Şimdi Ara

Vainglory iOS ile MOBA (Ana Konu) 1.1.5 Güncellemesi geldi. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
2
Favori
10.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan için rank girmek istiyorum ama sup karakterlerinde clockwork bugu devam ediyormu hala var mı herhangi bir bilginiz acaba
  • Ne kadar uyuz oynayanlar Ada'm dirildikten sonra birdaha hareket etmiyor amaçlı nedir bilmiyorum fakat iki kişi savaşıyoruz tabiidir baya zor oluyor adamakıllı oynayana denk gelemedim bende boot lafla oynuyorum tabi hep aynı
    Bu arada yeni olduğum için pek birşeydende anladığım söylenemez
    Yardım ve Ada'm akıllı süre geçirmek isteyenler
    nick gokbora

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5S kullanıyorum ama telefonum kaldırır mı, kaldırsa da minicik ekranda oynanır mı diye tereddüt ettiğim için indirmiyorum oyunu uzun süredir..

Var mı 5s'te oynayan?
  • Yeni güncelleme ile oyun harika oldu

• Ss4Gogeta kullanıcısına yanıt
    Hiç sıkıntı olmuyor kasma anlamında, ipadden sonra 5s le oynayım diyince zorlaşıyor işler. Zevkine oynanır yine de

• Benim lonca komplebbirakti oyunu seviyeler 9-10 arada arbede atiyorum sadece ben birde yazinda etkisi oldu herkes tatil sicak havada eve tikilmak istemiyor vs

• Arkadaşlar oyunda vaingloriusum nam-I değer rank 10 oyun Hakkı'nda meta veya build tavsiyesi isteyenler mesaj kutumu yakabilir Eu32 chalengarda oynamaktayım twitchden stream yapılan maçlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bdoo -- 4 Ağustos 2016; 22:42:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok severek oynadığım oyun.

•  Vainglory iOS ile MOBA (Ana Konu) 1.1.5 Güncellemesi geldi.
    Oyun Hakkı'nda detaylı bilgi isteyenler bana mesaj atabilir veya meta build tavsiyesi hakkında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bdoo

Vainglory iOS ile MOBA (Ana Konu) 1.1.5 Güncellemesi geldi.
    Oyun Hakkı'nda detaylı bilgi isteyenler bana mesaj atabilir veya meta build tavsiyesi hakkında

Oyundan ekledim,meta değil ama bi lonca alabilirsen mis gibi olur

• saçma sapan localardan bıktım adam gibi loca alacak varmı adamın clanını seviyesini yükselttik loncadan atmış daly... hergün maç yapıyoruz bide. bu arada 29 lwlim sıralama filan kasamıyorum

oyun ilk başlarda kusursuzda yeni gelen patchlarla boka sarmaya başladı 6sde anlık fps düşmeleri oluyor ve arbede kısmında takım bazen 2 kişi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurokurban

quote:

Orijinalden alıntı: Bdoo

Vainglory iOS ile MOBA (Ana Konu) 1.1.5 Güncellemesi geldi.

Oyundan ekledim,meta değil ama bi lonca alabilirsen mis gibi olur

Güncel rankın nedir ?

• Bdoo B kullanıcısına yanıt
    Seviyem 12 daha 8 hero olmadığından giremedim yerleştirmeye :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurokurban

Seviyem 12 daha 8 hero olmadığından giremedim yerleştirmeye :P

Normalde alımları yaparken başkanla en az 9 tier olmasına bakıyoruz şu durumda alamayız

• sonbahar sezonunu tamamladım 50 level oldum fakat ne karakter verdi nede adam gibi opal verdi 1 opal verdi sadece ne bu saçmalık böyle millete karakter çıkmış hep kutudan
  • 5v5 harita gelene kadar oynamayacağım.
    sanırım 5 vs 5 haritada hiç gelmeyecek gibi.
    bu kadar zormu bunu yapmak anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

5v5 harita gelene kadar oynamayacağım.

Hayır neden 5v5 anlatabilirmisin öyle olunca ne değişecek zaten telefondan oynuyorsun sarjın anasını ağlatıyor oyun 5v5 olunca daha çok keyif alacağını sanmıyorum sadece ezberlenmis bir laf. Haritası tam mobile uygun ne uzun ne kısa oyun en fazla 20-25 dk oluyor yani amaç ne 5v5 de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve beklediğim 2.0 güncellemesi geliyor. Detayları türkçe altyazı seçeneği ilehttps://www.youtube.com/watch?v=Ylmrt-VSbL4&feature=youtu.be linkinden izleyebilirsininiz. IGN : MrCulha
  • quote:

Orijinalden alıntı: youssouf1995

quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

5v5 harita gelene kadar oynamayacağım.

Hayır neden 5v5 anlatabilirmisin öyle olunca ne değişecek zaten telefondan oynuyorsun sarjın anasını ağlatıyor oyun 5v5 olunca daha çok keyif alacağını sanmıyorum sadece ezberlenmis bir laf. Haritası tam mobile uygun ne uzun ne kısa oyun en fazla 20-25 dk oluyor yani amaç ne 5v5 de

hocam tek yol var en azından sağlı sollu orman yapsalardı 3 vs 3 oluyor madem. harita hala aynı harita renk paleti ios daki gibi olsa daha iyi olurdu. bana göre eksiklikleri bunlar.
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    Sağlı sollu orman yerine host gibi 2 yol yapılabilir tercibe göre tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.