Şimdi Ara

Vakıfbank MilPlus & MilPlus Platinum | Ana Konu (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.641
Cevap
135
Favori
189.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arayıp bunu ödemek istemiyorum, ne öneriyorsunuz sohbeti yaptınız mı? Bilemiyorum, belki kişiden kişiye farklı davranıyor olabilirler...
  • kart aidatı kazığını yemeden karttan bu ay kurtuldum. yoksa ay sonuna benim aidat tarihi gelmişti. üstelik bu ay karta da 7200 e 120 wp kişiye özel kampanya tanımlamışlardı ama kartın miadı doldu bana göre.

müşteri hizmetleri yetkilisine gelince hiç oralı bile olmadı, niye kapatıyorsunuz diye sormadı bile ikiletmeden kartı kapadı.

Sorsa da değiştireceğim bir karar yoktu bu kart için. Az ekmeğini yemedik ama kartı seyahat harcamalarına oran değişikliği yaptıklarında öldürdüler zaten. Hele ki bu aidatı hakeder hiçbir artısı yok, öyle zannediyorum ki bu programı kökten bitirmek kartı envanterden düşmek kararındalar.

Bize de güle güle demek düşer :)
  • Yıllar önce kartı kapatmıştım ama 1 ay önce yeniden aldım uçak bileti için, ve dün de 500 puan avans kullandım. Şu mesajları okuduktan sonra tüylerim diken diken oldu. Paraf kart çıkmıyor diye bunlardan almıştım, büyük hata etmişim anlaşılan...
  • beyler bu kart güzel doğdu ama vakıf fakir ve vizyonsuz bir banka ilerletemedi o yüzden diğer alternatifleri değerlendirin
  • Vakıf’ın 3x150 tl ye 25 puan kampanyası var. Ayrıca şuan Worldcard’ın 5x125 tl ye 40 tl puan kampanyası var. Şartlarda iki kampanya birleştirilemez yazıyor, mobil uygulamada da world’un genel kampanyası işlemlere yansımamış. Acaba kampanya bitiminde puanlar yatar mı?

Daha önce böyle bir durum yaşayan var mı?
  • farukyil92 F kullanıcısına yanıt
    vakıfın cepte kazan uygulamasında işlenmiş görünmüyorsa yatmaz.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Evet gözükmüyor, teşekkürler
  • farukyil92 F kullanıcısına yanıt
    rica ederim, ne demek.
  • world ün 13/31 temmuz tarihli gıda kampanyasında geri bildirim problemi var..
    ykb de hiç mesaj gelmiyor, slipte de yazmıyor...
    vakıfın sayacı işlemiyor..
    21,22,23 temmuz üç işlem yaptım, sayaç hala sıfır gösteriyor..
    sayaca takılmayın..

şimdiye kadar hep birleştiği gibi, bu sefer de genel world kampanyasıyla,
    vakıfın ayın 20 sinde biten 3*150 lik market kampanyası birleşecek..
    bekleyelim, görelim..

Edit: Sayaç çalışmaya başladı.. kampanyalar birleşiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 25 Temmuz 2018; 8:42:48 >
  • Seyahat sigortasi ucretsizdi. Yurtdisinda 800tl harcama kosulu koymuslar :)
  • boombip kullanıcısına yanıt
    2 senede ne ırzına geçtiler be kartın :)
  • Bu arada mesaj yazarak ister istemez, konuyu hortlatıp ilk sayfaya taşıdık. Olur ya kartı tanımayan ve almak isteyen arkadaşlara küçük bir not düşeyim. Çıktığında çok iyiydi ama şu an almaya kesinlikle değmez, mutlu etmez hatta üzer. Diğer bankaların mil programları hakkında bir bilgim olmadığını da peşinen söyleyeyim.
  • Ben maaş müşterisıym bana platinum kart gönderecekler mis aidat kitlemesınler?
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    Milplus platinum mu klasik vakıf worldcard platinum mu? Milplus’ta kesiyor diye belirtmiş maaş müşteri için ama worldcardda kesmez. Bende maaş müşterisiyim kesmiyor benden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dezenfekte39

Milplus platinum mu klasik vakıf worldcard platinum mu? Milplus’ta kesiyor diye belirtmiş maaş müşteri için ama worldcardda kesmez. Bende maaş müşterisiyim kesmiyor benden.
    Normal platinum hocam ondan göndereceğiz dediler
  • Konu hortlayınca bir şey var zannettim.
  • Kimseler kalmamış gibi yinede verelim

MilPlus Platinum ile Avrupa Seyahatinde Yanındayız!
    MilPlus Platinum ile Avrupa Seyahatinde Yanındayız!
    MilPlus Platinum ile 07 - 31 Mart 2019 tarihleri arasında Avrupa'ya 499 TL Worldpuan’la her şey dahil gidiş – dönüş uçak bileti alabilirsiniz.
    Uçak bileti alımlarının 07-31 Mart tarihleri arasında yapılması gerekmektedir. Biletlerin gidiş-dönüş tarihleri 2019 yılı içerisinde olmalıdır.
    Satışlar Avrupa için 80 adet gidiş-dönüş uçak bileti ile sınırlıdır.
    Kampanya, sadece VakıfBank Seyahat Hattı üzerinden alınacak olan uçak biletleri için geçerli olacaktır.
    VakıfBank Seyahat Hattı'na 444 0 724 VakıfBank Telefon Bankacılığı'nı aradıktan sonra 2-5’i tuşlayarak ulaşılmaktadır.
    Kampanya biletleri direkt gidiş-dönüş uçuşlar için geçerli olup tur, otel, gemi, otobüs biletleri, araç kiralama harcamaları kampanya dışındadır.
    Kampanya, Türkiye çıkışlı - yurt dışı varışlı gidiş-dönüş direkt uçak biletlerinde geçerlidir. Yurt dışı çıkışlı - Türkiye varışlı direkt veya aktarmalı gidiş-dönüş uçuş biletlerinde geçerli değildir.
    Kampanyada ödeme 1.800 TL ‘ye kadar olan yurt dışı Avrupa’ya gidiş – dönüş uçak biletleri için geçerlidir.
    Kampanya dahilinde alınacak 1 adet gidiş-dönüş biletin normal satış fiyatı 499 TL Worldpuan kampanyası için en fazla 1.800 TL değerinde olabilir. Bu fiyatlar üzerinde satış fiyatı olan biletler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya dahilinde 1 kişi (kart sahibi) en fazla 2 adet gidiş-dönüş bilet alabilir.
    Biletlerin iadesi veya değişikliği mümkün olmadığından puan iadesi gerçekleştirilemez.
    Biletlerin gidiş ve dönüş tarihleri açık olmamalıdır.
    Taleplerin karşılanması yer durumuna bağlıdır.
    VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
    Kampanya dahilinde istenilen uçak bileti, müsait olan en düşük fiyat kontenjanından temin edilecektir.

• Aidat kesildi. 10 ay daha ucretsiz kullanma hakkim varken avans borcumu bitirip bugun kapadim karti. Kesip attim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 21 Mart 2019; 18:45:7 >
  • şuan diğer seyahat kartları ile kıyaslarsak hala iyi durumda, diğerleri de avantaj olarak bitmiş durumda. puan silinme olayı olmasa bu kart açık ara en iyi kart olurdu. seyahat kredi kartlarının avantajları eskidendi. bu yine de kötünün iyisi.
  • Selam herkese, Vakıfbank platinum plus kartın içinde otomatikman mil plus kartı da mı var? Vakıfbank müşterisiyim, uygulamada kart başvuru bölümünde mil plus diye ayrı bir kart bölümü yok, taraftar kart vs var bir de platinum plus.

miles and smiles elite üyesiyim, ana konuda bir arkadaş Vakıfbank mil plus ı önerdi, aktif kullananlar bilgi verebilir mi? Bilet alımı, normal faturalar, gıda alışverişi, e ticaret alışverişi vs gibi harcamalarda kullanacağım.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.