Şimdi Ara

vakıfbank otomatik ödeme talimatı 75 Tl puan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
99
Cevap
4
Favori
11.720
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

5 000 kişi ile sınırlıdır
    PUANLAR YATMIŞTIR

3 Ocak 2014 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında Vakıfbank Worldcard’ınız ile vereceğiniz yeni fatura ödeme talimatları için 1 adet talimata 15 TL, 3 adet talimata 50 TL, 5 ve daha fazla talimata 75 TL Worldpuan hediye edilecektir.
    Otomatik fatura ödeme talimatı başvurusu için Şube, 444 0 724 Telefon Bankacılığı veya İnternet Bankacılığı kanallarının kullanılması gerekmektedir.
    Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numarasından “FATURA” yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
    Bir kişi en fazla 75 TL Worldpuan kazanabilecektir.
    Kampanya, başarılı sms gönderen ve kampanya kriterlerini yerine getiren 5.000 adet müşteri ile sınırlıdır.
    Worldpuanlar 10 Mart 2014 tarihine kadar yüklenecektir. 6 ay içinde talimatını iptal ettiren müşterilerden Worldpuanlar geri alınacaktır.
    Ödül kazanımı, sadece yeni verilen talimatlar için geçerlidir. İptal edilip tekrar verilen talimatlar kampanyaya dahil edilmez.
    Tahsilat işlemi sırasında, yetersiz bakiye ya da kredi kartının kullanımını engelleyen herhangi bir durum nedeni ile tahsilatı gerçekleşmeyen aboneler kampanyadan çıkartılacaktır, yüklenen puanlar geri alınacaktır. Bu gibi durumlarda sorumluluk sadece aboneye aittir.
    BusinessCard’lar, ek kartlar ve Banka Kartları kampanyaya dahil değildir.
    Aynı fatura için 2 farklı karttan otomatik ödeme talimatı verilemeyecektir, verilmesi durumunda ilk verilen talimat geçerli olacaktır.
    Otomatik ödeme talimatı verebilmek için kartın açık ve kullanıma uygun olması gerekir.
    Cep telefonu, TTNet ve Telekom faturaları dışındaki faturalar için banka 0-50 TL arası faturalar için 50 kuruş, 50-100 TL arası faturalar için 1 TL, 100 TL üzeri talimatlar için %1 komisyon almaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMOR55 -- 9 Mart 2014; 12:02:55 >

• 2 talimat verene ? illa 1 veya 3 tane mi vermemiz lazım fazla para için ?
  • Yine bir Vakıfbank klasiği, "İlk 5,000 müşteri ile sınırlıdır" . Ne hikmetse başvurusu sırasında veya sonrasında kaçıncı olduğunuzu da asla göremiyor ve bilemiyorlar. Takip edemediğiniz, bilgi sahibi olamadığınız bir kriteri neden koyarsınız o zaman be adamlar?
  • Kalsin gecen 6 ay önceki faturada anami aglatti anani da al git

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Ne olduki acaba

• Otomatik ödeme talimatımı birkaç gün önce iptal etmiştim.Yani kampanya başlamadan önce iptal ettim.Tekrar ödeme talimatı versem kampanyaya dahil olur mu acaba?
  • Ttnet komisyonuz, ya superonline ?
  • 2 avea 1 TTNET verdim komisyon yok. 3 fatura 6 ay 50 lira wp gayet basarili
  • 2 avea 1 TTNET verdim komisyon yok. 3 fatura 6 ay 50 lira wp gayet basarili
  • katıldıkta bı mesaj bıle atmadılar ne oldu anlamadım bıle
  • Arkadaşlar bu vakıfworlde başvuru yapacağımda bende axess var axessde yıllık ücreti sorgusuz iade ediyolar bu vakıfda nasıl oluyor sorun çıkartıyolarmı.
  • Bana mesaj geldi kampanyaya dahil oldunuz diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih999

Bana mesaj geldi kampanyaya dahil oldunuz diye

mesaj ilk 5 bin e girildiğinimi gösteriyor?

• Başka bankaların yok mu acaba?Bununla ilgili bir konu vardı, eskidi gitti sanırım,güncel degildir. Bilgisi olan varsa alıntılarsa mesajımı sevinirim,baska bankalarda olup olmadıgı ile ilgili.
  • quvardci Q kullanıcısına yanıt
    TEBRIKLER! KATILIMINIZ FATURA KAMPANYASI KOSULLARINA GORE KONTROL EDILEREK, PUANINIZ 10 MARTA KADAR YUKLENECEKTIR

Diyor

• quote:

TEBRIKLER! KATILIMINIZ FATURA KAMPANYASI KOSULLARINA GORE KONTROL EDILEREK, PUANINIZ 10 MARTA KADAR YUKLENECEKTIR

Diyor

eğer ilk gün kampanyaya katılmadıysanız 5000 kişi sınırına girememiş olabilirsiniz bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMOR55

quote:

Diyor

eğer ilk gün kampanyaya katılmadıysanız 5000 kişi sınırına girememiş olabilirsiniz bilginize

şimdi yapsak olur mu hocam ?

mesaj attım ama dönüş olmadı.
  • AMOR55 A kullanıcısına yanıt
    İlk gün mesaj çektim zaten tebrikler yaziyo bence sorun yok

• geçen kampanyada 10 tl vermişti.iptal edip tekrar versem olurmu

• Yüksek tutarlı gelen faturalarım olduğu için bu kampanya hiç çekici değil. % 1 komisyon tam anlamıyla soygun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.