Şimdi Ara

VakıfBank Worldcard’dan İnternet Alışverişlerine Özel 50 TL Worldpuan! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
19
Favori
14.614
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brifing

ya bu her şey iyi hoş puan veriliyorda bu puanları kullanacağımız internet siteleri yokki doğru dürüsüt. yani bonus kartım vardı önceden onda atıyorum 100 tlilik alış veriş yapıyorsam 20 lira bonus varsa onu düşüyordu 80 tl ödüyordum ama world de zannedersem ne 20 liralık puanın varsa 20 liralık alıp oradan ödemen gerekiyor. n11 de fln deneyen oldu mu acaba? sizde de durum böyle midir?

Kazanılan puanları internet üzerinden harcama mecburiyeti mi var?Mağazadan kartla alışverişte kullanamıyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elk-elektronik8606

kredi kartı ile opet karta yakıt yüklüyorsun extra yüzde 5 fazla yüklüyor.yakıt alımında opet kartın puanından ödüyorsun.

https://www.opet.com.tr/tr/creditsale.aspx

Opet kartım yok opet kart dediğiniz paro kart mı oluyor?Bu opet karta yüklenen yakıtın harcama süresi var mı?Opet kartı nereden nasıl temin ederim ve ücreti var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

opet online olur, mtv geçen sene olmuştu bu sene kabul ederler mi bilmiyorum...

Kampanya detayında internet alışverişi yazması bence kabül edilebilir gibi geliyor vergi vs.sınırlama maddesi yok kampanyada.Yinede bilgiye ulaşan olursa burada paylaşırsa iyi olur.Müşteri hizmetlerini aramak istemiyorum 15 dk.sürüyor kaç defa aradıysam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

quote:

kredi kartı ile opet karta yakıt yüklüyorsun extra yüzde 5 fazla yüklüyor.yakıt alımında opet kartın puanından ödüyorsun.

Opet kartım yok opet kart dediğiniz paro kart mı oluyor?Bu opet karta yüklenen yakıtın harcama süresi var mı?Opet kartı nereden nasıl temin ederim ve ücreti var mı?

herhangi bir opetten ücretsiz alınıyor.başka paro kartlar oluyormu bilmiyorum

• quote:

quote:

quote:

herhangi bir opetten ücretsiz alınıyor.başka paro kartlar oluyormu bilmiyorum

Peki yüklediğimiz para tutarını istediğimiz sürede harcayabiliyor muyuz yoksa bir süresi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

SMS attı ama herhangi bir cevap gelmedi bankadan.

normaldir hocam, kampanya yarın başlıyor, yarın sms atmalısın

Biraz önce attım gelmedi. Tipik vakıfbank kampanyası. Bir işi tam yapamıyorlar devamlı bir sorun var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakifbank'in milplus tüm dünya biletlerini 399'dan 499 worldpuan'a cikarmasindan sonra tüm sureli puan kampanyalarına

http://www.vakifkart.com.tr/vakifkart-kampanyalar.aspx?Id=402

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmutti

multinet, fatura, opet online, ininaldı bir yerlerde kullanırız artık. teşekkürler paylaşım için.

multinete yükleme yapılabiliyor mu? i para ve parantez üzerinden yükleme yapılınca %5 World puan veriyormu? bilgisi olan varmı?
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    öyle bir şart yok dışarda da harcanabilir World kart herzaman yapıyor bu kampanyayı çoğu kez katıldım.
  • Benim anladığım, her türlü fatura ödemesi, MTV ödemesi, emlak vergisi ödemesinden puan alamıyoruz. Ancak OPET online puan yüklemesi ile bu kampanya işi oluyor.

Anlamadığım ise, acaba sigortacıma talimat verdiğim kasko ve trafik sigorta ödemesi, bu kampanyaya giriyormu? Her ayın 15'inde 150 TL. çekiyor kartımdan. Fikrim olmayacağı yönünde. Çünkü bu iş, internet alışverişi değilde, mail order yoluyla yapılan bir alışveriş diye düşünüyorum. Olurmu ki?
  • quote:

quote:

quote:

opet online olurmu

Bu opet online yakıt nasıl oluyor hocam?Yakıt ücretini sanal postan ödeyip istenilen opet istasyonundan alınma durumu mudur acaba?

hocam lpg de geçmez diyor ama sorun çıkartırlar mı ?

• sms atmak için 05... no var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantezimuziginsevilenismi

Vakifbank'in milplus tüm dünya biletlerini 399'dan 499 worldpuan'a cikarmasindan sonra tüm sureli puan kampanyalarına

http://www.vakifkart.com.tr/vakifkart-kampanyalar.aspx?Id=402

Peki bu şekilde yüklenen silinecek puanımız var diyelim. Milplus ile bilet satın alırken silinecek olan puanlar mı kullanılıyor öncelikli olarak, yoksa süresiz puanları mı kullanıyorlar?

• sis_mit S kullanıcısına yanıt
    Silinecek olan puanlar önce kullanılır hocam

• demekki 10 defa opet online. Böylece benzin yüzde 15 indirimli olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dantes57

demekki 10 defa opet online. Böylece benzin yüzde 15 indirimli olacak.

ya lpg
  • Nakit çekim, faiz ve komisyonlar kullanılarak yapılan alışverişler, vergi ve fatura ödemeleri, iade, iptal yapılmış alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Nasıl okuyosunuz.Yazmışlar açık açık.
  • peki tek seferde 500tl alisveris yaparsak 50tl puan kazaniyor muyuz yoksa her 50tl ustu icin sadece 5 tl mi kazaniyoruz??

• takip edelim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.