Şimdi Ara

Vainglory iOS ile MOBA (Ana Konu) 1.1.5 Güncellemesi geldi. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
2
Favori
10.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soryy

quote:

Orijinalden alıntı: omfapa

iOS 9 dan mıdır oyunun yeni güncellemesinden midir anlamadım ama iPad mini retina da çok ciddi fps düşmesi var önceden çok rahat oynuyordum fakat şimdi arada fps aşırı düşüyor ve bu beni deli ediyor bunu acilen düzeltmeleri lazım bu arada nickim omfapa herom sonsuzluk skarfı 1 20levelim eklemek isteyen eklesin

Aynı fps düşmesini bende yaşıyorum malesef :(

Bunu bir an önce düzeltmeleri lazım yoksa oyunun hiçbir tadı kalmayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mükemmel oyun

• ugway kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar biz de başladık maalesef :( buraları hareketlendirelim. Avea Google kampanyasıyla Ronayı açtım kendisi ilk göz ağrımdır.

Her kahramanın ilk geliştirilmesi gereken özellikleri sıra sıra ekleyelim güzel bir başlık olsun
  • Tablete indiriyorum şu anda. Oyun nasıl ? P2W mi ? Bir rehber var mı forumda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Tablete indiriyorum şu anda. Oyun nasıl ? P2W mi ? Bir rehber var mı forumda ?

Oyun F2P.Moba geçmişiniz varsa LoL,Dota vb gibi çok kolay alışırsınız.Rehber olarak Türkçe yok benim bildiğim.Ama sorularınıza elimden geldiğince cevap verebilirim.
    Ayrıca Vainglory Forums sitesine girip Türkçe bölümündende bilgi alabilirsiniz ancak orası pek aktif değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaxis -- 31 Ekim 2015; 0:24:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

quote:

Oyun F2P.Moba geçmişiniz varsa LoL,Dota vb gibi çok kolay alışırsınız.Rehber olarak Türkçe yok benim bildiğim.Ama sorularınıza elimden geldiğince cevap verebilirim.
    Ayrıca Vainglory Forums sitesine girip Türkçe bölümündende bilgi alabilirsiniz ancak orası pek aktif değil.

Ciddi bir moba geçmişim var. Tablete indi fakat açamıyorum. Bazı cihazlara uyumsuzmuş. Anlaşılan epey emekleme aşamasında daha. Galaxy S3 ile de oynamam oyun. Telefon ölmek üzere zaten. Tablette çalışsaydı keşke. Vainglory durdu diyor açmıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

quote:

Ciddi bir moba geçmişim var. Tablete indi fakat açamıyorum. Bazı cihazlara uyumsuzmuş. Anlaşılan epey emekleme aşamasında daha. Galaxy S3 ile de oynamam oyun. Telefon ölmek üzere zaten. Tablette çalışsaydı keşke. Vainglory durdu diyor açmıyor.

Evet oyun daha Sezon 1 de.Ve dediğiniz gibi birçok cihaz ile uyumsuz.Benim cihazımla da uyumsuzdu ama 1 hafta önce cihazım desteklenmeye başladı.Geliştiriciler desteklenen cihaz sayısını her yeni yamada artırmaya çalışıyorlar.Umarım bir sonraki yamada sizin cihazınız da desteklenen cihazlar içinde olur.

• Yaxis kullanıcısına yanıt
    Chuwi Vi8 var bende. 2GB ram 1.83 ghz intel işlemcili. 75$'lık tablet için tam bir fiyat performans canavarı. Google play store'daki her oyun çalışıyor. Bunun çalışmaması biraz saçma geldi. Universal olarak çalışması lazım aslında bütün android cihazlarda.

• Apple TV desteği gelecek mi acaba?

• Hocam sizde hangi cihaz var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 1 Kasım 2015; 2:51:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Hocam sizde hangi cihaz var ?

LG Gpad 7.0 var bende.

• Arkadaşlar ekleyebilirsiniz.

nickname : JonVaynen
  • Arkadaşlar oyunda yeni sayılırım ve koshka karakteri ile oynuyorum.Sizce marketten hangi buildleri almalıyım(atağımda iyi olsun)
  • quote:

Orijinalden alıntı: heyymike

Arkadaşlar oyunda yeni sayılırım ve koshka karakteri ile oynuyorum.Sizce marketten hangi buildleri almalıyım(atağımda iyi olsun)

Oyunu İngilizce oynadığımdan eşya isimlerinin ingilizcesini biliyoyorum kusura bakma.

Başlarken Energy Battery + 2 Halcyon Potion

1. Base Dönüşü Void Battery + Crystal Bit

Orta oyunda (Mid game) : Frostburn + Travel Boots + Reflex Block + Eclipse Prism

Final Build: Frostburn + Shatter Glass + Journey Boots + Aftershock + Clockwork + Crucible

• Yaxis kullanıcısına yanıt
    Bilgilerin için teşekkür ederim.
  • oyun güzel fakat bir süre sonra aynı harita ve embesil takım arkadşları cidden fenalık getirio :D bakalım belki yüklerim tekrar fena sarıyor ama takım arkadşın iyi ise . Bird HON var bunun gibi oda güzel deneeyin derim.
  • loncamıza ve takımımıza katılacak güvenilir birlikte oynayacak arkadaşlar arıyorum katılmak isteyen (DBGstudios) ekleyebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: dbgstudios

loncamıza ve takımımıza katılacak güvenilir birlikte oynayacak arkadaşlar arıyorum katılmak isteyen (DBGstudios) ekleyebilir

Oyuncuların Seviye geneli kaç
    Level değil skill tier :)

Bende sağlam birşeuyler bakıyorum embesillerden 8yüzünden 8 den 7 ye düştüm

• Bende cok lag var sizde durum nasil?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de ping yükseliyor anlamıyorum HalilKok oyuncu adım isteyen ekleyebilir.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.