Şimdi Ara

VakıfBank 10 Alışverişin 1’i Bizden Kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
14
Favori
9.033
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben daha önceki kampanyalara katıldym 10 a1 olanlara hiçde dediğiniz gibi ilk 10 günlük bir sart yok ben son alışverişleri 30 31 gibi yapıp puan kazandım...
  • 55_42 kullanıcısına yanıt
    Başıma geldiği için paylaştım bu durumu , forumdan çok samimi olduğum 2 kişinin de puanı yüklenmedi ...
  • bazen banka müşterilerini uğraştırıyor ben de 10 a1 kampanyasına katılıyorm ve ay sonuna kadar alışveriş yapıyorm puanım sorunsuz yatıyor...
  • O işte bir yanlışlık vardır hocam, yatmayan puanlar başka sebeplerle yatmamış olabilir. Öyle bir şart yok.
  • SxXXxN kullanıcısına yanıt
    Geçen sene 10 bin kişi ile sınırlandırdığı linkdeki yazımı inceleyiniz ;

http://forum.donanimhaber.com/m_82249592/mpage_2/f_//tm.htm#82779829

bu şekilde yazdığım halde olumsuz yanıtlandı ...

Adios gurubundan da çok iyi bildiğim 2 kişiye 10 alışverişden 1 bedava kampanyasından puan yatmadı ...

Bankanın sayaç sistemi tam çalışmadığından anladığım kadarıyla önce ilk 30 bin kişinin sms mesajını kabul ediyor , sonra bu 30 bin arasından işlemini tamamlayan ilk 20 bin kişiye puan yatırıyor , kısacası alışverişleri ilk tamamlamak daha iydir. Hele şu anda eksi puanda olup da avansı kapatmanın zor olduğu bu dönemde bu kampanya kaçırılmayacak kadar çok önemli ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mat34 -- 10 Ağustos 2014; 0:31:01 >

• 8 ağusots sabah 15 dolarlık bi işlemim var, geçerli sayılır mı arkadaslar
  • Dolar ekstresi ayri oluyor dahil olur mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mculhaci

Geçen sene 10 bin kişi ile sınırlandırdığı linkdeki yazımı inceleyiniz ;

http://forum.donanimhaber.com/m_82249592/mpage_2/f_//tm.htm#82779829

bu şekilde yazdığım halde olumsuz yanıtlandı ...

Adios gurubundan da çok iyi bildiğim 2 kişiye 10 alışverişden 1 bedava kampanyasından puan yatmadı ...

Bankanın sayaç sistemi tam çalışmadığından anladığım kadarıyla önce ilk 30 bin kişinin sms mesajını kabul ediyor , sonra bu 30 bin arasından işlemini tamamlayan ilk 20 bin kişiye puan yatırıyor , kısacası alışverişleri ilk tamamlamak daha iydir. Hele şu anda eksi puanda olup da avansı kapatmanın zor olduğu bu dönemde bu kampanya kaçırılmayacak kadar çok önemli ...

Bana simdiye kadar vakiftan hep yatti hatta son 10 güne sigdirdigim oldu kisiye ozel versin diye.

• Bende 8 Ağustos'ta sabah erkenden 30 TL lik bir alışveriş yaptım. Sonrada bu kampanyayı öğrendim. Daha önce öğrenseydim, 50 TL nin altındaki alışverişi başka karttan çektirirdim. Ama işte 50TL worldpuanı 30 TL. ye indirmiş olduk.

Alışverişten sonra mesaj atsamda sanırım yinede bu alışverişimi dahil ediyorlar...

• kaansay kullanıcısına yanıt
    evet 8 inde yapmış olduğunuz 30 tl dahil olur mesajı daha sonrada atmış olsanız....
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: polyo

opet internetten 10 adet 50 tl benzin alacağım.

iyi fikir hocam, benzinde %10 indirim,
    opet sitesinden % kaç geliyor şu anda?

bu rada kampanyaya ahil değil diye buna bi camur bulabilirler mi acaba

alışveriş kartlarına yapılan yüklemeler (paypal, ininal, multinet vs.) kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

belki bunu kullanabilirler opet için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulusane

quote:

quote:

alışveriş kartlarına yapılan yüklemeler (paypal, ininal, multinet vs.) kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

opet online dememiş ucu açık vs demiş dikkat

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: ulusane

quote:

quote:

opet online dememiş ucu açık vs demiş dikkat

dahil değil demedim ki; arkadaş "bi camur bulabilirler mi acaba" diyince, boyle bi camur bulabilirler dedim

• ulusane U kullanıcısına yanıt
    Mh aramazsak uyanmazlar ararsak şimdiden bi b...ka yaramaz iptal ederler.
  • Daha önceki kampanyalarda aldığımda geçerli sayılmıştı.Aksini belirten bir durum görünmüyor.
  • kaansay kullanıcısına yanıt
    Almış olduğun eğer bir ürün ise fişi ve slibi ile git iade et . Ama akaryakıt gibi bir harcama ise slibi ver işlemi iptal ettir ve tekrar başka banka kartından çekim yaptır . Ama bir marketden bir ürün aldın ve o ürünü de açtıysan o markete gir ve aynı üründen tekrar al ve eski fiş ve slib ile iade et . Böylece o günkü harcamanız sayılmaz ve ondan sonraki harcamalar sayılır ...

Geçen sene Ağustos ayındaki kampanya da sanırsam yanlışlıkla 100 TL world kampanyasında aynı gün içerisinde 100 TL lik işlem yaptığım halde 20 küsür TL lik bir işlem daha yaptım ve aklıma geldiğinde aradan 2 gün geçmişti ve hemen slib ve fişi götürerek iade yaptım ve mh arayarak kayıt açıp gerekli görüşme bilgilerini kaydettim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Mh aramazsak uyanmazlar ararsak şimdiden bi b...ka yaramaz iptal ederler.

iyi de olup olmayacagına emin olmadan her gun girip 50 tl yakıt almak,
    hemen zaman hem gereksiz erken para cıkısı.

aylık benzin kullanımım 200 tl yi gecmez.
  • arkadaşlar bu Vakıfbank mesaj sisteminde problem var sanırım. bu kampanyada sms yanıt gelmeyenler vardı, ben attım banada gelmedi. 1 gün sonra bir daha attım 2 defa katılamazsınız filan dedi.

şimdide carrefour için msj attım yine cevap gelmedi. mh yi arayıp soracağım ne saçma iş.
  • Dün annelutfenden 200,59 krsluk 9 taksitli alisveris yaptım bu bir tane yapmış saydırır mı beni arkadaslar?

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Elbette bir tane işlem taksit vs farketmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.