Şimdi Ara

Vakıfbank Bankomat Kart'tan ikinci alışverişinize %10 indirim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
14
Favori
5.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/3481-bankomat-karttan-ikinci-alisverisinize-10-indirim

Bankomat Kart'tan ikinci alışverişinize %10 indirim!
    Bankomat Kart'tan ikinci alışverişinize %10 indirim!
    VakıfBank Bankomat Kart ile 9-28 Şubat 2017 tarihleri arasında akaryakıt ve gıda marketi sektörlerinde yapacağınız alışverişler için geçerlidir.
    Kampanya kapsamında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 2. alışverişinize %10 indirim hediye edilecektir.
    Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 20 TL kazanabilir.
    Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonundan HEDIYE yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, TC kimlik numarasının SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
    Kampanya tarihleri arasında farklı günlerde, geçerli sektörlerde yapacağınız ilk alışverişe ödül verilmeyecektir.
    İnternetten yapılacak sanal alışverişler kampanyaya dahildir.
    Kazanılan ödüller 10 Mart 2017 tarihine kadar kartın kullanıma açık olması durumunda yüklenecektir.
    Aynı gün tek seferde yapacağınız alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
    Kampanyaya ticari kartlar, VakıfBank Worldcard’lar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
    VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

• İkinci alışverişin %10u kadar indirim anlıyorum ben. Bu durumda ilk alışveriş 1tl, ikinci 200tl olsa bile 20tl indirim veriyor. Ama tam tersi olursa 10 kuruş indirim. İlginç bi kampanya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakifsa BANNNN...

adi worldcard ama tam anlamiyla worldun avantajlarindan faydalanmak hic de mumkun deil.ykb nin cuzdan olayinin ndn vakif worldler icinde gecerli olmadigini sikayetvar a yazmama ragmen cvp verme curretinde bile bulunmadilar naletler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine bir fantezi deniyorlar üzerimizde :) Bazen kendimizi pokemon go oyununda hissediyorum. Görev veriyorlar herkesi harcamaya götürüyorlar :)
  • bu kampanyayı anlayan var mı.ben akaryakıt alıcam.şimdi en verimli hali nasıl olacak.1. alışveriş 1tl 2.alışveriş 200tl mi olacak
  • En avantajli yontem ilgili sektorde ilk alisverisin cok dusuk yapilmasi ikinci alisverisin ilgili sektorde 200 tl yapilirsa max. kazanc elde edilmis olur.

• Bu nedir ya

• ilk alışverişi bugün, ikinciyi sonraki gün mü yapmam gerekiyor anlayan var mı?
  • nuroll kullanıcısına yanıt
    "Kampanya kapsamında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 2. alışverişinize %10 indirim hediye edilecektir."

Bu anlamda iki cümle daha var açıklamada. Biraz karışık yazmışlar ama aynen dediğin gibi. Farklı günlerde almak lazim. Aynı gün içinde 2 market alışverişi farklı yerlerden yapılsa dahi indirim vermiyor. Aynı gün bi market bi akaryakıt yapsanız ona da vermiyor, anladığım kadarıyla.

Ek:

"Aynı gün tek seferde yapacağınız alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır."

Burdan da şunu anlıyorum. Bugün bi market alışverişi yaptım, diyelim. Kampanya kapsamında indirim getirmeyen ilk alışverişi yerine getirmiş oluyorum. Bugün bi alışveriş daha yaparsam(market akaryakıt fark etmez) kampanyaya bi artısı eksisi olmuyor. Yok hükmünde yani. Önemli olan yarın ki alışveriş; yarın ilk alışverişte meblağı çok yüksek tutmak gerek(200tlye kadar).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ktdgvr -- 10 Şubat 2017; 22:20:53 >

• Aklı olan, Vakıf'ın kampanyalarından uzak durur
  • Ödemeler vakıfbank posuyla yapılmalı değil mi her yerde bulunmuyor da.
  • jdknght J kullanıcısına yanıt
    Açıklamada böyle bi şart yazmıyor. Nerden çıkardınız?

• Denemeye değer.

• ktdgvr kullanıcısına yanıt
    Başka postan çekildiğinde gıda ya da akaryakıt alışverişi olduğunu sistem nereden bilecek onu düşündüm. Bilmediğimden sordum zaten yanlış yönlendirmek istemem kimseyi.
  • Koşullar sıkıntılı,konu takip...

• Uzun numarası var mı arkadaşlar

• Ben mesaj attım katıldım kampanyaya. Şimdi ayin 9 u diyor başlangıcına. Ben 9 nda alış veriste kullanimisim. Mesajı şimdi attigim için dahil olmusmudur

• jdknght J kullanıcısına yanıt
    Bilir o, sorun yok. Her pos bir kod ile sistemde kayıtlıdır. Fakat bazı işyerleri sektörlerini bilerek/bilmeden yanlış bildirebiliyor. Mesela alışveriş yaptığınız yer küçük bir marketse sistemde tekel büfe olarak kayıtlı olabiliyor. Bu durumda hicbir kampanyaya dahil olamıyor. Bu yüzden daha önce benzer kampanyalara dahil olmuş veya ulusal bilinen firmaları tercih etmeniz iyi olur.

• pingu81 kullanıcısına yanıt
    Katıldınız onayı geldikten sonraki alışverişler dahil olur sadece.

• Nakit iade. En sevdiğim kampanya.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.