Şimdi Ara

Vakti Zamanında - Grand Theft Auto Serisi (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
1
Favori
44.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Windows 98 yukle net cafelerde gta 3 oynamak...

ps1 de gta 2 oynamak...
    vice city ciktiginda pc lerin kaldirmamasi :)
    ne gunlerdi be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • topluca okuldan kacardık, cebımızdekı 3-5 kurus parayı sırf yarım saat GTA vıce cıty oynamak ıcın, ıcımız acıya acıya ınternetcıye verırdık. Sonrada bı yerlerde oturur, bırbırımıze anlatırdık oyunu. Yarım saatlık oyunu, 3-4 saat konusurduk. Acayıp keyıf alırdık, super eglenırdık. Nerede o gunler...
  • Çoçukluğumda mahalledeki rekabete uyum sağlayıp sürekli oynadığım oyun vay be,harika bir inceleme olmuş
  • Ne guzel oyundu vay arkadas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka bişeye bakmak için girmiştim ama bu videoyu izlemedimi fark ettim hemen açtım ve son sözlerde bişey fark ettim erdinç abi inşallah GTA 5 te San Andreastan izler görürüz demiş Rockstar North bunu duymuş şanki ve bizi San Andreasın içine attı :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Nerden nereye
  • arkadaşlar 5 harici bütün gta oyunlarını oynadım xboxta ve pcde şu ana kadar,

Vice city açık ara en iyisiydi bence...
  • psp ye 3 tane gta oyunu helal olsun yine psp iyiymiş yeni nesile bi gta4 çıktı psp ye 3 tane vaybe.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • "Umarız GTA 5'te de San Andreas'tan esintiler görme şansı yakalarız."

Erdinç abi resmen geleceği görmüş..
  • GTA San Andreastaki içerikler olsun harika olur. Açlık, saç şekli, giysi çeşitleri, şapka ve bandana, kas, kilo, dövüş teknikleri, yeme içme, araç modifiye, kumar, at yarışı.
    Bunları neden GTA 4'e koymadıklarını bir türlü anlayamadım halbuki harika olabilirdi. Umarım yeni oyuna koyarlarda senaryo bittikten sonra oyunu sadece araba sürmek için oynamayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 14 Ağustos 2012; 15:46:15 >
  • duygulandım cok güzel olmus elinize saglık simdi gidip gta 4 alcam
  • Vay be.. Ne kadar zaman geçti aradan. Şimdiyse İnşallah yanılmam Rockstar bize GTA V ile San Andreasın havasını ve serinin diğer oyunlarından da kısımlar görme şansını Pc yede çıkartarak yaşatır :D GTA 4 de çok boğuk bir hava vardı bu beni en çok rahatsız eden şeydi.Sabırsızlıkla GTA V in 2.ci videosunu bekliyor ve Pc ye duyurulmasını istiyorum :)
  • Güzel olmuş
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.