Şimdi Ara

Vakıfbank Bankomat Kart'tan ikinci alışverişinize %10 indirim! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
14
Favori
5.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buna harcayacağım mesai ücreti vereceği puandan daha yüksek :)
  • Sms gonderimine 65 kuruş gitti. İnşallah dediğiniz gibi ilk alışverişte limit sınırı yoktur, ikinciyi 200 yaparız. Öyleyse kampanya güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkürler

Tebrikler! Katiliminiz HEDIYE kampanyasi kosullarina gore kontrol edilerek, odul tutari 10 Mart 2017 de Bankomat Kartin bagli oldugu hesabiniza yansitilacaktir

• "Kampanya tarihleri arasında farklı günlerde, geçerli sektörlerde yapacağınız ilk alışverişe ödül verilmeyecektir. " sözünden anladığımız 2. Alışverişide ilkini yaptığımız sektörde mi yapmalıyız? Yani yakıt aldıysak 2. harcamayıda yakıtta yapmalıyız öyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir1983

Konuyu açan arkadaşa teşekkürler

Tebrikler! Katiliminiz HEDIYE kampanyasi kosullarina gore kontrol edilerek, odul tutari 10 Mart 2017 de Bankomat Kartin bagli oldugu hesabiniza yansitilacaktir

nasıl nereden yaptınız alışverişleri hocam detay verebilir misiniz ?

• focus kullanıcısına yanıt
    O farketmez. Market ve akaryakıt kombinasyonu olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: formula01

quote:

Orijinalden alıntı: kadir1983

Konuyu açan arkadaşa teşekkürler

nasıl nereden yaptınız alışverişleri hocam detay verebilir misiniz ?

Daha alışveriş yapmadım hocam sadece kampanya katılım sms i attım.

Gelen cevabıda burdan paylaştım.

Benim anladığım.gidip marketten 1 lira alış veriş yaparım bankomatla.

Bir gün sonra da 200 tl lik alış veriş yaparım indirimi alırım.ben böyle yapcam

• kadir1983 kullanıcısına yanıt
    Benim niyetimde ilk alışverişte düşük harcama yapıp, ikinci alışverişi yüksek tutmak. Vakıfbank uyanıp da kampanya koşullarını değiştirmese bari.

• mmucit M kullanıcısına yanıt
    İlk alışverişin düşük yapılması hakkımız zaten hocam. 2.alışverişe topu topu %10 puan veriyor. Bi zahmet ilk alışverişi düşük tutalım ki toplamda en azından %9,95 puan kazanabilelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros jet kasa dan yaptigim alisveriste hesap özetinde "bkm pos harcama " olarak gorunuyo. Sektör Vs bilgisi yok. Herkeste böyle mi acaba?

• Bendede bkm os yaziyor
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler. İlk alışverişi bim a101 vb yerlerden yapsak olur mu?

• İlk olarak 3,60 TL lik harcama yaptım, sonra 150 TL'lik benzin aldım, şimdi ilerleyen günlerde 50 TL daha harcasam 20 TL iadeye tamamlanıyormu, yoksa 15 TL mi iade edilecek, bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo59

İlk olarak 3,60 TL lik harcama yaptım, sonra 150 TL'lik benzin aldım, şimdi ilerleyen günlerde 50 TL daha harcasam 20 TL iadeye tamamlanıyormu, yoksa 15 TL mi iade edilecek, bilen varmı?

Sadece 2. alışverişin %10'u. Şartlar açık.

İlk 3.60 TL'lik harcamanız market veya akaryakıtsa, 15 TL hesabınıza iade yatacak.
  • CyberBot kullanıcısına yanıt
    Olur tabiki.

• Takip edelim bakalım indirim düşecek mi? Ben katıldım.
  • Geri yuklenen var mi?

• bilginorhan kullanıcısına yanıt
    Ayın 10'una kadar yazıyordu şartlarda bakalım ben de beklemedeyim. Gerçi ümidim yok yine M. H. yolu görünür bize, ne zaman bir kampanyasına katılsam ya eksik yatar ya da yatmaz uğraştrır. Ayrıca bakiyemize para olarak mı yatacak yoksa bankomat kartta da puan mı var o u çözemedim henüz.

• Beklemedeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: westberlin

Ayın 10'una kadar yazıyordu şartlarda bakalım ben de beklemedeyim. Gerçi ümidim yok yine M. H. yolu görünür bize, ne zaman bir kampanyasına katılsam ya eksik yatar ya da yatmaz uğraştrır. Ayrıca bakiyemize para olarak mı yatacak yoksa bankomat kartta da puan mı var o u çözemedim henüz.

Bankomat kartta puan yok artı bakiye olarak yüklenecek.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.