Şimdi Ara

Vakıfbank MilPlus & MilPlus Platinum | Ana Konu (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.641
Cevap
135
Favori
189.014
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler benim Vakif limit 17500. Ama adios 1500
    Acep vakifi 10.000 e ceksem adiosu arttırırlar mi? Arttirmazlarsa vakif tekrar 17500 e cikarir mi?

Simdi yarin oburgun milplus icin 12500 limit isteyebilirler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doory

Beyler benim Vakif limit 17500. Ama adios 1500
    Acep vakifi 10.000 e ceksem adiosu arttırırlar mi? Arttirmazlarsa vakif tekrar 17500 e cikarir mi?

Simdi yarin oburgun milplus icin 12500 limit isteyebilirler mi?

ben geçen hafta halk bank parafly kredi kartımın 10000 tl olan limitini 4000 tl ye düşürüp, 1 gün sonra vakıf kredi kartımın limitini 4000 tl den 10000 e yükselttim. yasadan önce almış olduğunuz kredi kart limitleri düşürsenizde azalmıyor diye biliyorum.
  • Babamin kart limitini 9550 yaptılar en çok. Tüm kartları kapattık. Bu limitle alabilme şansımız var mı?

• normal vakıfkart world kartım var milplus başvurusunda bulunsam anında onaylanıyor mu, yoksa milplus içinde ayrı değerlendirme süreci mi oluyor, kart vermeme durumları olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 21 Temmuz 2015; 23:29:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

normal vakıfkart world kartım var milplus başvurusunda bulunsam anında onaylanıyor mu, yoksa milplus içinde ayrı değerlendirme süreci mi oluyor, kart vermeme durumları olabilir mi?

Anında onaylanır sıkıntı yok

• son mesajlar hep platinum kart almak üzerine bende kullanıyorum hatta tatile avans puan kullanarak gideceğim ama eskisi kadar malesef puan vermiyor mesela üye iş yeri değilse 1000 liralık alışverişte yapsanız hiç puan vermiyor kampanyalar eskisi kadar iyi değil siteler dandik ( mesela bu ay ereyon adlı sitede korkmaz granit tencere 237 tl n11 de 110 tl ) ayrıca 19 temmuzda alışveriş kampanyası bitti yenisi daha piyasada yok olacakmı belli değil ki galiba olmayacak bazı arkadaşlar buluyordu kampanyadan önce şuan yok
  • 7.500 limitli milplus onaylandi. Adamlari bezdirdim sonunda Gelirimi 15000 beyan ettim kabul ettiler

• quote:

Orijinalden alıntı: brodway93

son mesajlar hep platinum kart almak üzerine bende kullanıyorum hatta tatile avans puan kullanarak gideceğim ama eskisi kadar malesef puan vermiyor mesela üye iş yeri değilse 1000 liralık alışverişte yapsanız hiç puan vermiyor kampanyalar eskisi kadar iyi değil siteler dandik ( mesela bu ay ereyon adlı sitede korkmaz granit tencere 237 tl n11 de 110 tl ) ayrıca 19 temmuzda alışveriş kampanyası bitti yenisi daha piyasada yok olacakmı belli değil ki galiba olmayacak bazı arkadaşlar buluyordu kampanyadan önce şuan yok

Yeni kampanyalar anca ağustosta çıkar. Ağustos aynıda büyük ihtimalle market kampanyası çıkar. Kliksa ve Hepsiburada gibi kaliteli sitelerde bu ay kampanya oldu. Aslında sorun kampanyanın azlığından çok, puan kazanımlarının %5'e düşmesiydi. Yani 500 TL alışverişe 25 TL değerinde puan gibi. O sebeple puan kazanımı biraz zorlaşmış olsa da, yine de diğer kartlara göre baya kampanya mevcut.

• efendy-biri E kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam hızlı cevap için
  • milplus için kart aidatı alırmı Vakıfbank. maaş anlaşmamız olduğundan diğer kartlardan almıyordu. bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkuaz50

milplus için kart aidatı alırmı Vakıfbank. maaş anlaşmamız olduğundan diğer kartlardan almıyordu. bilgisi olan varmı

MilPLus daha yeni bir kart olduğu için, kart aidatı ile ilgili geri iade vb hiçbir şeyi ne yazık ki bilmiyoruz. Bekleyip, göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkuaz50

milplus için kart aidatı alırmı Vakıfbank. maaş anlaşmamız olduğundan diğer kartlardan almıyordu. bilgisi olan varmı

Kart ilk çıktığında şubelere gönderdikleri yazıda maaş müşterisi olsa da aidat alınacak yazıyordu. Yakında öğreniriz ne yapacaklarını, muhtemelen alacaklar ve iade etmeyecekler.

• Arkadaşlar merhaba,

Benim de başvurum yeni onaylandı ve kartımı aldım. Limitini platiniuma göre yapın dememe rağmen maalesef 5 binde bırakmışlar. ektra adios premium var ki onun limitini aşağı çekmiştim ama gene de platinium vermediler. Sizce platiniuma nasıl hızlı geçebilirim. Bankanın daha öncesinde müşterisi filan değildim. Ne yapmak gerek? Bir de avans puan kullanımı platiniumda en fazla 600 TL puan mı olabiliyor yani otel için 1200 TL'ye karşılık gelecek şekilde mi rezervasyon yaptırabiliriz. Ayrıca enüz puan kazanımı olmadan da rezervasyon yapılabilir mi avans ile. Sağlıcakla..
  • dr_olfactorius D kullanıcısına yanıt
    Kart Türü Kullanılabilen Maksimum Avans Puan Tutarı
    MilPlus 900 TL (450 TL Worldpuan)
    MilPlus Platinum 1800 TL (600 TL Worldpuan)

"Yurt içi otobüs biletleriniz ve yurt içi/yurt dışı otel/tur rezervasyonlarınız için Worldpuanlarınız 2'ye katlanıyor. Worldpuanlarınız istediğiniz otobüs biletini almaya ya da otel/tur rezervasyonu yaptırmaya yeterli değil ise Avans MilPlus imkanından da faydalanabilirsiniz."

yani 900 tllık hotel borclanabilirsin
  • akaryakittaki kazanimlarin ekstreye TL indirimi seklinde yansimasindan oturu puan olarak alamiyor ve 3 ile carpamiyoruz ,bu baya engelleyici oluyor
  • Arkadaşlar THY telefon ile rezervasyon yaptıktan sonra vakıfbank seyehat hattına hangi kod ile yönlendirme yapmamız gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

quote:

son mesajlar hep platinum kart almak üzerine bende kullanıyorum hatta tatile avans puan kullanarak gideceğim ama eskisi kadar malesef puan vermiyor mesela üye iş yeri değilse 1000 liralık alışverişte yapsanız hiç puan vermiyor kampanyalar eskisi kadar iyi değil siteler dandik ( mesela bu ay ereyon adlı sitede korkmaz granit tencere 237 tl n11 de 110 tl ) ayrıca 19 temmuzda alışveriş kampanyası bitti yenisi daha piyasada yok olacakmı belli değil ki galiba olmayacak bazı arkadaşlar buluyordu kampanyadan önce şuan yok

Yeni kampanyalar anca ağustosta çıkar. Ağustos aynıda büyük ihtimalle market kampanyası çıkar. Kliksa ve Hepsiburada gibi kaliteli sitelerde bu ay kampanya oldu. Aslında sorun kampanyanın azlığından çok, puan kazanımlarının %5'e düşmesiydi. Yani 500 TL alışverişe 25 TL değerinde puan gibi. O sebeple puan kazanımı biraz zorlaşmış olsa da, yine de diğer kartlara göre baya kampanya mevcut.

%5 sadakadır. ben %10 un altında puan veren hiçbir işlem yapmam,sizde yapmayın.birçok ihtiyacım var alınacak ama sırf %5 yaptı diye almıyorum.%10 verene kadar bekleyeceğim. eskiden 500 tl ye 100 tl veriyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

Arkadaşlar THY telefon ile rezervasyon yaptıktan sonra vakıfbank seyehat hattına hangi kod ile yönlendirme yapmamız gerekiyor ?

bunu bende öğrenmek istiyorum paylaşılırsa sevinirim.
  • konumuzla direk alakası yokta n11 sitede kampanyayı paylaştı ama vakıfkartın sitesinde yok alışveriş yapsak puan yüklenirmi bilgisi olan yardımcı olabilecek varmı
  • quote:

konumuzla direk alakası yokta n11 sitede kampanyayı paylaştı ama vakıfkartın sitesinde yok alışveriş yapsak puan yüklenirmi bilgisi olan yardımcı olabilecek varmı

Vakıf dahil hocam. Puan yüklenir.

Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.