Şimdi Ara

VAKTİ OLAN ARKADAŞLAR YORUM YAZARSA SEVİNİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

40.000-45.000 tl butce ıle
    2010-2013 model arası sedan otomatik vites dizel arac arıyorum sıtelerde.
    80000 km yı gecmesin ıstıyorum.

asagıdakı ıkı model arasında kaldım ancak yakıt ve performans konsunda kararsız kaldım kullanan veya bılen arkadaslar yorumlarını esırgemezse sevınırım.

hyundai accent blue 1.6 128 bg
    toyota corolla 1.4 90 bg f1 sanzımanlı

daha once opel corsam 2010 1.3 cdti 90 bg tiptronik vardı 200 nm tork olan performansı ıyı ıdı ancak

1- toyota agır mı kalır bu 90 bg motorla ve ayrıca yakıtı nasıldır

2- hyundai blue manuel kullandım super kacıyor performansı baya ıyı geldı bana
    otomatık aynı zevkı verır mı 4 ılerı tam otomatıkte ve yakıtı nasıl

bu konularda yoprum paylasırsanız sevınırım.

herkese kolaylıklar

• Sedan sevdanızdan vazgeçerseniz Cİtroen C4 bu ikisindende daha iyidir, İlla sedan olacak diyorsanız Fluence EDC bakılabilir.

Özellikle corolla performans olarak çok kötü.
  • 45000 e 2011 dynamic fluence edc alinir. her iki aractanda iyi olur kanatindeyim. hem 6 ileri cift kavrama hemde dci motorun avantaji.hemde donanim olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hyundai in otomatik vitesini tavsiye etmiyorum. Sorun falan çıkarmıyor ancak yıl olmuş 2014 hala 4 ileri otomatik. Ayrıca çok yakıyor.
  • Hocam ben de arkadaşların dediği gibi 2011-2012 Fluence EDC öneriyorum. Motor kendini kanıtlamış ve EDC de gayet güzel bi ünite.
  • 1.3 Astranın performansı yetiyosa size bence fluance alın o sizi uçurur astra yanında.
  • Corolla'nın motorundan pek bir şey beklemeyin ama diğer konularda sizi üzmez.
  • herkese degerlı yorumları ıcın cok tesekkurler.

fluance a bakayım ılla sedan olması lazım bebek arabası fılan var astra bagajı bıle yetmıyor bazen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.