Şimdi Ara

--- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü --- (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.157
Cevap
82
Favori
382.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nerden aldiniz hocam. AE linki fln var mi?
  • Yurt dışından alan kişiden ihtiyaç fazlası olarak almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rsimsek -- 11 Mart 2021; 21:39:0 >
  • Audi A4 B7 kasa 2008 araçta bulunan concert 3 teypin Aux menüsü videodaki gibi açılır mı acaba? Açılıyorsa Ankara'da nerede yaptırabilirim? Yada yapan kişi var mıdır? Yanlış anlaşılmasın ama piyasası ne kadardır bu işlemin? Teşekkürler

• rsimsek kullanıcısına yanıt
    Zamanında Avrupa ürünü orijinal kablo almıştım. Bu zamana kadar çıkan bütün sürümleri çalıştırıyor ne lisansı patladı ne görmemezlik yaptı.

Tee 2015 yıllarında sahibinden almıştım.
  • Ne kadar para o kadar köfte olayı.;)

• Herkese merhaba, 2011 model golf 6 sahibiyim, kodlama yapmak için Çin’den kablo satın aldım ancak araca bağlantı yaptığımda security key ler baloncuk şeklinde görünmüyor, nasıl çözüm bulabilirim yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.
  • Bendeki Yeti de 2011 model Golf ile aynı platform olduğu söyleniyor, PQ35. Dolaysıyla PQ35 için bir çok şeyde şifre gerekmiyor.

• Polo 6c aracıma hız sabitleyici taktırdım. Aracımda rcd360pro teyp mevcut. Hız sabitleyicisini kodladıktan sonra sürüş bilgilerinin bulunduğu ekran ingilizce oldu sonra bilgisayara bağlayıp türkçeye çevirdiler. Teyp orijinal olmadığı için ingilizceye döndüğünü söylediler. Daha sonra stop vaziyette direksiyonun altındaki ekranda tarihin gözükmediğini farkettim aradım bizlik bişey yok zaten öyleydi falan diyorlar üstelemedim. Bu tarih kısmını geri getirme yolu var mı?

• Arkadaşlar herkese merhaba,

Ali'den bir kablo aldım. 21.3.0 versiyonla geldi. Aracım 2012 model audi a3. Aracımda viraj aydınlatmaları, uzunlar yanınca sisler kapanması gibi özellikleri açtım. Ancak içeriden katlanan ayna olmasına rağmen aynaları otomatik kapama yapamadım. Ayrıca, kiliteiynce korna çal seçeneğini de buldum aktif ettim ancak bir türlü kornam aktif olmadı.

Alarmı aktif ediyorum, aktifken kapıları içeriden açıyorum 4 lüler yanıyor. Ancak kornayı çaldıramıyorum.

Adaptasyon kısmında ise basit birkaç madde var. Öyle intertte gördüğüm gibi karışık liste görünmüyor. KAdran selamlama ile ilgili hiçbir şey yok. Staging, indicator celebration falan yok. Dediğim gibi adaptasyon kısmı çok zayıf.

Sizce durum neden kaynkalnıyor

• --- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü ---

Resimde görüldüğü üzere herşey ok ama library ve driver versiyonları farklı.Bu durumda kodlama yapılabilir mi? Yapılırsa bu versiyon farklılığının nasıl bir sıkıntısı olur?

Bu arada aracım 2021 t-roc kodlamaları nerden bulabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanoran -- 3 Ekim 2021; 0:23:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_bozkurt

Vcds release olanların hepsi uyar.
    Şuan son sürüm vcds 20.4.2 sürüm var.
    Çin'den aldım ben 3 hafta önce. Vergi dahil 230tl ye mal oldu.

Vag kkl kablo almayın.

son yazdığımla ilgili bir bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

• sanoran kullanıcısına yanıt
    Problem gözükmüyor. Launcher yada crack diyekim, dosyayı klasörün içine atıp ordan kullanın.
  • by_bozkurt kullanıcısına yanıt
    Nasıl anlamadım?
    --- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü ---

İnstaller yapıp loaderi kurdugunuz dizine atacaksınız. Onu çalıştırıp kullanacaksınız.
  • by_bozkurt kullanıcısına yanıt
    Onu o şekilde yapmıştım zaten. Teşekkürler. Bu arada kodlamaları nerden bulabilirim?
    Aracınıza göre forumlara bakacaksınız. Sabit kaynak bilmiyorum.
  • Böyle bi sıkıntıyla karşılaştım security acses kısmına gireceğim ama giremiyorum. Çözümünü bilen var mı acaba? --- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü ---
  • Merhabalar.
    Arkadaşlar yeni edindiğim, Rosst-Tech vcds kablo ve programı (21.3) ile, aracımdaki (2010 Passat dsg) Şanzıman kısmına girdiğimde adaptasyon ve diğer bazı sekmeler aktif olmuyor. Tecrübesiz ama azimli bir birey olarak tam bir gün uğraştım beceremedeim. Yapmaya çalıştığım yoğun araştırmalar ve deneyimim sonucunda. Bu program ile (vcds) yapılan işlemlerin yalnız yarım kontak'ta yapılabildıği, dolayısı ile herhangı bir yol adaptasyonu yapılamayacağı kanısı oluştu.
    Yanıldığımı umarak, Bu konuda Bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlardan ricam:
    Öncelikle vcds programında dsg yol adaptasyonu yapılabiliyormu? Yapılıyor ise; bendeki ilgili sekmeler neden aktif gelmiyor olabilir acaba?
    Teşekkürler...
    --- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demkemal -- 14 Kasım 2021; 0:55:35 >

• selam arkadaşlar 2013 polo trendline kadran selamlama kodu nedir bilen var mı . bir çok özelliği açabildim ama kadran seçenek olarak çıkmıyor . Staging kısmı adaptasyonda var ama müdahele edilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsoul -- 23 Kasım 2021; 23:8:42 >
  • Bendeki Yeti 2011 PQ35 platformunda ve 17-Instruments->Adaptation->Listeden Staging/indicator_celebration Yes ile selamlama açılıyor. MQB platformu ise farklıdır. Onu da ilgili yerli veya yabancı sitelerden bulabilirsiniz.

https://www.golftutkusu.com/topic/68-vag-com-kodlamalarla-ilgili-genel-paylasim-konusu

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.