Şimdi Ara

Valencia CF Taraftar Köşesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
642
Cevap
3
Favori
18.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok la sadece bizim gündemdekiler için nabız yokluyorum sulanma durumu olsa Barça-Juve-Real-City konuları güzel orada oyuncu bol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l053r -- 25 Temmuz 2013; 2:54:00 >
  • Bırakma bizi kaptaaaaaaaaaaannnnnnnn

Goal'ün edindiği bilgilere göre, Premier Lig devinin 28 milyon avroluk ilk teklifini reddeden Valencia, yıldız oyuncusunu takımda tutmakta zorlanabilir. Tottenham'ın ilgisinden memnun olan Soldado, Premier Lig'e gitmek istiyor ve bu konuda kulüp yetkililerine takımdan ayrılmak istediğini iletmiş durumda.

Tottenham, oyuncunun bu iradesi karşısında teklifini artırma yöntemine gitmezken, Valencia'nın bu fiyata razı geleceğini düşünüyor.

Valencia Başkanı Amadeo Salvo, Soldado'nun kontratındaki 30 milyon avroluk serbest kalma bedelinin ödenmesinde ısrarcı olurken, yönetimin diğer üyeleri ise Tottenham'ın teklifinin kabul edilmesinden yanalar.

İspanya'daki haberler, Soldado'nun Andre Villas-Boas'ın ekibiyle yıllık 3.4 milyon avro karşılığında anlaştığı yönünde.

• Ver elini Almeida'ya
  • Aman Allah yazdıysa bozsun

Keşke David Villa'yı alsaydık. Şahane olurdu Veya gönlümden geçen lige yabancı olmayanlar Betis'li Ruben Castro , Zaragoza'lı Helder Postiga , Getafe'li Alvaro Garcia veya Madrid'in genç yeteneği Alvaro Morata..

Haa yönetim der ki paraya kıyacaz Fred veya Leandro Damiao şahane olur
  • Leandro Damiao'yu şuan Southampton-Zenit-Napoli istiyordu Napoli çekildi geriye bizle Zenit kaldık sizde gelin tam olsun
  • Zenit'te Hulk ve Witsel'in gelmesinden sonra Spaletti ile kaptanlar Denisov ve Kerzhakov arasında müthiş derecede bir laf polemiği , sözlü kavga patlak vermişti. Kaptan Denisov birkaç hafta önce takımdan ayrılıp Anzhi'ye gitti. Kerzhakov gitmeden sanmam Damiao'nun geleceğini.

Aslında Cardozo'da şahane bi alternatif olur
  • Rubin Kazana yenildi Zenit o günden sonra 25m euro İnternacional'e yıllık 4.5m euroda Damiao ya teklif ettiler . Hala ses seda yok onda sanırım reddedecekler.
  • Bir oyuncunun güzelim kariyerini bırakıp Rusya , Yunanistan , Türkiye gibi 2. sınıf Avrupa liglerine gelmesinin tek sebebi vergisiz alacağı haftalık ücretidir

Damiao , Brezilya'da belki de 5 senede kazanacağı parayı Rusya'da 8 ayda kazanacak

Bu arada Kevin Gameiro alternatifinide atladım. Sanırım Sevilla almış onuda
  • Damiao gibi birinin Rus bataklığına gideceğini sanmam. EPL veya İspanya ideal oluyor genelde . Size tek yol Kazmeida kurtuluşunuz yok.
  • Almeida , Helder Postiga , Nelson Oliveira... Portekizli forvetlere hiç güvenim yok arkadaş Hepsi bildiğin bidon Ronaldo olmasa forvet hatları Allah'lık
  • Roberto Soldado'yu Tottenham'a satmaya hazırlanan Valencia, yıldız oyuncunun yerini Meksikalı golcü Chicharito ile doldurmak istiyor.
  • Soldado Tottenham da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soldado €30 milyona Spurs'a gitmiş, yabancı basının yalancısıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Üni Güç - Gooner

Soldado €30 milyona Spurs'a gitmiş, yabancı basının yalancısıyım.

Negredo ile Soldado PL'de iyi kapışacak

10 milyona aldığımız adamı 30 milyona sattık. Soldado bitiriciliği olsun, oyun okuması olsun, tekniği olsun çok üst düzey bir forvet. Premier ligde her türlü iş yapar. 30 milyonun hakkını verir.

İçinde bulunduğumuz borç batağının sebebiyle inşallah parayı çar çur etmeyiz. Portekizli bidon forvetler yerine La Liga'yı bilen genç İspanyollara yöneliriz.

30 milyonu en iyi şekilde değerlendirmek lazım. Dediğim gibi genç , gelecek vaadeden forvet + sağ açık almalıyız.

• Soldado negredo dan çok daha iyi transfer. Ben olsam valencia da bu transferi önceden yapıp david villa yı 6 milyona alırdım.

• Kaptaannnnn

İngiliz basınında çıkan haberlere göre Tottenham ile Valencia Soldado’nun bonservisi konusunda anlaşmaya vardı. Tottenham’ın 30 milyon euro bonservis bedelini vermeyi kabul ettiği, fakat bunu iki yıla yaymak istediği iddia edildi.

Roberto Soldado’nun Valencia’nın sezon öncesi kampı için Amerika’ya gitmeyeceği ve akşam saatlerinde imza atacağı kaydedildi.
  • 5-6 gün önce demiştim zaten. Alın bizden Almeidayı 3 e bırakırız mis gibi forvet
  • Cardozo olmaz mı yakışır yani

Bu arada Valencia'nın mali durumu nasıl sonları Villarreal gibi olmaz umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 1 Ağustos 2013; 2:25:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Cardozo olmaz mı yakışır yani

Bu arada Valencia'nın mali durumu nasıl sonları Villarreal gibi olmaz umarım.

Helder Postiga gelecek deniliyor yabancı kaynaklı sitelerde.

Ben şahsen Postiga olsun , Almeida olsun , Oliveira olsun.. Portekizli bidon forvetlere hiç bulaşmayalım derim

Chicharito olur , Cardozo olur bu senelik idareten Betis'li Ruben Castro olur harbiden iş yapacak , Soldado'yu kısmen aratmayacak isimler alınmalı diye düşünüyorum.

+ Mali durumlara gelirsek yukarıda bir mesajımda da belirtmiştim vergi borcu tahminimce 350-300 milyon €'lara inmiştir.. Valencia yayın geliri olsun , taraftardan gelen gelir olsun maddi kaynaklarla her sene ilk 4'e oynar her türlü. Mali durumu dengede tutmak istiyorsak her sene mutlaka ŞL'ye gitmek şart.

• 4m euroya Postiga haırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.