Şimdi Ara

VakıfBank 10 Alışverişin 1’i Bizden Kampanyası (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
14
Favori
9.022
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • N11de kullanılmıyor kliksada kullanılıyor ama fiyatlar uçuk geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 45 tl de bana yatmış Allah bereket versin
  • Bana yatmamış
  • şok marketler de kullanılıyormuş ben şok da kullandım, alışverişten önce kullanılıp kullanılmadığını teyit edin şubeden şubeye fark olabilir.Ayrıca önce migrosa gittim kullanılmıyor dedi sadece yapı krediyle anlaşmaları varmış.
  • ttchopper kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler kardes

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartıma yüklenmemiş. aradım müşteri temsilcisi bakın burada otomatik fatura ödenmiş bundan dail değil diyor. 10 ödemenin 5'i fatura idi sanırım. ancak onları otomatik değil elle ödediğime ikna ettim yarım saatte. sonra tamam kaydınız oluşturuldu dedi. 2 gün geçti, bugün şikayetinizin takip kodu şudur gibisinden mesaj geldi vakıfbanktan. ölme eşeğim ölme... worldpuanın üstüne yatacaklar.
  • 10a birler karıştı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umityasar -- 9 Kasım 2014; 11:39:15 >
  • 12 eylülde şikayet numaranız şudur deyip 2 ay hala cevap gelmeyince müşteri hizmetlerini internet adreslerinden şikayet yazdım.
    şu kampanyadan yararlanmak için gerekenleri yaptım inceleyin ve hakkım olan tutarı yatırın diye. 2 gün sonra cevap geldi. kriterler uymuyorsunuz bu yuzden worldpuan yok, şikayetiniz varsa hakem heyetine gidin diye de eklemişler.
    sonra ekstrelerden tek tek yazdım hangi gün ne kadarlık alışveriş yaptığımı. 4 tane fatura vardı aralarında. bunlar otomatık odeme talımatlı değil elle tek tek ödedim, dedim. kriterler neyse uyuyorum onlara verin worldpuanımı diye yazdım. bu sabah mesaj geldi. worldpuanınız yatırılmıştır diye. :)
    zaten eylül ayında aradığımda da müşteri temsilcisi otomatik ödeme yapmışsınız demişti. halbuki hayır. bunlar sistemden hemen göremiyor sanırım elle mi ödedik otomatik mi ödedik diye...
  • arkadaşlar 10 harcamanın birisi hediye kampanyasında dolar ekstresi de dahil mi?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.