplerinde veya takımında vac yiyen olduysa onlarla olan maçlar siliniyor diye biliyorum hocam
    Özele mesaj attım. Bana ulaşabileceğin bir numara.

Aramazsan ben gülerim burda :)

Dip not: AĞLA DIYEN MESAJI GÖRUP CEVAP VEREMEMİŞ BİLE. Klavyeden böyle yazın siz devam kankiler.

:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOTRADER -- 6 Temmuz 2017; 15:13:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABSOTRADER

Dip not: AĞLA DIYEN MESAJI GÖRUP CEVAP VEREMEMİŞ BİLE. Klavyeden böyle yazın siz devam kankiler.

ben verdim cevabını kappa
  • bLaxp B kullanıcısına yanıt
    Maç değil hocam oyun silinmesinden bahsediyoruz

Maç silinmesinede gelirsek vac ban yiyen biriyle veya ow önceden girdiginiz maçlar varsa banlandıktan sonraki 4. günde maçlar silinir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsairms -- 6 Temmuz 2017; 15:15:51 >
    ''Aynen sözünün eriysen at bıçağı da görelim''

demişsin. Bi sesini duyayım forum şahit referanslarımdanda bilirsin sözümün eri olduğumu :)

Ama sende o yürek var mı tartışılır :D

• ZAAAAAAAAAAAAAA HADİ AĞLAYIN HİLECİ VELETLER

• Ben ne dedim ara beni sesini duyayım bıçağı kap?

VALVE CS GO VAC BAN DALGASI (06/07/2017)

Bir bıçağa 360 derece spin atan bu şahısı takmamak gerek.

Size tofaş şahinle iyi yanlamalar.
  • quote:

???

Anahtar atacakmış .

Atacaksan bari bowie falan at anahtar ne .

• quote:

Orijinalden alıntı: Cenkerdag

Yıl olmuş 2017 hala sebepsiz ve haksız yere VAC yediğini söyleyen cahiller var. CS GO hile çok rahat kullanılmaya başlanmıştı, utanmadan herkes her yerde hileyi aktif edip kullanıyor. Bu VAC dalğasının devamı var, hileyi bitirmeye biraz olsada kararlı steam.

Steam'ın politikasının bu mu olduğunu düşünüyorsun? Az önce ekşi'den cs go başlığına baktım ve 289 sayfasnın 260 sayfası hile şikayetiyle geçmiştir. Üstte bir arkadaş yazmış, arz-talep meselesi. Aynı şekilde lol'de böyle. Sadece tespit edebileceği hile programlarına dava açmazlar, çünkü oyuncu getirir. Ancak bilmedikleri bir hile programı varsa onlara dava açıp uğraşabilir. Kısacası zaman zaman hilecileri zaman zaman normal oyuncuları sevindirerek dengeyi sağlıyor. 'LeagueSharp' isimli lol hile programı, lol'un zor tespit ettiği bir program olduğu için açılan dava ile kapatıldı ve programı yapan kişi lol'e yüklü miktarda tazminat ödedi. Tabi dava açılmasının arada başka detaylarıda var(başka bir hile programcısı, bu hile yapımcısınının ismini lol'e ifşa etti ve direk isminden dava açıldı. İfşa edilmese bile lol onu bulurdu, emin ol.)

'lol' kelimelerimi 'riot games' diye okuyabilirsin. Bilmiyor olabilirsin diye yazdım, alınma lütfen.

edit: Aynı zamanda şuan lol'de 5-6 hile programı var(script). Bazılarının yapımcısının kimliği belli. Ancak çöp programlar. Yani lol bunları rahatça tespit ediyor, 1-2 haftada ban atıyor veya 3-4 ayda attığı bile oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 6 Temmuz 2017; 15:27:52 >

• quote:

Ferrariye lpg taktırmaya çalışan biri daha.

Yahu valve neden hileyi bitirsin? arz talep meselesi. Bir noktaya kadar oyun satışı yapar banlar yeni hesap almaya zorlar. Hile biterse valvenin oyun satışı biter. Mantıklı düşünün biraz.

Valve, CS: GO Hilecilerine Karşı Yapay Zeka Kullanmayı Hedefliyor Söz ettiğin firma üşenmeyip, hileye karşı yapay zeka geliştirmeye bütçe ayırıyor. Ve tespit ettiği hile kodlarını bir günde bir dalgayla temizliyor. CS GO ilk çıktığı zamanlarda satış rekoru kırmıştı yani satışların çoğunluğunun hile ile alakası yok. Valve'nin iki üç kuruşun peşine düşüceğini düşünmüyorum, her ay 100 kişinin hileden yasakladığını ve yeni oyun satın aldığını düşünürsek valve buradan 2400 lira civarında para kazanır. Çoğu oyuncuyu oyundan soğutan hileye, valve 2400 lira için izin vermez. Olurda birgün bir Valve çalışanı çıkıp valve hileden kazanıyor vb. söylemlerde bulunursa o zaman sizin iddialarınız kabul görür.

• corsairms kullanıcısına yanıt
    Oha ozaman yani -.- Oyun derken maç olarak anlamıştım ilk çok saçma şeyler yapıyor sanki valve
  • https://www.vac-ban.com/?hl=tr

Burda dün %1966 küsür yazıyordu bugun -50% yazıyor ne demektir bu?
  • quote:

https://www.vac-ban.com/?hl=tr

Burda dün %1966 küsür yazıyordu bugun -50% yazıyor ne demektir bu?

haksız vac :DDDDDDD
  • ABSOTRADER A kullanıcısına yanıt
    Dün gece yükselisteydi şimdi daha yavaş banlama oluyor demek ve onların saatine göre sıfırlamışlar yani ertesi gün olarak görüyor ve ban yiyen azaldı diyor

Alttaki resimde haftalık olarak bakarsak dün yiyenlerin çogunlu göze çarpmakta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsairms -- 6 Temmuz 2017; 15:32:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkerdag

quote:

Ferrariye lpg taktırmaya çalışan biri daha.

Yahu valve neden hileyi bitirsin? arz talep meselesi. Bir noktaya kadar oyun satışı yapar banlar yeni hesap almaya zorlar. Hile biterse valvenin oyun satışı biter. Mantıklı düşünün biraz.

Valve, CS: GO Hilecilerine Karşı Yapay Zeka Kullanmayı Hedefliyor Söz ettiğin firma üşenmeyip, hileye karşı yapay zeka geliştirmeye bütçe ayırıyor. Ve tespit ettiği hile kodlarını bir günde bir dalgayla temizliyor. CS GO ilk çıktığı zamanlarda satış rekoru kırmıştı yani satışların çoğunluğunun hile ile alakası yok. Valve'nin iki üç kuruşun peşine düşüceğini düşünmüyorum, her ay 100 kişinin hileden yasakladığını ve yeni oyun satın aldığını düşünürsek valve buradan 2400 lira civarında para kazanır. Çoğu oyuncuyu oyundan soğutan hileye, valve 2400 lira için izin vermez. Olurda birgün bir Valve çalışanı çıkıp valve hileden kazanıyor vb. söylemlerde bulunursa o zaman sizin iddialarınız kabul görür.

Hileyi sadece para olarak düşünme. Zaten her oyunun amacı hileyi bitirmektir. Hiç bir çalışan hileden kazanıyoruz demez, derlerse onlara açılacak dava tüm hayatını yok eder. Böyle şirketlerde çalışacak/çalışan insan zaten bunları biliyordur, üniden mezun olup çok iyi modelleme yapan, kod yazan, iş hayatı profesyonel olan rastgele birinin böyle büyük çaplı oyun temelli şirketlere direk gireceğini düşünme. Güvenlik bölümü apayrı bir dal.

• Arkadaş listemdeki birkaç kişi de ban yemiş
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.