Şimdi Ara

Vakıfbank MilPlus & MilPlus Platinum | Ana Konu (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.642
Cevap
135
Favori
188.975
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 2 milplusi da kapattırdım.büyük yükmüş bu kart kapattırınca anladım.aidatı iade etmiyorlar hiçbirşekilde.diğer hiçbir bankada aidat sorunu yaşamadım iade aldım hep.
  • Aralik ayinda 400-500tl civari puan kazandirdi bu kart. Aralik ayinda da avans kapatamayan karti kapatsin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s0d kullanıcısına yanıt
    Adios'da puanlar silinmiyor. Bu çok büyük avantaj.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aidatı geçirdiler
  • Acep kart değiştirilse aidat süresi uzar mı?
  • kartı aldım 1 senedir aktif etmedim..şimdi aktif etsem hemen aidat gecirirler mi? yoksa kullanmaya başladıktan 1 sene sonra mı aidat geçirir?

kapattırıp yeniden mi istesem acaba?
  • kartı kapattırdım ekonomim rahatladı. bu keltek kart 150 tl aidat alıyor ve puan olarak genelde %5 sadaka veriyor tamamen zarar. param cebimde kaldı. aidat alan ve %5 sadaka veren bir kartı kullanmak enayilikten başka birşey değil
  • Artık platinum puanları 3 le bile çarpılmıyor. 2 kat diyorlar az önce aldım bilet.

https://www.vakifkart.com.tr/kartlarimiz/milplus/milplus-platinum-234
  • perus kullanıcısına yanıt
    Aktif etmemişsindir umarım hocam. Eğer kullanacaksan adios kullan. Hakkını veriyor. Yakın arkadaşımdan biliyorum. Ben de yıl dönmeden iptal edeceğim.
  • yerinizde olsam parafly a geçerim artık limitinizin yüzde 5 i kadar eksiye düşebiliyorsunuz ve artıya geçmenize gerek yok tekrar tekrar kullanmak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizpiyadesi

Aktif etmemişsindir umarım hocam. Eğer kullanacaksan adios kullan. Hakkını veriyor. Yakın arkadaşımdan biliyorum. Ben de yıl dönmeden iptal edeceğim.

adios ve parafly zaten kullanıyorum.. sadece mevcut kampanyalardan ffaydalanıp avntajlı kullanmak icin aktif etmeyi dusunuyordum.. hala etmedim.. iyi bir otel kamp olursa x2 puan kullanıp aktif edeceğim..
  • Zar zor milplus kartımı platinium yapabildim limitimi yükselterek su an limitimi 3 bin TL ye dusursem platinium kartım devam eder mi platinium özelliklerinden faydalanmaya devam edebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: aderici2

Zar zor milplus kartımı platinium yapabildim limitimi yükselterek su an limitimi 3 bin TL ye dusursem platinium kartım devam eder mi platinium özelliklerinden faydalanmaya devam edebilir miyim?

Kaç oldu limit platinum olması için

• 10200 yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mezquita

Adios'da puanlar silinmiyor. Bu çok büyük avantaj.

Yeni düzenleme ile silinecekmiş mt dedi

• CyberBot kullanıcısına yanıt
    Yapı kredi mi dedi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daniel_wellington -- 3 Mart 2018; 17:44:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aderici2

Zar zor milplus kartımı platinium yapabildim limitimi yükselterek su an limitimi 3 bin TL ye dusursem platinium kartım devam eder mi platinium özelliklerinden faydalanmaya devam edebilir miyim?

eder..
    ben 10 binden, 2 bine düşürdüm..
    platin olarak, 2 katsayıdan bilet aldım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Yapı kredi mi dedi?

Evet

• CyberBot kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey yok, kimse söylediyse uydurmuş.

• Geçen ay 5000 e 75 tl harcama hedefi kampanyası vardı cepte kazanda birçok kişide, puanı ne zaman yatacaktı, yatan var mı

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.