Şimdi Ara

Vakıf bankomat 500 / 30 (sektörsüz) 15-30 Nisan (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
18
Favori
12.100
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet diğerlerinin tarihleri farklı bu da yarın sabah hesapta olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir kampanyanın en güzel anı; bende görünüyor, bende de görünüyor; bana yatmış, bana da yatmış kısmı. Normalde 30₺ için ne uğraşacam, işsiz bunlar diyen adamlar, bu kısımları okuyunca canları çekiyor ve onlarda bize katılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim

• Bendede yükleneceklerde gözükmüyor. anlaşılan kaynağından kestiker ..hava alacağız gibi duruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba_2233 M kullanıcısına yanıt
    Evet bir türlü bitmedi bu muhabbet ayın 10 gibi iyice artar. Gelenek gibi birşey oldu.

• İnsanlar böyle yapmayı seviyor. Bugünün insanı eğlencesinden ödün vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Bendede yükleneceklerde gözükmüyor. anlaşılan kaynağından kestiker ..hava alacağız gibi duruyor

zannetmiyorum, ag yapmıştım gözükmüyor bende de

• Yüklenecek olarak görünmeyenler, işlemi sanal bankomatla yapmıştınız büyük ihtimal. Sanal bankomat kampanyaya dahildi ama bunu vakıf personeline anlatmak lazım bir de.

• ahmet0691 A kullanıcısına yanıt

Tabi vakıf personeline anlatmaya kalkarsanız, gelecek aylarlarki kampanyaların akibeti ne olur bilinmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_2233

Tabi vakıf personeline anlatmaya kalkarsanız, gelecek aylarlarki kampanyaların akibeti ne olur bilinmez.

Lafı ne şekilde anlıyorsunuz bilmem ama, geçen yıl kredi kartından alışveriş yaptığım çok puanlar gitti. Cepte kazanda göründüğü halde seçili siteler kuralı uydurdu sonradan. ( Geçen yıl bilenler bilir meşhur ronego.com vardı, giyim geçiyordu). Sonra akaryakıtta petrol ofisini saymadı ( önceki kampanyalarda aynı posu saydığı halde) Aytemizi sayıyordu, sonra internetten yapmışsınız dedi saymadı. Anlatmakla bitmez. Cepte kazan uygulaması anlatsanız da anlamıyorlar.

Tabi yukarıda anlattığım gibi burada da bazı arkadaşlar ( buna sizde dahil ) bankayı her aradığımızda x y c Ğ siteleri hakkında arandığını sanıyor. Çünkü kendileri gibi başkalarına da sadece ödeme kuruluşlarından işlem yapıyor sanıyor ve bu bir paranoya haline gelmiş. Sizin para çevirdiğiniz siteler hakkında en ufak bir arama yapmış birisi değilim. Üstelik bu konuda yazdığım mesaj ve fikri beyanlarımı daha önceki mesajlarımı okuyarak görebilirsiniz.

Şimdi okumadan, anlamadan boş ithamlarda bulunarak fevri mesajlar atmayınız ve mesajıma da gereksiz cevap vermeyiniz.

• Fe ile yapmistim 250 + 250 . 250ye 10 ile birleşir diye. Belki de ikisi birlesmeyecek. Ondan görünmüyor. Havamizi alacaz

normal kartla yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

normal kartla yaptım

2 Parametre var ; 1. sanal bankomat kartla yapılan sayılmamış bundan eminim, 2. cisi dahil olmayan yerlerden yapılmış olabilir.

Yarın göreceğiz bakalım yatacak mı yatmayacak mı sanal bankomat kart. Çünkü kart işlemleri olarak asıl bankomat kartı listeliyor belki ekrandan görünmemiş olabilir.

her ay olan 200/10 kampanyasını yaptığım yerden yaptım, bu kampanya martta'da vardı o zaman yatmıştı. 200/10 hep yatıyor zaten..

geçen ayın 200/10 kampanyası da yatmazsa belki orayı engellemiş olabilirler

haklısınız, sanal bankomat ile yapmıştım. vb müşteri hizmetlerine laf anlatmak çok da kolay değil. pek ümidim yok açıkcası benim :(

• Benim yüklenecek kısmında görünüyor 30 lira

• Yuklenen varmi

• kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Yarın yüklenir hocam

• ben de sanal kartla yaptım ama yüklenecek gözükmüyor site altungolddu

• Arkadaşlar malesef ben de de gözükmüyor her şeyi doğru yapmama rağmen bu ay Vakıf'ın sistemi doğru çalışmamış kimine yatacak gozukuyor kimine gozukmuyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.