Şimdi Ara

VakıfBank 10 Alışverişin 1’i Bizden Kampanyası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
14
Favori
9.033
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • online opetten alıyoruz ya sayacaklar mı bakalım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gepe -- 14 Ağustos 2014; 15:40:07 >
  • Şartlar arasında "..., sigorta ve BES ödemeleri, alışveriş kartlarına yapılan yüklemeler (paypal, ininal, multinet vs.) kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir." yazıyor. Kasko ödemesi burada yazan sigorta ödemesine dahil mi? Daha önce deneyen var mı?
  • arkadaşlar katılım sms lerine cevap geliyormu vakıfbanktan??
  • Alışveriş yapamadigim günlerde Opet onlinedan yakit yüklemesi yapıyorum. Kampanyanin süre sonunu beklemeden hergun alışveriş yapmaya calisiyorum ilk 20000 e girmek için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nekeba

Şartlar arasında "..., sigorta ve BES ödemeleri, alışveriş kartlarına yapılan yüklemeler (paypal, ininal, multinet vs.) kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir." yazıyor. Kasko ödemesi burada yazan sigorta ödemesine dahil mi? Daha önce deneyen var mı?

Hocam sigorta ödemesidir kasko.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vestair

Alışveriş yapamadigim günlerde Opet onlinedan yakit yüklemesi yapıyorum. Kampanyanin süre sonunu beklemeden hergun alışveriş yapmaya calisiyorum ilk 20000 e girmek için.

Benim bildiğim sms atanların sıralamasında 20000 e girmen gerekiyor, yani 20001 sırada sms attıysan ilk 20000 den erkende kampanyayı tamamlasan puan kazanamassın,yani kampanyayı erken tamamlamanında esprisi yok, ama bence zaten senin benim gibi 20000 adam çıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ea6 -- 15 Ağustos 2014; 7:43:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nea6man

quote:

Alışveriş yapamadigim günlerde Opet onlinedan yakit yüklemesi yapıyorum. Kampanyanin süre sonunu beklemeden hergun alışveriş yapmaya calisiyorum ilk 20000 e girmek için.

Benim bildiğim sms atanların sıralamasında 20000 e girmen gerekiyor, yani 20001 sırada sms attıysan ilk 20000 den erkende kampanyayı tamamlasan puan kazanamassın,yani kampanyayı erken tamamlamanında esprisi yok, ama bence zaten senin benim gibi 20000 adam çıkmaz

Vakıfbank kartını kullanan az..kullananlarin da kaçi mesaj atacak..katılanların da arada kazara ufak bir harcama yapıp kampanyadan vazgeçmesi..10 alışverişi tamamlayamayacak olanları da düşünürsek 20000 kişi iyi rakam..sorun yok bence..son güne kadar bile devam edilebilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: ares19051978

quote:

Orijinalden alıntı: Nea6man

quote:

Vakıfbank kartını kullanan az..kullananlarin da kaçi mesaj atacak..katılanların da arada kazara ufak bir harcama yapıp kampanyadan vazgeçmesi..10 alışverişi tamamlayamayacak olanları da düşünürsek 20000 kişi iyi rakam..sorun yok bence..son güne kadar bile devam edilebilir..

Vakıfbank bu ne yapacağı belli olmaz çamura yatabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Opetten onlinr alıyorum bugün üçledim. Uzun yola çıkacağım zaten yakıt alacaktım. Vakıf yan çizerse opetin 15tl si ile avunuruz artık

• quote:

Orijinalden alıntı: berke_han

Opetten onlinr alıyorum bugün üçledim. Uzun yola çıkacağım zaten yakıt alacaktım. Vakıf yan çizerse opetin 15tl si ile avunuruz artık

Hocam burdan yaziyorum eger mh aranmazsa opetl onl. Olur kesinlikle ama denizbonus kliksa ve elektronik kampanyasinda gecen ay oldugu gibi agzimizi tutmayip mh ararsak su forumda 10.000 kisiyiz 100 kisi arasa madde koyup denetime alirlar iptal ederler o yuzden

FORUMDASLARA SESLENİYORUM BURADA BİZE SORUN NE SORACAKSANİZ BANKAYİ LUTFEN ARAMAYİN.

BANKA BENDEN DAHA İYİ BİLMİYOR İDDİA EDERİM.
  • Şartları okudum ilk defa katılacağım sanırım yapı kredi yada vakıf posu şartı yok değil mi.?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farklı pos cihazları geçerli mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

Şartları okudum ilk defa katılacağım sanırım yapı kredi yada vakıf posu şartı yok değil mi.?

Şart şurt yok

• arada bir 10alışverişin biri hediye diyor vakıfbank... hep umursamıyorum ve bu kampanyayı unutup yüklü miktarlarda alışverişler yapıyorum sonra kafa denk ediyor, keşke kampanyaya katılsaydım diye.
    merak ettiğim bir şey var, iş işten zaten geçti de... :/ fatura ödemeleri acaba dahil miydi bu kampanyaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuyuduzu

arada bir 10alışverişin biri hediye diyor vakıfbank... hep umursamıyorum ve bu kampanyayı unutup yüklü miktarlarda alışverişler yapıyorum sonra kafa denk ediyor, keşke kampanyaya katılsaydım diye.
    merak ettiğim bir şey var, iş işten zaten geçti de... :/ fatura ödemeleri acaba dahil miydi bu kampanyaya.

SMS sonradan atsanız bile kampanyaya dahil olabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı dışındaki faturalar dahil

• Beyler smsi bu numaraya attim ama donus olmadi artik bu uzun numsra calismiyormu 0542 663 5000

• quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

Beyler smsi bu numaraya attim ama donus olmadi artik bu uzun numsra calismiyormu 0542 663 5000

Bu numara hiçbir zaman çalışmadıki, sende ne zaman kabul etmişti

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

Beyler smsi bu numaraya attim ama donus olmadi artik bu uzun numsra calismiyormu 0542 663 5000

Bu numara hiçbir zaman çalışmadıki, sende ne zaman kabul etmişti

Kayitlarimda kalmis. Calisan uzun numarasi varmi biliyormusunuz?

• komikadam kullanıcısına yanıt
    Uzun numarası yoktur

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.