Şimdi Ara

--- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü --- (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.158
Cevap
82
Favori
382.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vcds 19.6 aldım ve kullanıyorum. security access kodu lazım,
    ayrıca kullanım kılavuzunu türkçeye çevirdim. resimler kaldı. onlarıda yakında çevireceğim.
    lisansım olmadığı için programı çeviremiyorum.
  • Uzaktan kumandadan konforlu açma yaparken şu "arka" camların açılmasını nasıl engelleriz? Bunun için bir kodlama var mı?
  • Gelin ücretsiz açıyım hocam
  • Beyler tdi araç n146 diye bir hata veriyor ve sürekli rölantide ve giderken hafif titriyor.Nasıl ayarlanır bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar istanbul avrupa yakasında elinde vag kablosu olup 2013 tiguan aracımın ücretsiz gizli özellikleri açabilecek birileri varmı
  • Resimdeki olayın çözümü nedir arkadaşlar denemediğim yol kalmadı ? Kablo aliexpress den aldım internet kapalı kullandım kendi programını denedim ama Nafile

--- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü ---

• merhaba arkadaşlar avrupa sürüm güncellenebilen kablo ile orjinal ross tech arasında ne fark var bilgisi olanlar cevap verebilirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa2001

vcds 19.6 aldım ve kullanıyorum. security access kodu lazım,
    ayrıca kullanım kılavuzunu türkçeye çevirdim. resimler kaldı. onlarıda yakında çevireceğim.
    lisansım olmadığı için programı çeviremiyorum.
    Hocam bende 20.4 versiyon cihaz aldım. 5 farklı araca bağladım 3 tanesinde Securty Acces (31347) kodu kabul etmiyor. 31347 yi kabul etmeyen araçlarda uygun kodu nasıl bulabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: nabaki

12.12 ve üzeri
    yani ilk rakam yıl ikinci rakamda o yılda çıkan güncellemenin sayısıdır

güncel olarak 17 - 18 - 19 herhangi biri sizin işinizi görür

Alıntıları Göster
    Nazım bey merhaba. 20.4 cihaz aldım. 2003 model Bora aracının uzaktan kumanda ile cam açma kapama özelliğini açmak istedik ama araca bağlamadık.
    Test yapıyoruz sorun yok ama Cent. Elec veya Coding kere giriş yapamıyoruz. İşlev desteklemiyor gibi bir hata mesajı çıkıyor. Neden olabilir bir yorumunuz varmı?

• CaNeRR kullanıcısına yanıt
    virüs programını kapat
    kontağı çevir
    ben dede aynı sorun vardı.
  • musa2001 M kullanıcısına yanıt
    Virüs programı yokki Bilgisayarda

• İzmirden yardımcı olabilecek var mı vagcom için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

Virüs programı yokki Bilgisayarda
    windows'un kendi antivirüs yazılımı da var eğer windows 10'sa.
  • Herkese selam
    2015 model 6C aracımda bluetooth mevcut değil, aliexpress'ten bluetooth modulünü alıp teybe montajlayım diyorum fakat kodlama da gerekiyor.. kodlama için yardımcı olabilecek var mıdır
  • CaNeRR kullanıcısına yanıt
    microsoft security veya defender de yok mu?
  • ÇöZdüm firewall güncelledim

• Merhaba 2013 model audi a3 aracim icin vagcom kablo almak istiyorum, aliexpreste 140tl yede kablo var 190tl yede arada ne fark var acaba? Hangisini almaliyim? V1 v2 diyede bi ayrim var

• Elimde 20.4.1 versiyon kablo mevcut ilgilenenlere duyurulur.
  • 2006 model jettam var bunun için vag com kablosu olarak ne sürüm almalıyım ?
  • Merhabalar bende 18.9 v2 kablo var cinden aldim ama sanirim internet acikken islem yaptim artik bilgisayar herseferinde interface : notfound uyarisi aliyorum mprog da bir ise yaramadi ne yapmaliyim orjinal kablo alsam mi acaba aracim golf 7 2013 model ne dersiniz ne yapmaliyim

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.