Şimdi Ara

Vakıf bankomat 500 / 30 (sektörsüz) 15-30 Nisan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
18
Favori
12.102
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yagmur2780

Net kampanyası hangisii hocam ?

Sanal Bankomat Kart kampanyası. 4x100 harcamaya 4x5=20TL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

aslında sormak istediğim diğer kampanyalarla birleşip birleşmemesiydi, bu durumda birleşmiyor anladığım kadarıyla.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Hocam kartin son 6 hanesiyle kampanyalara katılmak mümkün olduğu için Sanal Bankomat kampanyasını ayrı yapmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Sanal Bankomat Kart kampanyası. 4x100 harcamaya 4x5=20TL.

Alıntıları Göster

Bu kampanya bende çıkmıyor mesaj atsak katılabilir miyiz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfozcn67

Bu kampanya bende çıkmıyor mesaj atsak katılabilir miyiz hocam?

Alıntıları Göster

Bildiğim kadarıyla bu kampanya kişiye özel ama tabi birçok kişide çıkıyor. Bu gibi durumlarda katılım için mesaj attığınızda"Tebrikler... Kampanyasına katılımını başarılıdır" diye otomatik sistem mesajı geliyor ancak daha sonra ödül kazanımı olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Bildiğim kadarıyla bu kampanya kişiye özel ama tabi birçok kişide çıkıyor. Bu gibi durumlarda katılım için mesaj attığınızda"Tebrikler... Kampanyasına katılımını başarılıdır" diye otomatik sistem mesajı geliyor ancak daha sonra ödül kazanımı olmuyor.

Alıntıları Göster

Geçen ay vardı ama bu ay cepte kazan bölümünde göremedim.

• Uygulamada gözükse bile sms/mail gelmediyse banka puanı yatırmıyormuş hocam. Burada bir arkadaş öyle yazmış:https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/148706795

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Hocam uygulama da var fakat tıklayınca kredi kartı sahibi olmadan göremezsiniz diyor. Görebilsek kodunu öğreneceğim ama çıkmıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kampanya resminin üzerine basılı tutunca bağlantıyı aç çıkıyor. Ona basınca tarayıcıda açıyor:

https://store.donanimhaber.com/4e/7e/24/4e7e24e5aab8389edf82737ed32eee05.png

Şu resimdeki 1.kampanyanın kodu "HESAP" 3.kampanyanın kodu "OZEL" Diğer konuda dediğim gibi uygulamada gözükse bile sms/mail gelmediyse vakıfbank yatırmıyor yazmışlar. Bana geçen ay sanal (NET) kampanyasının sms'i geldi, katıldım yattı. Bunların sms'i gelmedi, sadece uygulamada gözüküyor. Yatar mı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 18 Nisan 2021; 1:38:14 >
    Bu hangi browserdı hocam. Vakıfbank mobil uygulama da uzun basınca olmuyor çünkü

• Aynı kampanyalar bende de çıktığından tekrar uğraşmamak için resmi diğer konudan aldım. Iphone'daki vakıfbank uygulamasında kampanya resmine basılı tutunca sayfa önizlemesi açılıyor, ordan bağlantıyı aç deyince safari'de açıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 18 Nisan 2021; 1:58:56 >
    Daha önceden 250/10 kampanyaları bana sms gelmezdi fakat katılırdım. Bunlarda da şansımı deneyeyim gelirse haberdar edeceğim İlginiz icin teşekkür ederim hocam çok sağolun

• Önemli değil hocam. 250/10 kampanyası vakıfbank'ın sitesinde yer alıyor. Genel kampanya. Bu durumda yatıyor ama uygulamada gözüken size özel kampanyalar sms/mail gelmeyince yatıyor mu bilmiyorum, denemek lazım. Bu arada 250/10 kampanyasına sanal kart dahil mi? Bu 500/30 kampanyasının detaylarında bankomat sanal kart dahildir yazarken 250/10 kampanyasında yazmıyor. Sanal kartla katılsak sorun olur mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 18 Nisan 2021; 3:24:8 >
    Şartlarda çok katılar hocam. Normal kartla katilsaniz daha iyi olur diye düşünüyorum

• Riske atmamak için öyle yapacağım. Teşekkürler hocam.

Rica ederim hocam. Bu kampanyaları da diğerleri bitince deneyeceğim sonra haberdar ederim eğer gelirse

• quote:

Orijinalden alıntı: ciceros

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/148613793

Teşekkürler

• Net kampanyası , yani sanal bankomat kart için bana mail gelmiş ama SMS atma vs gibi bir açıklama yok. Uygulamada da yok kampanya

Sadece mail gelmesi yeterli mi yoksa ekstra bir şey yapılması gerekir mi?

• ThatsIt T kullanıcısına yanıt
    Sms ile katılım sağlayın yoksa kampanya katılımınız sağlanmaz

• F limit doldu pp sayar mı.Malum T yi saymıyor vakıfbank

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.