Şimdi Ara

Valencia CF Taraftar Köşesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
642
Cevap
3
Favori
18.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: POSE1DON

quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

@yaban arısı

Emery 2 sezon üst üste takımı ŞL'ye gönderdi. Ligi 3. sırada bitirdiler. Borç batağında olan bir kulüp için şahane bi hedef ve gelir kapısı ŞL.

Fakat sözleşmesinin son senesinde Spartak Moskova'dan astronomik bir teklif aldı. E haliyle Rusya'ya gitti. Vergisiz, temiz para. Belki Valencia'da kazandığının 2-3 katı.

Ve yanlış hatırlamıyorsam Spartak-Dinamo derbisinde, Spartak kendi evinde 5 yemişti Dinamo'dan O maç sonrası şutladılar Emery'i

Şunu da eklemek isterim. 550 milyon € gibi bir miktar vergi borcu vardı Valencia'nın. Emery'den önce ve sonra Albiol , Marchena , Villa , Silva , Mata , Joaquin , Jordi Alba , Pablo Hernandez gibi bütün isimler satılmıştı. Vergi borcu ve maaş dengesi yüzünden. Hatta bu sezon Soldado , Gago , Tino Costa'da satıldı.

Emery'nin yerini dolduracak bir teknik adam bulamadılar hala. İnişli çıkışlı gidiyor takım.

Transfer döneminde takımın yarısını dağıttı belki yönetim. Guardado, Banega, Postiga.. Birçok isimi gönderdi takımdan. Alt yapıdan elemanlara ve Brezilya, Portekiz liginden genç isimleri kadroya dahil ettiler.

Özellikle son 2 maçtır olağanüstü oynuyor Valencia. Nou Camp'ta Barça galibiyeti, Betis'e 5 atmamız.. 4-5 maçlık bi seri yakalasak takım havasını bulacak. Dediğim gibi son 2 maçtır gerçekten olağanüstü oynuyor takım.

Şuanki kadroyla zor ama umarım eski günlerine döner ve ilk 3'e yerleşir. Atletico'nun yerine Valencia'yı görmek çok isterim orada.

• Valencia geçen ay satılacak diyorlardı nereli olduğunu unuttum zengin birine ne oldu o iş ? Google da aradım bir şey bulamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

Valencia geçen ay satılacak diyorlardı nereli olduğunu unuttum zengin birine ne oldu o iş ? Google da aradım bir şey bulamadım?

Singapurlu zengin bi abimiz hisselere talipti. Fakat ne oldu, resmiyet kazandı mı bende tam emin değilim.. Satış gerçekleşmedi diye biliyorum..

Dipnot: Keşke Banega'yı sataydık size Bedelsiz olarak kiralamışlar ya Newells Old Boys'a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 14 Şubat 2014; 18:52:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Valencia geçen ay satılacak diyorlardı nereli olduğunu unuttum zengin birine ne oldu o iş ? Google da aradım bir şey bulamadım?

Singapurlu zengin bi abimiz hisselere talipti. Fakat ne oldu, resmiyet kazandı mı bende tam emin değilim.. Satış gerçekleşmedi diye biliyorum..

Dipnot: Keşke Banega'yı sataydık size Bedelsiz olarak kiralamışlar ya Newells Old Boys'a

10+ fiyattan istemiştik olmamıştı şimdi max 7-8 e gider seneye kalacağını sanmam. Benim bildiğim borçların tamamı kapanacak + stad yapılacak + transferde 30m euro kullanılacaktı nasıl kabul etmediler hala şaşkınım ...

• quote:

quote:

quote:

10+ fiyattan istemiştik olmamıştı şimdi max 7-8 e gider seneye kalacağını sanmam. Benim bildiğim borçların tamamı kapanacak + stad yapılacak + transferde 30m euro kullanılacaktı nasıl kabul etmediler hala şaşkınım ...

Vergi borcunun ödenmesi yönetimin birincil hedefi. Yeni stad olağanüstü olacak diyorlar.. İspanya'daki en iyi stad olacakmış.

• Tamamlanacağını sanmam yakın tarihte bence paralı birine bırakılmalıydı en azından stad bitene kadar stad bitince paralı başkan gitse de arkası yere gelmezdi Valencia nın . Malaga dan dolayı çekimser olduklarını biliyordum da benim yazdığım gibi ise çok büyük şeyden vazgeçmişler bence takım zaten kötü daha ne kadar batacaktı ki...
  • quote:

Tamamlanacağını sanmam yakın tarihte bence paralı birine bırakılmalıydı en azından stad bitene kadar stad bitince paralı başkan gitse de arkası yere gelmezdi Valencia nın . Malaga dan dolayı çekimser olduklarını biliyordum da benim yazdığım gibi ise çok büyük şeyden vazgeçmişler bence takım zaten kötü daha ne kadar batacaktı ki...

Bütün kadroyu dağıttılar nerdeyse devre arasında.. Maaşlarda ödenmiyormuş diye duymuştum. Biraz maaşlardan kısmak amaçlı dağıttılar tahminimce.

• Seydou Keita: Valencia'dan önce Liverpool ile de görüşmelerimiz oldu. Fakat ben Valencia'da oynamayı tercih ettim.
  • bu akşam ntvspor canlı verecek sanırım sevilla maçını,işlerden dolayı fazla takip edemiyorum valencia yı kaç zamandır.Kadroyu okuyunca şaşırdım takım baya değişmiş şu mali durum düzelse cl de fırtına gibi estiği günlere dönse artık takım

• Dün oynanan Sevilla - Valencia maçı 0-0 berabere bitti..

62. dakikada Diego Alves penaltı kurtardı.
  • Bir hortta buraya

4-0 oldu. Basel karşısında maçı çevirdiniz. Tebrikler...

• 5-0 oldu
  • Allahınıza gurban ulan

• Şu konular biraz canlansın arkadaş. Dünyadan Futbol bir kaç takım konusundan ibaret sadece. Farklı yüzler, farklı renkler görelim artık. Tabi iyi gün taraftarı olmamak şart. Sen de artık bi karar ver hangi takımlı olduğuna la. Bi FB, bi Liverpool, bi Valencia
  • helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Şu konular biraz canlansın arkadaş. Dünyadan Futbol bir kaç takım konusundan ibaret sadece. Farklı yüzler, farklı renkler görelim artık. Tabi iyi gün taraftarı olmamak şart. Sen de artık bi karar ver hangi takımlı olduğuna la. Bi FB, bi Liverpool, bi Valencia

3 takıma da sempatimiz var dostum Ne kadar Fenerliysek, bi o kadarda Liverpool ve Valencialıyız

• Valencia 5 - 0 Basel Goller

Özellikle Alcacer'e dikkat. Bu çocuk Valencia'nın ve İspanya'nın yeni David Villa'sı olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 11 Nisan 2014; 16:20:29 >
  • Gerçek bir Valencialı! Paco Alcacer!

Valencia CF Taraftar Köşesi
  • UEFA yarı finalinde rakibimiz Sevilla oldu.

Kesinlikle çekebileceğimiz en iyi kurayı çektik. Valencia-Sevilla rekabeti İspanya'nın en bilinen, en eski rekabetlerindendir. Basel maçındaki oyunu oynarsak kesinlikle Sevilla'yı rahat geçeriz.

Valencia CF Taraftar Köşesi
  • MAÇ ÖNCESİ BİLGİLER:

Sevilla Avrupa Ligi çeyrek finalinde Porto'ya ilk maçta 1-0 yenilmesine rağmen, ikinci maçta 4-1'lik galibiyet alarak turu geçmeyi başardı.

Valencia ise çeyrek final ilk maçında Basel 3-0 yenilmi, ikinci maçta ise 3-0 kazanmış ve maçı uzatmaya götürmüştü ve uzatma sonucu turu geçmişti.

Sevilla La Liga'da oynadığı son 10 maçının dokuzunu kazanmayı başardı.

Bu sezonki deplasman karnesi iyi olmayan Valencia, ligde dış sahada üç galibiyet çıkarabildi.

İki ekibin bu sezon ligde oynadıkları maçarın ilki 3-1 Valencia üstünlüğü ile sonuçlanırken, diğeri ise berabere bitti.

Valencia rakibini deplasmanda 2004'den bu yana yenemiyor.

Sevilla'da, Bacca, Figueiras ve Jairo, Valencia'da ise Alcacer, Barragan, Pedro ve Jonas sarı kart ceza sınırında olan isimler.

Sloven hakem Damir Skomina'nın yöneteceği Avrupa Ligi yarı final ilk Sevilla ev sahipliğinde saat 22:05'te başlayacak.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.